عکس دلبرانه آقای فوتبالیست و همسر خواننده‌اش، دل همه را بُرد

عکس دلبرانه آقای فوتبالیست و همسر خواننده‌اش، دل همه را بُرد

نوژا دیزاین

 

کی پلاس

تصاویری از دیوید بکهام (فوتبالیست سابق انگلیس) و همسرش ویکتوریا بکهام (خواننده گروه Spice Girls) منتشر شده است که در آن این زوج پس از 25 سال زندگی مشترک، حال و هوای روز ازدواجشان را تازه کرده‌اند، آنها با پوشیدن همان لباس‌ها و ثبت تصویر در همان فضا، گفته‌اند که؛ ما نمی‌توانیم باور کنیم که 25 سال گذشته است! تصاویری از دکوراسیون ازدواج این زوج معروف را ببینید.

تصویری با قلعه ایرلندی

یکی از تصاویر این عروسی به یاد ماندنی، با پس زمینه یک قلعه ایرلندی قرن پانزدهمی در خارج از دوبلین (پایتخت ایرلند) گرفته شده است. این قلعه ما را به قرن چهاردهم اروپا میبرد، قلعه‌هایی سنگی و با ابهت که دورتادور آنها را باغ و فضای سبز فرامی‌گیرد. برای نشستن یک صندلی ساده چوبی استفاده شده است که جای زیادی در عکس نگرفته است. دیوید بکهام و همسرش در تصویر جدیدشان در فضا و منظری شبیه به 25 سال قبل عکس گرفته‌اند، باغی که درختان آن و برکه‌ی آب در تصویر آن‌ها دیده می‌شود.

مطلب پیشنهادی: گشتی در آپارتمان سوپرلاکچری «دیوید بکهام» در فلوریدا

مبل سلطنتی در مراسم مجلل بکهام‌ها

یکی دیگر المان‌های دکوراسیونی که در تصاویر مراسم این زوج دیده می‌شود، دو صندلی سلطنتی است که به سبک باروک طراحی شده است. پارچه‌ای به رنگ آبی تیره و مخملی در کنار رنگ طلایی بدنه مبل، ترکیبی مجلل و شیک ساخته است. همچنین از یک فرش وینتج برای کف این فضا استفاده شده است.

مطلب پیشنهادی: دکوراسیون فروشگاه ویکتوریا بکهام ، هنر فرشید موسوی


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه