کابینت ممبران سفید طلایی/ جدیدترین و تاپ‌ترین مدل‌های بازار

کابینت ممبران سفید طلایی/ جدیدترین و تاپ‌ترین مدل‌های بازار

به قلم: مژگان احمدی

کابینت ممبران سفید طلایی، استایلی شیک و کلاسیک در آشپزخونه است که می‌تواند یک چاقوی دولبه باشد. اگر بعضی نکات ساده را درباره این سبک کابینت ممبران رعایت نکنید ممکن است آنقدرها که انتظارش را داشتید لوکس به نظر نرسید و اوضاع طور دیگری پیش برود. در ادامه این نکات را مرور میکنیم و تعدادی عکس کابینت سفید طلایی ممبران را باهم میبینیم که میتواند برایتان الهام‌بخش باشد.

رنگ طلایی را در کجای کابینت کلاسیک سفید طلایی به کار ببریم؟

کابینت ممبران سفید طلایی

بالسا

بهترین روش استفاده از ترکیب رنگ سفید و طلایی این است که رنگ طلایی را به صورت موتیف، دستگیره و یراق آلات و یا در حاشیه‌ی کابینت‌ها و گوشه اضلاع آن‌ها به کار ببریم. یعنی از رنگ طلایی به عنوان زینت رنگ سفید استفاده کنیم. البته

کف و دیوار آشپزخانه با کابینت ممبران سفید طلایی را چطور دیزاین کنیم؟

کابینت سفید طلایی ممبران

کابینت ممبران سفید طلایی

می‌توانیم حاشیه‌های طلایی کابینت را در طراحی کفپوش تکرار کنیم تا یکپارچگی بصری ایجاد کرده و فضا را زیباتر کنیم. با توجه به اینکه این تکرار روی کفپوش در واقع عمود به حاشیه‌های کابینت هستند زیبایی بصری بیشتری خلق می‌کنند. این تکرار روی دیوار چندان توصیه نمی‌شود زیرا می‌تواند باعث شلوغی بیش از اندازه شود.

برای دیزاین دیوار اما اگر ساده‌پسند هستید بهتر است اجازه دهید با رنگ مناسبی که میپسندید به شکل ساده خودش باقی بماند؛ اما اگر میخواهید طرح و نقش بیشتری به دیزاین آشپزخانه بدهید یک طرح طلایی، کرم یا قهوه‌ای با بافت یا pattern مشخص می‌تواند یک گزینه ایده‌آل برای پر کردن این خلا باشد.

سنگ کانتر مناسب کابینت ممبران سفید طلایی

رنگ کانتر آشپزخانه سفید طلایی این امکان را به شما می‌دهد که فضای آشپزخانه را با توجه به سلیقه خودتان صمیمی دیزاین کنید. سنگ‌های کرم، طلایی، شیری و برنزی به خوبی با کابینت ممبران سفید طلایی ست می‌شوند. اگر از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید، فضای آشپزخانه در عین کلاسیک بودن، گرم و صمیمی به نظر خواهد آمد. اما اگر هم خواستید آشپزخانه خیلی حالت کلاسیک نداشته باشد و کمی با سبک مدرن تلفیقش کنید، از رنگ سفید خالص بدون بافت یا مشکی برای سنگ کانتر و روی کابینت ممبران سفید طلایی استفاده کنید.

 

 

در پایان

این مطلب از چیدانه درباره مدل کابینت ممبران سفید طلایی بود که محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. اگر شما هم از این ترکیب رنگی کابینت ممبران خوشتان می‌آید میتوانید آن را برای آشپزخانه خودتان انتخاب کنید و با رعایت کردم نکاتی که به آن‌ها اشاره کردیم، یک آشپزخانه زیبا و چشم‌نواز داشته باشید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه