loading
تبلیغات
E لومانو چوب و هنر E بازار مبل
امتیاز: 0.0

24 اردیبهشت 1393

دکوراسیونی برای عاشقان رنگ

پالت های رنگی: رنگ‌هایی که نشان‌دهنده جنوب غربی آمریکا هستند واقعا جالب و جذابند. برخی از این رنگ‌ها زیبا و روشن و در عین حال رستیک و خاکی‌اند. همه این رنگ‌ها بازتابی از محیط طبیعی این منطقه مانند کوه‌هایی هستند که پیرامون بسیاری از شهرهای جنوب غربی قرار گرفته است و سنگ فیروزه که در این منطقه به وفور یافت می‌شود. بی‌دلیل نیست که هنرمندان عاشق این منطقه هستند و از رنگ‌های متنوع موجود در طبیعت آن الهام می‌گیرند. اگر عاشق رنگ‌ها هستید پالت رنگی موجود در جنوب غربی مناسب شماست.  

 

بنفش متمایل به آبی در این منطقه فراوان دیده می‌شود و رنگ کوه‌های این منطقه است. این رنگ به دلیل داشتن ظاهری برجسته و زیبا بسیار مناسب اتاق خواب است.

 

آبی رنگ محبوب پالت رنگی جنوب غربی است. رنگ‌های آبی روشن و خودنما هر فضایی را تبدیل به فضایی آرام و ساکت می‌کنند.

 

آبی روشن و زنده نماینده آسمان جنوب غربی است. این نوع رنگ آبی بسیار مناسب دیوارهای اصلی است و فضای خوبی برای آویزان کردن آثار هنری مهیا می‌کند.

 

سنگ فیروزه‌، یکی از سنگ‌های محبوب دنیا، در جنوب غربی فراون یافت می‌شود. رنگ زیبای این سنگ در سراسر این منطقه حضور چشم‌گیری دارد. فیروزه‌ای در کنار زرد یک پالت رنگی جذاب می‌آفریند.

 

از نارنجی آتشین در کاشی‌های شیشه‌ای استفاده شده است. این رنگ بیان‌گر خاک جنوب غربی است.

 

دیوارهای این آشپزخانه واقع در جنوب غربی به رنگ عاجی درآمده‌اند. کابینت‌های قرمز رنگ با دستگیره‌های فیروزه‌ای مکملی برای دیوارها هستند و در کنار هم آشپزخانه‌ای زیبا و چشم‌گیر را خلق کرده‌اند.

 

نارنجی و زرد بازتابی از نور آفتاب این منطقه هستند. در عکس بالا برای ایجاد توازنِ رنگی از رنگ‌های سرد نیز استفاده شده است.

 

رنگ قهوه‌ای متمایل به قرمز رنگ خنثی اصلی این منطقه است. این رنگ به خوبی با رنگ‌های دیگر جفت می‌شود. اگر از این رنگ به تنهایی استفاده شود فضا تبدیل به فضایی خاکی و ارگانیک می‌شود.

 

منبع:  houzz | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: چیدانه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

نشان کردن
  • 4826 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 24 اردیبهشت 1393

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
گروه معماری پکاپن گروه معماری پکاپن
3 نمونه کار

تلفن: 02176292873
گروه معماری هانی رضایی گروه معماری هانی رضایی
25 نمونه کار

تلفن: 02122631106
گروه صنعتی الکومودو گروه صنعتی الکومودو
3 نمونه کار

تلفن: 02165610498
وود کرافت وود کرافت
15 نمونه کار

تلفن: 02156390555
مبلمان ماندگار مبلمان ماندگار
4 نمونه کار

تلفن: 02144977315
آناهید آناهید
6 نمونه کار

تلفن: 02186083299
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173