تبلیغات
E رومانته چوب و هنر E دورینو
امتیاز: 0.0

5 مرداد 1395

14 جا حوله ای متفاوت در دکوراسیون سرویس بهداشتی!

تجهیزات سرویس بهداشتی: اگر شما هم مثل من محل قرار دادن حوله های خود و یا مهمانانتان در فضای حمام و سرویس بهداشتی تان تعریف شده نیست یا برای این کار از آویزهای لباس پشت درب استفاده می کنید و با این کار در ظاهر حمام خود اغتشاش بصری ایجاد کرده اید بهتر است با این مطلب از چیدانه همراه باشید تا با هم بهترین ایده ها برای جاحوله ای را بررسی کنیم با ما همراه باشید.

آویز حوله

اگر شما در حال بازسازی فضای داخلی حمامتان هستید بهترین ایده برای شما ایجاد فضای ذخیره سازی و ساخت جاحوله ای در بدنه وان تان می باشد. این ترفند هوشمندانه به شما این امکان را می دهد همیشه حوله های خود را در دسترس داشته باشید.

آویز حوله

الزامی نیست که همیشه آویز حوله خود را روی دیوارنصب کنید می توانید به سادگی همانند تصویر آن را زیر روشویی خود تعبیه کنید و از آن برای آویزان کردن حوله های دستی استفاده نمایید.

آویز حوله

با اضافه کردن یک ریل ساده در لبه ی وان به راحتی می توانید حوله های خود را در دسترس داشته باشید و یک آویز حوله جمع و جور و کاربردی داشته باشید.

آویز حوله

اگر فضای حمام شما به نسبت بزرگ است به سادگی می توانید با ایجاد قفسه ها و یا استندهایی همانند تصویر در کنار وان خود به حوله های خود نظم و ترتیب ببخشید.

جا حوله ای

ایجاد باکس ها و فضاهای ذخیره سازی در میان کابینت های روشویی شما می تواند به فضای منحصر به فردی را برای نگهداری و نظم نخشیدن به حوله های شما به وجود آورد.

جا حوله ای

اگر فضایی که برای حوله های خود در نظر گرفته اید همانند تصویر است و یا از چوب لباسی ها برای آویزان کردن و نگهداری حوله هایتان می خواهید استفاده کنید بهتر است رنگ حوله هایتان را هماهنگ با فضای سرویس بهداشتی یا حمام خود انتخاب کنید با این کار جذابیت دکوراسیون این بخش را دو چندان نمایید.

جا حوله ای

به جای ایده های همیشگی جا حوله ای ها می توانید از ایده ی خلاقانه ی استفاده از سبد های حصیری بهره بگیرید، کافی است حوله های خود را همانند تصویر داخل سبد حصیری قرار دهید و یک جا حوله ای منحصر به فرد داشته باشید.

جا حوله ای

یکی دیگر از ایده های خلاقانه که می توانید به جای جا حوله ای از آن استفاده نمایید. استفاده از یک ترازو است، این ترازو را می توانید از یک مغازه عتیقه فروشی و یا از انباری خود پیدا کنید! آن را تبدیل به یک جا حوله ای کنید و از داشتنش لذت ببرید.

جا حوله ای

گاهی اوقات بهترین راه حل برای نظم دهی به حوله و سایر لوازم جانبی آن اضافه کردن یک کابینت و یا کمد مستقل به فضای سرویس بهداشتی و حمام شماست، اگر فضای شما این امکان داشتنش را به شما می دهد پس دست به کار شوید و آن را برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید

جا حوله ای

سبدها بهترین وسیله برای طبقه بندی و نظم دهی در هر فضایی محسوب می شود . همان طور که در بندهای قبل توضیح داده شد به سادگی می توانید یک سبد شیک را در کنار وان حمام خود قرار دهید و علاوه بر نظم بخشیدن به حوله های خود از آن به عنوان یک عنصر دکوراتیو استفاده نمایید.

جا حوله ای

از فضای دیوارهای خود برای ایجاد شلف ها کمک بگیرید و شلف های خود را تبدیل به یک جا حوله ای منحصر به فرد کم جا و کاربردی نمایید.

آویز حوله

اگر می خواهید برای فضای داخلی حمام و یا سرویس بهداشتی خود یک جا حوله ای مقرون به صرفه داشته باشید، نردبان ها بهترین گزینه برای شما محسوب می شوند کافی است آن را در بهترین محل از دکوراسیون خود قرار دهید و به حوله های خود نظم و ترتیب ببخشید.

جا حوله ای

می توانید ایده های گفته شده در بندهای قبل را با هم ترکیب کنید و آویز حوله های منحصر به فردی را در فضای حمام و سرویس بهداشتی خود داشته باشید.

آویز حوله

استفاده از این مجسمه برای جاحوله ای یک سرویس بهداشتی لوکس ایده ی بسیار خلاقانه و هوشمندانه ای است که ظاهر دکوراسیون سرویس بهداشتی شما را منحصر به فرد و دگرگون می کند.

اگر قصد دارید لوازم و تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی تان را به روز کنید، اهالی فن چیدانه محصولات متنوعی در اختیار شما می گذارند که می توانید از بین آن ها بهترین و مناسب ترین ها را انتخاب کنید.

منبع: Houzz |مترجم: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 5509 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 5 مرداد 1395

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
ونوس دکور ونوس دکور
38 نمونه کار

تلفن: 021۸۸۶۲۴۱۴۹
گروه معماری راگس گروه معماری راگس
5 نمونه کار

تلفن: 09123579877
مبلمان رنزو مبلمان رنزو
7 نمونه کار

تلفن: 02176211002
گرین باکس گرین باکس
4 نمونه کار

تلفن: 09123779194
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173