راز زیبایی بی‌پایان آشپزخانه آقای بازیگر چیست؟

راز زیبایی بی‌پایان آشپزخانه آقای بازیگر چیست؟

به قلم: سمانه زارعی
آشپزخانه ای برای بازیگر معروف
آشپزخانه ای برای بازیگر معروف

این روزها فضاهای مجازی و شبکه‌های اینترنتی پنجره‌ای برای نمایش زندگی افراد مشهور از مدل لباس گرفته تا دکوراسیون خانه شده است. طراحی دکوراسیون داخلی منزا افراد مشهور، یکی از موضوعاتی است که مردم علاقه‌مند هستند راجع به آن بدانند. امروز قرار است در مورد یک آشپزخانه صحبت کنیم که برای کریم بورسین؛ بازیگر معروف اهل ترکیه طراحی شده است. تصاویر این آشپزخانه زیبا در اینستاگرام بارگذاری شده و توجه افراد را به خود جلب کرده است.

آشپزخانه‌ی زیبا برای کریم بورسین

کریم بورسین بازیگر ترکیه‌ای است که در آمریکا زندگی می‌کند. او در  سینمای هالیوود و ترکیه نقش‌های مختلفی در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی داشته است. آشپزخانه‌ی طراحی شده برای کریم بورسین، ویژگی‌هایی دارد که فضای آن را قدرتمند و زیبا جلوه داده است. در ادامه تصاویر این آشپزخانه را ببینید.

بالسا
شلف‌های چوبی آشپزخانه
شلف‌های چوبی آشپزخانه

شلف به جای کابینت

با اینکه دیوار آشپزخانه می‌توانست کلا با شیشه و پنجره پوشانده شود و یا کابینت‌هایی روی دیوار را پر کنند، ولی طراح در این فضا از شلف چوبی استفاده کرده است. این کار باعث شده است آشپزخانه دلبازتر شود. با توجه به اینکه قسمت پایین سینک توسط کابینت‌های زمینی پوشانده شده است سبک بودن فضای بالای صفحه کابینت، فضا را متعادل کرده است.

 

آشپزخانه‌ی طوسی رنگ
آشپزخانه‌ی طوسی رنگ

رنگ طوسی در آشپزخانه

رنگ‌ها بخش مهمی از هویت فضا هستند. رنگ طوسی رنگ غالب در این آشپزخانه است. رنگ تیره، باعث جذابیت این آشپزخانه شده است. طراح برای ایجاد هارمونی رنگی از تنالیته‌های طوسی در کابینت‌ها، کف و سنگ کابینت استفاده کرده است.

 

اپن آشپزخانه
اپن آشپزخانه

اپن یا جزیره؟

این آشپزخانه‌ی مستطیل شکل، در ضلع دیگ خود فضایی شبیه به اپن آشپزخانه دارد. فرم این سکو چیزی شبیه به جزیره را تداعی می‌کند. از این جزیره می‌توان برای صبحانه خوری استفاده کرد. وجود پنجره‌هایی در فضای روبروی آشپزخانه، نور طبیعی را وارد همه فضا کرده است.

قدرت در عین سادگی

این آشپزخانه مدرن، طرحی ساده ولی محکم و زیبا دارد. این فضای منسجم با استفاده از رنگ و فرم، هویت خود را بدست آورده است. از دیگر ویژگی‌های شاخص این آشپزخانه؛ کفسازی میکروسمنت، استفاده از نور خطی در سقف و بالای اپن و همچنین جانمایی شلف و قفسه برای قرار دادن وسایل دکوری و یا کاربردی برای زیبایی بیشتر آشپزخانه است.

کلام آخر:

آشپزخانه یکی از مهمترین فضاهای هر خانه است. در این مطلب به بررسی آشپزخانه‌ای پرداختیم که گفته می‌شود برای کریم بورسین، بازیگر معروف ترکیه‌ای طراحی شده است.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
Amirhossein در تاریخ 06 تیر 1402
نوشته راز زیبایی خوب پول هست 😂😂

ثبت دیدگاه