کابینت ایتالیایی کلاسیک؛ مجلل پسندها انتخابش می‌کنند!

کابینت ایتالیایی کلاسیک؛ مجلل پسندها انتخابش می‌کنند!

به قلم: سمانه زارعی

استفاده از کابینت کلاسیک ایتالیایی سفید در اشپزخانه

کابینت یکی از اجزای اصلی آشپزخانه‌های امروزی است. جانمایی وسایل زیادی که قرار است در آشپزخانه جا بگیرند، بدون وجود کابینت‌ آشپزخانه بسیار سخت و گاهی غیر ممکن است. کابینت کلاسیک یکی از انواع کابینت است که در مدل‌های متنوع و مجلل طراحی و اجرا می‌شود. کابینت ایتالیایی کلاسیک یک انتخاب عالی برای خانه‌های کلاسیک و مجلل است. در این مطلب نمونه‌هایی از کابینت ایتالیایی کلاسیک را ببینید و راجع به آن بخوانید.

سرویس خواب بالسا

 

کابینت ایتالیایی کلاسیک طرح چوب

استفاده از کابینت ایتالیایی کلاسیک در آشپزخانه

استفاده از کابینت آشپزخانه اولین بار از اروپا و کشورهای ایتالیا و فرانسه و.. شروع شد. کابینت ایتالیایی در دو مدل کابینت مدرن ایتالیایی و کابینت ایتالیایی کلاسیک وجود دارد. اگر آشپزخانه‌ای کلاسیک و مجلل دارید کابینت ایتالیایی کلاسیک انتخاب خوبی برای فضای آشپزخانه شما خواهد بود.

 

دکوراسیون اشپزخانه با کابینت کلاسیک ایتالیایی

دکوراسیون آشپزخانه با استفاده از کابینت کلاسیک ایتالیایی

کابینت ایتالیایی کلاسیک، انواعی از کابینت‌های باکیفیت آشپزخانه هستند. این نوع کابینت‌ها تزئینات زیادی دارند و آنهایی که مدل‌های مینیمال و ساده می‌پسندند احتمالا نمی‌توانند با طرح و نقش این کابینت‌ها کنار بیایند. کابینت کلاسیک ایتالیایی می‌تواند در انواع کابینت تمام چوب، ام‌دی‌اف و یا روکش چوب طراحی و اجرا شود. در ساخت کابینت ایتالیایی به سبک کلاسیک تمام چوب از چوب بلوط و گردو استفاده می‌شود.

مطلب پیشنهادی: کابینت چوبی کلاسیک، ایده‌هایی برای سخت پسندان

 

حال و هوای کلاسیک اشپزخانه با کابینت ایتالیایی کلاسیک

رنگ کابینت ایتالیایی کلاسیک در طراحی آشپزخانه

تناسب رنگ کابینت‌های کلاسیک با رنگ دیگر بخش‌های خانه مهم است. در طراحی آشپزخانه کلاسیک نمی‌توانید از هر رنگی که می‌خواهید استفاده کنید. برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه با کابینت کلاسیک با مدل ایتالیایی اغلب از رنگ‌های قهوه‌ای و کرم استفاده می‌شود. مخصوصا اگر کابینت چوبی و یا روکش چوب باشد، رنگ قهوه‌ای در اولویت است و افراد ترجیح می‌دهند رنگ طبیعی چوب دیده شود تا اینکه در روند ساخت روی آن را رنگ بزنند. کابینت ایتالیایی کلاسیک می‌تواند در اجرای کابینت کلاسیک دو رنگ استفاده شود.

 

نقش و نگار های کلاسیک در طراحی کابینت به سبک ایتالیایی

نکته‌هایی برای انتخاب کابینت ایتالیایی کلاسیک

قبل از اینکه این نوع کابینت را انتخاب کنید، نکته‌هایی را مدنظر قرار دهید تا از انتخاب کابینت راضی باشید و حس خوبی نسبت به دکوراسیون آشپزخانه داشته باشید:

  • مساحت آشپزخانه: کابینت ایتالیایی کلاسیک برای آشپزخانه کوچک مناسب نیست. بهتر است آن را برای آشپزخانه بزرگ انتخاب کنید تا زیبایی‌های آن به خوبی دیده شود.
  • رنگ و طرح کابینت‌ها: بهترین رنگ کابینت کلاسیک را با توجه به مساحت آشپزخانه و نورگیری آن انتخاب کنید. در خانه‌های امروزی که اغلب آشپزخانه‌ها باز و یا اپن هستند، رنگ کابینت‌ ایتالیایی کلاسیک باید در هماهنگی با دیگر بخش‌های خانه باشد.
  • میزان بودجه: قبل از انتخاب مدل کابینت آشپزخانه، میزان بودجه خود را در نظر بگیرید. کابینت ایتالیایی کلاسیک جزو کابینت‌های نسبتا گران قیمت است. البته این موضوع بستگی به جنس و روش ساخت آن هم دارد. به طور کلی به دلیل استفاده از متریال باکیفیت و طرح و نقش و اجزای به کار رفته در کابینت، هزینه بیشتری نسبت به کابینت‌های مدرن خواهد داشت.

 

طراحی متفاوت از کابینت کلاسیک ایتالیایی  

کلام آخر:

کابینت ‌کلاسیک با طراحی ایتالیایی انواعی از کابینت‌های مجلل و شیک هستند که نسبت به کابینت‌های مدرن قیمت بالاتری دارند. این کابینت‌ها برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک بسیار مناسب هستند. در این مطلب نمونه‌هایی از آن را ببینید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه