تبلیغات
نیلپر F ساقدوش F
امتیاز: 2.5 0 نظر | ثبت نظر

25 بهمن 1398

روز عشق ایرانی، 9 جشن عاشقانه در خانه های ایرانی!

دسته: مناسبت ها

گاهی اینقدر در روزمرگی ها و دغدغه های خود غرق می شویم که یادمان می روم باید کمی هم به معنای واقعی "زندگی " کنیم، به دلخوشی هایمان، هرچقدر کوچک، اهمیت بدهیم و مهم تر از همه شاد باشیم. شاید برای همین باشد که به دنبال بهانه ای می گردیم تا هیمن موضوعات کوچک را به ما یادآروی کند. بهانه هایی مانند روز عشق، نوروز، روز مادر، روز پدر و ... . من بر این باور هستم که مهم نیست این بهانه ها در کجای دنیا اتفاق می افتند و برگرفته از چه فرهنگی هستند، مهم این است زیبایی ها و ارزش هایی که در زندگی داریم را، حتی برای چند ساعت کوتاه، دوباره زنده می کنند. از میان تصاویر شما این بار عشق را انتخاب کرده و می خواهد بداند شما چطور به آن اهمیت می دهید.

تزیین ولنتاین

روز عشق برای سپیده 

سپیده صباغی از مشهد :

دلیل اهمیتم این است که روز ولنتاین متعلق به ما نیست ولی بنظر من یک روز خوبه است و همه ما مستحق داشتن یه روز خوب هستیم. به طور کلی آدم ها در زندگی خود به عادت زدگی می رسیم، حتی اگر کنار کسی که واقعا دوستش داریم هم زندگی کنیم، بعد از مدتی خواهیم دید از آخرین باری که احساس مان را یادآوری کردیم زمانی زیادی می گذرد. روزهای مناسب دار به همین دلیل قابل توجه اند." ۱۰ ایده برای تزیین کادوهای عاشقانه در روز عشق را ببینید و انتخاب کنید.

ایده روز عشق خانم سپیده :

  • تزیین میز جلومبلی
  • استفاده از دکوری ها وسایل تزیینی
  • گل خشک
  • شمع

روز عشق فیروزه

تزیینات روز سپندارمذگان

فیروزه از تهران :

اهمیت این روز به این دلیل است همه آدم ها یکدست و متحد، یک روز را بعنوان پاسداشت عشق مشخص می کنند که این روز متعلق به هر نژاد و هر کشور و هرقشری از انسان ها می باشد،هر چند خودم بر این باورم که هر روز می تواند عشق به کسانی باشد که دوستشان داریم، عشق به همسر، به فرزند، به پدر و مادر و دوست. این روزها بهانه هایی هستند برای شاد بودن و فراموش کردن کینه ها. با یکی از ۷ هدیه غافلگیرکننده برای روز عشق ایرانی عزیزنتان را سورپرایز کنید.


هدیه روز سپندارمذگان

نگاه صبرا به روز عشق

صبرا نصیرزاده از تهران :

از نظر خانم صبرا این روز بهانه است برای ابراز چندین باره عشق و محبت. خانم صبرا این روز را با همسرشان شریک می شوند. 

مطلب پیشنهادی : ساخت پاکت کادویی، روز عشق ایرانی به سبک چیدانه!

تزیینات روز سپندارمذگانسپیده و روز عشق

سپیده عزیزی از بندرعباس :

شخصا هر بهانه ای را برای ابراز عشق و شاد بودن دوست دارم، چه بهتر که یک روز مشخص وجود داشته باشد که هرسال منتظرش باشیم. دوست دارم به همسر و مادرم همیشه تبریک بگویم، حتی اگر نتوانم هدیه ای بدهم با یک گل و یک دورهمی ساده جشن می گیرم. پس کادوی روز عشق، هدیه امسال محبوب تان را خودتان بسازید! 

هدیه ولنتاین

هدیه ولنتاین

خلاقیت عاشقانه شهین

شهین مرادی از تهران :

از نظر خانم شهین، این روز و روز سپندار مزگان می تواند بهانه ای برای عشق ورزیدن باشد. " من همه هدیه هایی که با عشق ساختم را به خانوادهف همسر و کسانی که به من عشق می ورزند تقدیم می کنم هر چند ناچیز باشد"تزیینات روز سپندارمذگان

زیبایی های عشق برای محبوبه 

محبوبه قربانی از مشهد:

به این روز اهمیت می دهم چون همیشه و هرلحظه دوست دارم بی بهانه یا با بهانه ای دلنشین به کساینی که دوستشان دارم هدیه بدهم.

تزیینات روز ولنتاین

ایده های شیفته

شیفته از تهران می گوید :

" گاهی دلخوشی ها و بهانه های کوچک فرصت قشنگی است که به عزیزانمان یادآوری کنیم ، چقدر دوستشان داریم." مهم نیست که این کار با هدیه های گران قیمت انجام شود، مهم این است که با تمام وجود و از روی محبت باشد.

مطلب پیشنهادی : هدیه روز عشق، تابلو آبرنگ برای عشاق هنردوست!تزیینات روز عشق

تزیینات عاشقانه نیلوفر

نیلوفر از تهران:

خانم نیلوفر ایده ای متفاوت را برای خود انتخاب کردند تا بتوانند روز عشق را جشن بگیرند. همه چیز به سادگی چند بادکنک با رنگ قرمز اما با احسای زیبا، خالصانه و عاشقانه.

نویسنده: گلنار صفدریان

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

نشان کردن

  • 4639 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 25 بهمن 1398

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173