قاب عکس در دار، جایی برای نقاشی بچه‌ها!

قاب عکس در دار، جایی برای نقاشی بچه‌ها!

به قلم: سمانه زارعی

قاب عکس‌ها جایی برای مرور خاطرات و تصاویر مورد علاقه ما هستند. قاب عکس‌ها انواع مختلفی دارند که با توجه به سبک دکوراسیون و ابعاد آن می‌توانیم بهترین مدل‌ها را انتخاب کنیم. یکی از انواع قاب عکس‌های جذاب، قاب عکس‌های در دار هستند. یکی از کاربردهای مهم آن، قرار دادن نقاشی بچه‌ها داخل آن است. در ادامه راجع به آن بیشتر بدانید.

سرویس خواب بالسا

 

قاب عکسی برای نقاشی‌ها

تعداد زیادی از نقاشی‌هایی که کودکتان کشیده است را در کشویی تلنبار کرده‌اید، و هربار که می‌خواهید نگاهشان کنید همه کشو را به هم میریزید! ولی پیشنهاد بهتر برای نگهداری و دیده شدن آنها؛ استفاده از قاب عکس در دار است. در این نوع قاب عکس، شما می‌توانید تعدادی برگه و عکس را پشت تصویر اصلی پنهان کنید و بعد از مدتی جای عکسی که قرار است دیده شود را تغییر دهید. در زیر فیلمی از قرار دادن تعدادی نقاشی داخل قاب عکس را نشان می‌دهد.

مطلب پیشنهادی: خرید قاب عکس فانتزی

 

منبع ویدئو: temu

گالری عکس در دیوار اتاق کودک

می‌توانید چندین قاب عکس در دار تهیه کنید و در دیوار اتاق کودک نصب کنید. هر زمان که کودکتان نقاشی زیبا و جدیدی کشید، آن را داخل قاب عکس قرار دهید. با این کار یک گالری نقاشی در دیوار اتاق کودکتان خواهید داشت. همچنین کودک شما هم به اهمیت نقاشی‌هایش پی می‌برد.

مطلب پیشنهادی: دیوارکوب بچه گانه برای اتاق کودک

کلام آخر:

قاب عکس، یک روش مناسب برای نشان دادن هر تصویر و نقاشی و هنری است که برایمان ارزشمند است. در این مطلب با نوعی از قاب عکس در دار آشنا شدیم که می‌توانید چندین عکس داخل آن قرار دهید و هر زمان دوست داشتید، تصاویر آنها را جا به جا کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه