کابینت ممبران سفید | جدیدترین مدل‌های خاص و پرطرفدار

کابینت ممبران سفید | جدیدترین مدل‌های خاص و پرطرفدار

به قلم: مژگان احمدی

کابینت ممبران یکی از پرطرفدارترین مدل‌های کابینت کلاسیک است که در رنگ‌بندی‌های مختلف قابل اجراست. کابینت ممبران سفید محبوب‌ترین رنگ ممبران است و افراد زیادی خواهان نصب این رنگ در آشپزخانه خود هستند. کابینت آشپزخانه ممبران سفید سبب دلباز تر شدن آشپزخانه می‌شود و به راحتی می‌توان این رنگ را با سایر رنگ‌ها ترکیب کرد.

کابینت ممبران تمام سفید

کابینت ممبران سفید

اگر انتخاب شما کابینت ممبران تمام سفید است باید بدانید که حتی برا انتخاب رنگ سفید نیز انتخاب‌های زیادی پیش رو دارید. ممبران سفید صدفی، سفید یخچالی یا سفید شیری از جمله رنگ‌بندی‌های رنگ سفید هستند که می‌توانید بر اساس سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

مبلمان اداری ارگو

کابینت ممبران سفید

کابینت ممبران سفید صدفی

کابینت ممبران سفید صدفی یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها به خصوص برای کابینت‌ها به شمار می‌رود که ظاهر مجللی داشته و معمولا در آشپزخانه‌های بزرگ جلوه‌ای استثنایی و لوکس را به نمایش می‌گذارند.

کابینت ممبران سفید طوسی

کابینت ممبران سفید طوسی

اگر کلاسیک بودن و مدرن بودن را دو سر یک طیف سبکی در نظر بگیریم، ترکیب رنگی سفید و طوسی شما را به سمت مدرن‌تر بودن نزدیک می‌کند. پس اگر نمیخواهید آشپزخانه را صد در صد به سبک کلاسیک دکوراسیون کنید، این ترگیب رنگی پیشنهاد خوبی برای شماست.

کابینت ممبران سفید مشکی

کابینت ممبران سفید مشکی

ترکیب رنگی سفید با مشکی یک ترکیب رنگی مجلل و لوکس است. اگر میخواهید جلوه‌ خیره کننده‌ای به دکوراسیون آشپزخانه بدهید، کابینت ممبران سفید مشکی را انتخاب کنید.

کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران سفید طلایی

استفاده از طلایی در کنار کابینت سفید ممبران جلوه‌ای کم‌نظیر از یک دکوراسیون کلاسیک تمام عیار است. عکس‌های زیر ببینید و مدل دلخواهتان را انتخاب کنید.

ترکیب سفید با رنگ‌های دیگر

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم یک ویژگی بسیار خوب کابینت ممبران سفید این است که میتواند با رنگ‌های دیگر ترکیب شود. مثلا رنگهایی مانند آبی، صورتی و سبز که بسیار جذاب و چشمگیر هستند.

کابینت ممبران سفید طلایی

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مشخصات فنی و قیمت کابینت‌های ممبران می‌توانید با متخصصین مربوطه در چیدانه در ارتباط باشید. در صورت نیاز به ثبت سفارش کابینت ممبران میتوانید فرم درخواست متخصص از چیدانه را پر کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه