کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب، یک ترکیب رنگی فوق‌العاده!

کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب، یک ترکیب رنگی فوق‌العاده!

به قلم: سمانه زارعی

نوژا دیزاین

یکی از دوستمانم، دنبال یک مدل از کابینت برای آشپزخانه بود که رنگ روشنی داشته باشد تا آشپزخانه را دلبازتر نشان دهد، کابینتی با نقوش ظریف ولی نه به شکل کابینت کلاسیک! طراح داخلی، کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب را به او معرفی کرد. او با کمی بررسی و تهیه بودجه این مدل از کابینت را پسندید و حالا می‌خواهد مدل و طرح آن را انتخاب کند. اگر شما می‌خواهید مدل‌های آن را ببینید، این مطلب را بخوانید.

سرویس خواب بالسا

 

کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک مدل‌هایی مابین مدلهای مدرن و کلاسیک هستند. نه به سادگی سبک مدرن و نه با طرح و نقش کابینت کلاسیک. این مدل از کابینت برای کسانی که مدل‌های کلاسیک را دوست دارند ولی دلشان می‌خواهد کابینت‌ آشپزخانه کمی ساده‌تر باشد، انتخاب مناسبی هستند.

 

کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب، آشپزخانه دورنگ

اگر به دنبال مدلهای کابینت دورنگ باشید احتمالا نمونه‌هایی از انواع رنگ‌ها در کابینت نئوکلاسیک دو رنگ دیده‌اید. کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب انواعی از کابینت دو رنگ است که سفیدی آن حس تازگی و دلبازی را به فضا می‌دهد و چوب آن، حسی از طبیعت و تنوع را در دکوراسیون آشپزخانه ایجاد می‌کند.

 

کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب در خانه نوعروس

نوعروسانی که به دنبال طراحی دکوراسیون آشپزخانه‌ای زیبا و جذاب هستند، اغلب رنگ سفید را برای کابینت آشپزخانه انتخاب می‌کنند. ولی برای اینکه رنگ سفید یکدست بعد از مدتی دلزده‌تان نکند، کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب، انتخاب هوشمندانه‌تری است. در این مدل از کابینت رنگ سفید را می‌شود برای کابینت‌های بالایی انتخاب کرد و ردیف کابینت‌های پایینی به رنگ قهوه‌ای و چوبی باشند. همچنین اگر در آشپزخانه جزیره استفاده شده است، می‌توانید از طرح چوب برای طراحی جزیره آشپزخانه استفاده کنید و بقیه کابینت‌ها به رنگ سفید باشند. نوع ترکیب این دو رنگ بستگی به سلیقه شما و پیشنهادهای طراح و سازنده کابینت دارد.

 

کابینت نئوکلاسیک قهوه‌ای و سفید

در طراحی کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب، برای بخش چوبی آن، هم می‌شود از کابینت‌های تمام چوب استفاده کرد که به سبکی نئوکلاسیک تزئین شده‌اند و هم می‌توان از کابینت‌های ممبران با طرح چوب کمک گرفت، در این صورت هزینه طراحی و ساخت کابینت کمتر خواهد شد. این انتخاب بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد.

 

ویژگی‌های کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب

کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب را انتخاب کنیم یا نه؟ ویژگی‌های این مدل از کابینت، باعث می‌شود با چشم بازتری آن را انتخاب کنید، پس قبل از سفارش، با ویژگی‌های آن آشنا شوید:

  • کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب دارای طرح و ابزارهای بسیار ظریف است.
  • برای هر مدل و هر ابعاد آشپزخانه مناسب است.
  • قیمت کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب نسبتا بالاست.
  • باعث ایجاد دکوری لوکس و مجلل در آشپزخانه می‌شود.
  • مدلی ساده که می‌توانید سال‌ها آن را در آشپزخانه داشته باشید.
  • انتخابی عالی برای آنها که کابینت نئوکلاسیک دو رنگ را می‌پسندند.

 

جزئیات در کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب

یکی از بخش‌های مهم در کابینت نئوکلاسیک سفید، که هم باعث کیفیت بالا و هم زیبایی بیشتر آن می‌شود، یراق آلات کابینت است. دسته‌ها، لولاها، تاج کابینت، چراغ‌ها و ویترین و.. از جمله این جزئیات هستند. برای کابینت سفید و چوب می‌توان یراق آلات طلایی و یا نقره‌ای استفاده کرد. رنگ طلایی آشپزخانه را مجلل‌تر می‌کند و رنگ نقره‌ای و استیل، شکلی مدرن‌تر به آن می‌دهد.

 

کلام آخر:

کابینت نئوکلاسیک سفید و چوب، یکی از انواع مدل‌های جذاب در بین انواع کابینت آشپزخانه است. این نوع کابینت موردپسند ساده و کلاسیک پسندان است زیرا طرح‌هایی ظریف و زیبا دارد.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه