دیزاین قایق لاکچری “باران” سریال آوای باران به مناسبت تولدش!

دیزاین قایق لاکچری “باران” سریال آوای باران به مناسبت تولدش!

دیزاین قایق لاکچری

نوژا دیزاین

آزاده زارعی متولد ۱۰ خرداد ۱۳۶۸ در اصفهان، بازیگر و منشی صحنه سینما و تلویزیون ایران است. پدرش در حرفه قلم‌زنی فعالیت می‌کند و در میدان نقش جهان اصفهان مغازه دارد و مادرش خانه‌دار است. او تک دختر خانواده بوده و دو برادر دارد. ارتباطش با برادرش احمد خیلی خوب و صمیمی است. او فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه فرهنگ و هنر تهران است. بازیگری را از سال ۱۳۸۹ با بازی در فیلم آمین خواهیم گفت به کارگردانی سامان سالور آغاز کرد. اما بعدها با بازی در مجموعه تلویزیونی آوای باران به شهرت رسید. همچنین منشی صحنه چند فیلم سینمایی نیز بوده است. به تازگی تصاویری از تولد لاکچری ۳۵ سالگی آزاده زارعی و دیزاین قایق لاکچری باران" سریال آوای باران در یک قایق اختصاصی پربازدید شده است.

کی پلاس

با ادامه این مطلب از چیدانه همراه باشید تا تصاویر تولد لوکس آزاده زارعی بازیگر و منشی صحنه ایرانی را در یک قایق تفریحی اختصاصی در دبی ببینید. همچنین با دیزاین قایق لاکچری باران سریال آوای باران آشنا شوید.

مطلب پیشنهادی: دکوراسیون محل اقامت مینا مختاری در یزد؛ همینقدر ساده و قشنگ

دیزاین قایق لاکچری

دیزاین قایق لاکچری

دیزاین قایق لاکچری “باران"، سریال آوای باران

در جشن تولد لاکچری ۳۵ سالگی بازیگر سریال آوای باران، یعنی آزاده زارعی، برادرانش او را سورپرایز کردند. آن‌ها تولدش را روی یک قایق اختصاصی لوکس در کشور دبی جشن گرفتند. دکوراسیون این قایق اختصاصی به سبک مدیترانه‌ای با رنگ‌های سفید و آبی روشن دیزاین شده است. مبلمان راحتی تماما سفید ساده که با کوسن‌های و رومیزی‌های آبی روشن تکمیل شده‌اند، زیبایی بی‌نظیری به دکور مدیترانه‌ای این قایق اختصاصی بخشیده‌اند. استایل سفید آزاده در این تصاویر با کلاه لبه‌دار، شال و صندل نارنجی با گل‌های طبیعی سقید و نارنجی روی میز همخوانی زیبایی ایجاد کرده است.‌

دیزاین قایق لاکچری

جشن تولد لاکچری ۳۵ سالگی بازیگر سریال آوای باران

در طرف دیگر که بادکنک‌های سفید، زرد و طلایی دکور تولد را تزیین کرده‌اند، مبلمانی به رنگ طوسی روشن با پایه‌های فلز طلایی رنگ فضایی کاملا متفاوت ایجاد کرده‌اند. حتی برج‌ها و ساختمان‌هایی که در ساحل دیده می‌شوند به‌طور زیبایی با رنگ‌های سفید و طلایی لوکس خود با دکور قایق و دیزاین تولد ست شده‌اند. کیک تولد مشکی رنگ با فضای روشن دکوراسیون قایق و آبی دریا در تضاد است، اما تزیینات روی کیک به رنگ طلایی با بادکنک‌های تزیینی تولد و ساختمان‌هایی که در ساحل دیده می‌شوند هماهنگی جالبی ایجاد کرده‌ است.

مطلب پیشنهادی: کافه رستوران دنج و تمام‌چوبی «بهاره رهنما» در شمال تهران

دیزاین قایق لاکچری

دکوراسیون قایق اختصاصی تولد باران سریال آوای باران

و در آخر

جشن تولد لاکچری ۳۵ سالگی بازیگر سریال آوای باران، یعنی آزاده زارعی را روی یک قایق اختصاصی لوکس در کشور دبی جشن گرفتند. در تصاویر منتشر شده از این تولد خاص، دیزاین قایق لاکچری باران سریال آوای باران خودنمایی می‌کند. این قایق اختصاصی در دبی به سبک مدیترانه‌ای و با ترکیب عناصر دکوراسیونی سفید و آبی مدیترانه‌ای به زیبایی دکور و چیدمان شده است. همچنین دکور این تولد لاکچری از ترکیب رنگ‌های سفید، مشکی و رنگ طلایی لوکس انتخاب شده است.

برای دیدن تصاویر دکوراسیون خانه بازیگران مشهور ایرانی مطلب مبلمان مدرن در دکوراسیون خانه مدرن آشا محرابی را از دست ندهید.

دکور و دیزاین قایق لاکچری

قایق اختصاصی تولد آزاده زارعی به سبک مدیترانه‌ای


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه