خانه لوکس فوتبالیست محبوب ایرانی / دکوراسیون سفید را می‌پسندید؟ + عکس

خانه لوکس فوتبالیست محبوب ایرانی / دکوراسیون سفید را می‌پسندید؟ + عکس

به قلم: محمد مالمیر

همسر رضا قوچان نژاد در اینستاگرام عکس هایی از خانه لوکسش که دکوراسیون سفیدرنگ دارد منتشر کرده است. همسر این فوتبالیست محبوب سِروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر سینما است. وی صاحب فرزند پسر شده که نامش را دوران گذاشته است.

مبلمان اداری ارگو

خانه لوکس فوتبالیست محبوب ایرانی

 

بیوگرافی رضا قوچان نژاد و همسرش

رضا قوچان نژاد در یک خانواده ورزشی مشهد به دنیا آمد. او برادرزاده جبار قوچان نژاد مربی سابق والیبال میزان خراسان است. رضا در دوران کودکی به همراه خانواده اش به هلند و مهاجرت کرد و فوتبال پایه را در این کشور آغاز کرد.

چند نکته کوتاه برای پیاده سازی مدل دکوراسیون سفید رنگ

رنگ سفید بخش عمده‌ای از فضا شامل مبلمان های اصلی، دیوارها و کف و سقف را تشکیل می‌دهد، البته در بخش‌های کوچکی از فضا می‌توانید به‌جای سفید از خاکستری یا اکر روشن استفاده کنید.

یک رنگ شاخص روشن مانند رنگ چوب، صورتی، آبی یا سبز روشن، گل بهی یا کرم‌رنگ به‌عنوان رنگ مکمل انتخاب می‌شود. این رنگ در بخش‌هایی از مبلمان های اصلی و یا چندین اکسسوری نسبتاً بزرگ به‌کاربرده می‌شود. در کنار این رنگ‌ها تنها می‌توانید از چوب و رنگ سبز گیاهان استفاده کنید.

به این موضوع بسیار مهم دقت داشته باشید که در دیزاین مونوکرومیک، هیچ رنگ دیگری به‌جز رنگ مکمل و رنگ پایه نبایستی در فضا رؤیت شود؛ بنابراین اکسسوری ها، تزیینات و کلیه اجزا مبلمان بایستی از این رنگ‌ها انتخاب شوند.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
سارا در تاریخ 10 مرداد 1402
خوشبحالش کاش خدا به منم یدونه گل پسر اونجوری میداد که کمتر گوشه کنایه میشنیدم
ناشناس در تاریخ 10 مرداد 1402
که چی؟مبارکشون باشه فقط اینا رو میزارید دق بدید مردمو؟
اتنا در تاریخ 15 مرداد 1402
خوب عالی موفق باشن
امیر آمر ه در تاریخ 16 مرداد 1402
خوب عالی عشق چیزی عرزیز

ثبت دیدگاه