کابینت ممبران مدرن، برای هر آشپزخانه‌ای جذابه

کابینت ممبران مدرن، برای هر آشپزخانه‌ای جذابه

به قلم: سمانه زارعی

کابینت ممبران، یکی از انواع کابینت‌های رو بورس و پر طرفدار است. این نوع کابینت را می‌توان در انواع مدل‌های کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن طراحی و اجرا کرد. در این مطلب از چیدانه در رابطه با کابینت ممبران مدرن صحبت خواهیم کرد. نمونه‌هایی از آن را ببینیم.

اسکای اسکرپر

کابینت ممبران مدرن

یکی از انواع کابینت‌های ممبران، مدل‌های مدرن آن است. همانطور که می‌دانید کابینت‌های مدرن، طرح‌های ساده‌تری دارند و نقوش و جزئیات زیادی در آنها دیده نمی‌شود. هرچه طرح‌ها و زرق و برق این کابینت‌ها بیشتر شود، به مدل‌های نئوکلاسیک و کلاسیک نزدیکتر می‌شویم. کابینت ممبران مدرن بدنه‌ای با کیفیت از جنس ام‌دی‌اف دارد و درهای کابینت با روکش ممبران یا پی‌وی‌سی پوشیده شده‌اند.

بیشتر بخوانید: کابینت ایتالیایی کلاسیک

 

کابینت ممبران مدرن در آشپزخانه کوچک

قبلا در رابطه با طرح کابینت ممبران کلاسیک صحبت کردیم و انواع کابینت کلاسیک را مناسب برای آشپزخانه‌های بزرگ و مجلل پیشنهاد دادیم. انواع کابینت ممبران مدرن را می‌توانید برای آشپزخانه‌های کوچک خود به کار ببرید. سادگی طرح‌های کابینت ممبران مدرن نسبت به انواع نئوکلاسیک و کلاسیک، باعث می‌شود این نوع کابینت‌ها باعث شلوغی فضا نشود و آشپزخانه را شیک‌تر نشان دهد. در انواع کابینت ممبران مدرن، اجزایی مانند ستون، تاج و سرستون‌های پر نقش دیده نمی‌شوند.

 

رنگ کابینت ممبران مدرن

رنگ‌ها ویژگی مهمی از کابینت‌ها هستند که باید با توجه به شرایط محیط آشپزخانه انتخاب شوند. کابینت‌ ممبران مدرن می‌تواند در انواع رنگ‌های یک رنگ و یا انواع مدل‌های دورنگ طراحی شوند.

کابینت ممبران مدرن دورنگ

استفاده از دو رنگ در طراحی کابینت، باعث ایجاد تنوع در دکوراسیون آشپزخانه می‌شود. انواع رنگ‌های سفید و طوسی، سفید و قهوه‌ای، طوسی و قهوه‌ای و… رنگ‌هایی هستند که اغلب باهمدیگر به کار می‌روند. با توجه به مساحت و مدل آشپزخانه می‌توانید رنگ‌های روشن و یا تیره‌تر انتخاب کنید.

کابینت ممبران مدرن سفید

رنگ سفید اغلب جزو اولویت‌های اول در انتخاب رنگ کابینت است. فرقی نمی‌کند آشپزخانه کوچک باشد یا بزرگ، و مدرن باشد یا کلاسیک. شما می‌توانید با کابینت ممبران مدرن سفید، یک آشپزخانه دلباز و جذاب داشته باشید. این پیشنهاد مخصوصا برای آشپزخانه‌های بدون پنجره بسیار  مناسب است.

کابینت ممبران مدرن طوسی

رنگ طوسی همراه همیشگی مدل‌های کابینت مدرن است. در آشپزخانه‌ای با کابینت‌های ممبران مدرن طوسی هم می‌توانید وسایل برقی سفید و یا سیلور داشته باشید. با اینکه این مدل از کابینت ساده و مدرن است ولی بهتر است آن را برای آشپزخانه کوچک به کار نبرید. پیشنهاد می‌کنم مطلب کابینت ممبران طوسی را بخوانید.

 

کابینت ممبران مدرن و وسایل دیگر آشپزخانه

در آشپزخانه‌ای با کابینت ممبران مدرن، می‌توانید میز و صندلی مدرنی داشته باشید که با فضای آشپزخانه همخوانی داشته باشد. در انتخاب اکسسوری‌ها، پرده، رنگ دیوار و کف حواستان را جمع کنید. چون ممکن است با انتخاب یک پرده کلاسیک تناسب سبک دکوراسیون را به هم بزنید. اگر آشپزخانه کوچکی دارید، به وسایل و رنگ‌های ساده و ملایم فکر کنید.

قیمت کابینت ممبران مدرن

کابینت‌های ممبران اگر به شکل اصولی ساخته شوند، کابینت‌هایی با کیفیت بالا هستند و این موضوع باعث افزایش قیمت آنها نسبت به کابینت‌های معمولی و ام‌دی‌اف می‌شود. قیمت کابینت ممبران مدرن نسبت به مدل‌های کلاسیک و همچنین نسبت به کابینت ممبران نئوکلاسیک کمتر است. به طور کلی قیمت کابینت ممبران مدرن به عوامل مختلفی مانند؛ تعداد کابینت‌ها، کیفیت روکش، ابعاد آشپزخانه، نوع طراحی، کیفیت بدنه کابینت و جنس و کیفیت یراق آلات آن بستگی دارد.

 

کلام آخر:

کابینت ممبران مدرن یکی از مدل‌های کابینت است که می‌توانید به انتخاب آن فکر کنید. این نوع کابینت برای انواع آشپزخانه کاربرد دارد. با دیدن تصاویر مختلف ایده بگیرید و کار ساخت و اجرای کابینت را به متخصص بسپارید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه