جدیدترین مدل‌های سرویس خواب نوجوان را اینجا ببینید

جدیدترین مدل‌های سرویس خواب نوجوان را اینجا ببینید

به قلم: مهشید بختیاری

سرویس خواب چوبی نوجوان

آرویج

نوجوانان امروزی سلایق و روحیات متفاوتی دارند. همه ما می‌دانیم که آن‌ها در این سن دوران حساسی را می‌گذرانند و توجه کافی به نیازها و درخواست‌های آن‌ها باعث می‌شوند راحت‌تر بتوانند از این مرحله از زندگی عبور کنند. در دوران بلوغ احساس خستگی و نیاز به خواب در بسیاری از نوجوان‌ها افزایش میابد و باید برای یک استراحت آرامش‌بخش به دور از دغدغه و دلمشغولی‌های خاصشان فکری بکنیم. انتخاب یک سرویس خواب مناسب برای نوجوان شما یکی از آن راهکارهای اساسی است که بیش از آنچه که فکرش را می‌کنید در روند زندگی فرزندتان تاثیرگذار خواهد بود. در این مطلب قرار است به کمک متخصصان مجموعه وینه چوب شما را با جدیدترین مدل‌های سرویس خواب نوجوان آشنا کنیم و برای یک خرید هوشمندانه راهنمایی‌های لازم را ارائه بدهیم. اگر فرزندتان به سن حساس بلوغ رسیده است و دغدغه سلامت جسمی و فکری او را دارید این مطلب مخصوص شماست.

جدیدترین مدل‌های سرویس خواب نوجوان دخترانه

اصول کلی خرید سرویس خواب برای اتاق نوجوان برای دختر و پسر به یک شکل است، اما این اتاق دخترانه و پسرانه در جزئیات با هم متفاوتند. جزئیاتی که ممکن است در نگاه اول به چشم نیایند اما زمان انتخاب سرویس خواب باید شش دنگ حواستان را به این نکات جمع کنید.

چه سبکی؟ چه رنگی؟

بسیاری از دختران در سن بلوغ صفر و صدی هستند، یعنی یا کاملا به طرح‌های سنتی و کلاسیک علاقه دارند و یا مدرن‌پسندند و دیوانه‌وار به مدل‌های لوکس و امروزی تمایل دارند. بهتر است قبل از هر انتخابی از فرزندتان بپرسید که به چه سبکی از دکوراسیون علاقه دارد. سعی کنید در انتخاب پالت رنگی اتاق خواب به نیز به سلیقه دختر نوجوانتان احترام بگذارید، زیرا رنگ اتاق و وسایل آن برای دخترها بسیار مهم است. معمولا دختران نوجوان برای اتاق خواب خود رنگ‌های صورتی، بنفش و قرمز را بیشتر می‌پسندند و در انتخاب تختخواب و کمد و حتی میز تحریر این رنگ‌ها را در ترکیب با رنگ‌های خنثی مانند طوسی و سفید به کار می‌برند. بنابراین به سلیقه فرزندتان اعتماد کنید و اتاق را بر اساس خواسته‌های او بچینید.

جزئیات مهم است

دختران نوجوان هنوز انسجام شخصیتی کاملی پیدا نکرده‌اند. آن‌ها عاشق این هستند که با آراستن اتاق خواب خود یک قلمروی مستقل و زیبا داشته باشند و به آن پناه ببرند. برای یک دختر باسلیقه مهم است که رنگ سرویس خواب با کاغذ دیواری و فرش اتاق همخوانی داشته باشد و از جدیدترین مدل‌های سرویس خواب نوجوان استفاده کند. بنابراین در انتخاب جزء به جزء دکوراسیون اتاق خواب از او نظرخواهی کنید تا به کمک شما آشیانه کوچکش را مطابق روحیات خود بسازد.

سرویس خواب پسرانه

جدیدترین مدل‌های سرویس خواب نوجوان پسرانه

احتمالا با من موافقید که چیدن اتاق پسرها از دخترها ساده‌تر است. زیرا پسران نوجوان نسبت به دختران همسن خود کلی‌نگرتر هستند و معمولا کمتر به جزئیات ریز اهمیت می‌دهند. حتی بسیاری از وسایلی که در اتاق خواب دختر یک مهره کلیدی و حذف‌ناشدنی به حساب می‌آید در چینش اتاق پسر آنقدرها هم مهم نیست. در حقیقت دخترها زمان بیشتری را در اتاق می‌گذرانند و دارای روحیات لطیف‌تری هستند. سن دختران نوجوان اقتضا می‌کند که به یکسری لوازم نیاز داشته باشند که برای پسرها ضروری نیست. مثلا وجود یک میز آرایش بهمراه آینه برای اتاق یک دختر واجب است درحالی که پسرها به آن نیاز مبرمی ندارند.

تجهیزات سرویس خواب

این روزها دیگر رنگ‌ها و مدل‌ها جنسیتی نیستند و رنگ پسرانه و رنگ دخترانه نداریم. اما اگر بخواهیم پرطرفدارترین رنگ‌ها در میان پسران را نام ببریم می‌توانیم به رنگ‌های آبی، سرمه‌ای، طوسی، قهوه‌ای و به طور کل رنگ‌های سنگین و باوقار اشاره کنیم. در مطلب رنگ اتاق خواب نوجوان درمورد دنیای رنگ‌ها بیشتر بخوانید. سعی کنید لوازم سرویس خواب پسرانه را متناسب با نیازهای او انتخاب کنید. بعنوان مثال یک پسر یا دختر نوجوان در سن بلوغ حتما به تجهیزاتی مانند کتابخانه و میز تحریر نیازمند است. همچنین اگر سرویس خواب فرزندتان را از میان جدیدترین مدل‌های سرویس خواب نوجوان انتخاب کنید می‌توانید ظاهری شیک و هیجان‌انگیز به اتاق ببخشید. تصور کنید وجود یک سرویس خواب شکیل و آرامش‌بخش در کنار یک کتابخانه زیبا، میز کامپیوتر و تابلوها و پوسترهایی از شخصیت‌های مورد علاقه پسرتان چقدر می‌تواند اتاق او را جذاب و خوشایند جلوه بدهد.

سرویس خواب دخترانه

سرویس خواب اقتصادی برای نوجوان

در این طوفان گرانی و تورم که بسیاری از خانواده‌ها به دنبال آن هستند که هزینه‌های خود را به هر نحوی کاهش بدهند خریدن یک سرویس خواب اقتصادی بهترین ایده ممکن است. می‌پرسید سرویس خواب اقتصادی چیست؟ به شما می‌گوییم.

معمولا وقتی نوزاد از سن کودکی گذر می‌کند بسیاری از اسباب و وسایل او کوچک و بلااستفاده می‌شوند. مثلا تخت خواب نوزاد در سنین بالاتر دیگر به کار او نمی‌آید و والدین هی چاره‌ای ندارند جز آن که تخت نوزادی را بفروشند و به خریدن یک سرویس خواب جدید رو بیاورند و در این شرایط، خریدن سرویس خواب جدید همانا و سنگینی هزینه‌های گزاف بر دوش پدر و مادر همان! حالا تصور کنید که با ورود تختخواب جدید به اتاق دیگر مابقی دکوراسیون با این عضو تازه اتاق همخوانی ندارند و ناچارید در دکوراسیون اتاق فرزندتان دست ببرید و بعضی المان‌ها را کم یا زیاد کنید. با این تفاسیر چاره چیست؟

معرفی سرویس خواب دومنظوره

سرویس خواب‌های دومنظوره (از کودکی تا نوجوانی) یکی از بصرفه‌ترین و مقاوم‌ترین سرویس خواب‌ها هستند که نیاز فرزند شما را حتی وقتی رشد می‌کند و به سنین بالاتر می‌رسد تامین می‌کند. این تختخواب‌ها طوری طراحی می‌شوند که با بزرگ شدن کودک برخی المان‌های آن مانند حفاظ و نرده از تخت جدا شده و تختخواب ظاهری معمولی شبیه به تختخواب‌های بزرگسال می‌گیرد. در این صورت با تهیه یکی از این سرویس خواب‌ها می‌توانید بسیاری از هزینه‌های فرزندتان را کاهش بدهید و به نوعی برای آینده او سرمایه‌گذاری کنید. ما پیش از این در مقاله سرویس خواب دومنظوره درمورد این سبک از سرویس خواب توضیحات مفصلی را برایتان ارائه داده‌ایم.

سرویس خواب برای نوجوان

ویژگی‌های سرویس خواب نوجوان

اگر جدیدترین مدل‌های سرویس خواب اتاق نوجوان در بازار را از نزدیک ببینید متوجه خواهید شد که به جز ظاهر شیک و نوجوان‌پسند بایستی خصوصیات دیگری هم داشته باشند.

سبک و کم‌وزن

دخترها و پسرها در سن بلوغ عاشق تغییر هستند. آن‌ها گاهی اوقات هوس می‌کنند دکوراسیون اتاقشان را عوض کنند و با ایجاد تنوع در فضای اتاق خستگی‌های روحی را از خودشان دور می‌کنند. بهمین خاطر بهتر است از میان جدیدترین مدل‌های سرویس خواب نوجوان گزینه‌ای را انتخاب کنید که سبک‌تر است و جابجایی آن راحتتر انجام می‌شود.

جادار

نوجوان‌ها معمولا وسایل شخصی زیادی دارند. از کیف و کفش و لباس گرفته تا کتاب و دفتر و وسایل ورزشی و لوازم آرایش. آن‌ها همیشه با کمبود جا روبرو هستند و خیلی وقت‌ها قید بعضی وسایل قدیمی‌ترشان را می‌زنند چون نمی‌توانند آن را در گوشه و کنار اتاق جا بدهند. به همین دلیل جدیدترین مدل‌های سرویس خواب نوجوان به گونه‌ای طراحی می‌شود که این نیاز را تا حد مناسبی برطرف کند. بعنوان مثال وجود شلف، دراور، کمد، تخت‌های کشودار و … در سرویس خواب از جمله این موارد هستند.

مقاوم و مستحکم

نوجوانان در این سن انرژی زیادی دارند. آن‌ها پرنشاط و پرتحرک هستند و بهتر است تک تک وسایل اتاقشان را طوری انتخاب کنید که از دست فرزندتان در امان بماند! جنس و متریال مورد استفاده در سرویس خواب نوجوان خیلی مهم است. این روزها بیشتر سرویس‌ها را از جنس چوب، نئوپان و ام‌دی‌اف و گاهی فلز می‌سازند که کمتر مورد استقبال قرار می‌گیرد. اهمیت به جنس سرویس خواب را برای این گفتیم که بدانید گاهی اوقات سرویس خواب‌ها علی‌رغم قیمت گران نه تنها دارای استحکام پایینی هستند بلکه در تولید آن‌ها از مواد جانبی استفاده می‌شود که ممکن است برای فرزندتان حساسیت‌زا باشد و ایجاد مشکلات پوستی و تنفسی کند. بنابراین هنگام انتخاب سرویس خواب سعی کنید از برندهای معتبر و مورد اعتماد خرید کنید.

تختخواب نوجوان

حرف آخر

بسیاری از پدر و مادرها برای تدارک و تزئین اتاق خواب فرزندشان تنها به فکر خرید یک تختخواب یا کمد هستند، در حالی که سرویس خواب نوجوان چیزی فراتر از این گزینه‌هاست. یک سرویس خواب کامل دست فرزند شما را برای انجام فعالیت‌های روزانه باز می‌گذارد و انعطاف بیشتری برای انجام کارها به او خواهد داد. در انتخاب سرویس خواب نوجوان سبک و استایل، رنگ، استحکام و وزن فاکتورهای مهمی هستند که حتما باید آن‌ها را لیست کنید و هنگام خرید در نظر بگیرید.

اگر تمایل دارید که برای خرید سرویس خواب نوجوان خود بهترین‌ها را انتخاب کنید پیشنهاد می‌کنیم به صفحه پروفایل مجموعه وینه چوب سر بزنید و از جدیدترین مدل‌های سرویس خواب نوجوان دیدن فرمایید.

اگر این مقاله را پسندیدید می‌توانید از مطالب بهترین تخت کودک و نوجوان، دکوراسیون اتاق خواب دخترانه و پرده اتاق خواب پسرانه هم کمک بگیرید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه