خودنمایی ویلای کلاسیک جواد نکونام + تصاویر

خودنمایی ویلای کلاسیک جواد نکونام + تصاویر

مدتی قبل مطلبی درباره دکوراسیون سلطنتی خانه امیر قلعه نویی منتشر کردیم. حالا نوبت فوتبالیست دیگری است. به تازگی تصاویری از ویلای فوتبالیست معروف؛ جواد نکونام، سرمربی فوتبال ایران، منتشر شده است. در این مطلب از چیدانه تصاویری از ویلای آقای فوتبالیست را ببینید.

کی پلاس

 

ویلای کلاسیک با نمای سنگی

طراحی یک ویلا کلاسیک از همان محوطه‌سازی و نما خود را نشان می‌دهد. مانند همین ساختمان با نمای سنگی جواد نکونام که به شکل کلاسیک طراحی شده است. این ویلا با یک تراس سنگی با نرده‌ها و ستون‌های صیقلی طراحی شده است. به نظر می‌رسد این ویلا در یکی از شهرهای شمالی قرار دارد. دیوارهای اطراف حیاط به شکل دیوار و نرده با نمای سنگی طراحی شده است.

نماهای کلاسیک نسبت به نمای ساده و مدرن مجلل‌تر هستند و هزینه بیشتری دارند. در این نوع نماها از انواع سنگ‌ها استفاده می‌شود. به کار بردن نقوش و برجستگی‌ها، مجسمه تزئینی، ستون و نرده‌های سنگی از ویژگی‌های این مدل نماهای ساختمان هستند.

 

 

طراحی محوطه ویلای کلاسیک

در محوطه سازی این ویلا از گیاهان متنوعی استفاده شده است. وجود گیاهان مختلف در حیاط ویلا، باعث تلطیف فضای محوطه‌ای با نمای سنگی می‌شود. زیرا گیاهان سطوح نرمی را ایجاد می‌کنند که انرژی و سرسبزی را به فضا اضافه می‌کند. گیاهان محوطه باید متناسب با اقلیم منطقه انتخاب شوند.


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه