loading
تبلیغات
 E تامین سرمایه تمدن لابل
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

24 اردیبهشت 1393

دکوراسیونی برای عاشقان رنگ

پالت های رنگی: رنگ‌هایی كه نشان‌دهنده جنوب غربی آمریكا هستند واقعا جالب و جذابند. برخی از این رنگ‌ها زیبا و روشن و در عین حال رستیك و خاكی‌اند. همه این رنگ‌ها بازتابی از محیط طبیعی این منطقه مانند كوه‌هایی هستند كه پیرامون بسیاری از شهرهای جنوب غربی قرار گرفته است و سنگ فیروزه كه در این منطقه به وفور یافت می‌شود. بی‌دلیل نیست كه هنرمندان عاشق این منطقه هستند و از رنگ‌های متنوع موجود در طبیعت آن الهام می‌گیرند. اگر عاشق رنگ‌ها هستید پالت رنگی موجود در جنوب غربی مناسب شماست.  

 

بنفش متمایل به آبی در این منطقه فراوان دیده می‌شود و رنگ كوه‌های این منطقه است. این رنگ به دلیل داشتن ظاهری برجسته و زیبا بسیار مناسب اتاق خواب است.

 

آبی رنگ محبوب پالت رنگی جنوب غربی است. رنگ‌های آبی روشن و خودنما هر فضایی را تبدیل به فضایی آرام و ساكت می‌كنند.

 

آبی روشن و زنده نماینده آسمان جنوب غربی است. این نوع رنگ آبی بسیار مناسب دیوارهای اصلی است و فضای خوبی برای آویزان كردن آثار هنری مهیا می‌كند.

 

سنگ فیروزه‌، یكی از سنگ‌های محبوب دنیا، در جنوب غربی فراون یافت می‌شود. رنگ زیبای این سنگ در سراسر این منطقه حضور چشم‌گیری دارد. فیروزه‌ای در كنار زرد یك پالت رنگی جذاب می‌آفریند.

 

از نارنجی آتشین در كاشی‌های شیشه‌ای استفاده شده است. این رنگ بیان‌گر خاك جنوب غربی است.

 

دیوارهای این آشپزخانه واقع در جنوب غربی به رنگ عاجی درآمده‌اند. كابینت‌های قرمز رنگ با دستگیره‌های فیروزه‌ای مكملی برای دیوارها هستند و در كنار هم آشپزخانه‌ای زیبا و چشم‌گیر را خلق كرده‌اند.

 

نارنجی و زرد بازتابی از نور آفتاب این منطقه هستند. در عكس بالا برای ایجاد توازنِ رنگی از رنگ‌های سرد نیز استفاده شده است.

 

رنگ قهوه‌ای متمایل به قرمز رنگ خنثی اصلی این منطقه است. این رنگ به خوبی با رنگ‌های دیگر جفت می‌شود. اگر از این رنگ به تنهایی استفاده شود فضا تبدیل به فضایی خاكی و ارگانیك می‌شود.

 

منبع:  houzz | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: چیدانه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

نشان کردن
  • 4826 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 24 اردیبهشت 1393

مطالب مرتبط
نمونه کارهای مرتبط
خانه ای برای دوستداران رنگ

خانه ای برای دوستداران رنگ

خانه ای برای دوستداران رنگ

فروزان رحمانی

دکوراسیونی با طعم امروز در خانه مهندس ماهرخ

دکوراسیونی با طعم امروز در خانه مهندس ماهرخ

دکوراسیونی با طعم امروز در خانه مهندس ماهرخ

شیما خراسانی

اجرای تابلوی رنگ روغن پائیز هزار رنگ 6

اجرای تابلوی رنگ روغن پائیز هزار رنگ 6

اجرای تابلوی رنگ روغن پائیز هزار رنگ 6

تابلو دکوری نقاش باشی

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کد امنیتی
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173