visibility 4045 today 1394/3/7

تبدیل تخته های چوبی به یک وسیله ویژه در خانه شما

لوازم داخلی و هنر های دستی: در این مطلب ایده هایی را به شما معرفی می کنیم تا به سادگی با تخته های چوبی کمد و طبقه های زیبا و کاربردی بسازید.

1ـ جا کفشی تخته ای اتاق: هیچ کس یک اتاق به هم ریخته را نمی پسندد؛ و شما می توانید با ساختن یک قفسه کفش، از این حالت جلوگیری کنید. این یکی از یک تخته بی مصرف ساخته شده، و به نظر می آید که موفق است. کافی است، تخته را کمی تمیز کنید، سپس آن را عمودی به دیوار متصل کنید. این قفسه کفش تنها، مخصوص خود شماست. می توانید آن را طبیعی رها کنید یا برای هماهنگ کردن آن با اتاق شلوغ خود، آن را رنگ کنید.

 

 

2ـ کتابخانه و قفسه دوچرخه چوبی: به خاطر اسکلت آن ها، تخته های چوبی، به راحتی می توانند یک کتابخانه بدون اصلاحات زیاد، بسازید. فقط تخته را روی دیوار جاگذاری کنید، آن را محکم کنید، و تعدادی قفسه جاهای مختلف اضافه کنید. اگر دوست دارید آن را به صورت لکه ای یا راه راه رنگ کنید. و البته، کتاب ها را داخل آن قرار دهید.تمام شد! به علاوه، همانطور که در عکس می بینید، می توانید از قفسه ها برای نگه داری دوچرخه استفاده کنید.

 

3ـ سیستم قفسه بندی شناور: این سیستم قفسه بندی ویژه، شاید ساده ترین راه استفاده از تخته های چوبی باشد؛ نیازی نیست چیزی از مراحل آن بدانید، چون در واقع چیزی نیست که بخواهید بدانید. فقط تعدادی از قفسه های میانی را تمیز کنید، تخته را به دیوار آویزان کنید، و کار شما تمام است. از آن برای نگه داری عکس ها یا چیز های تزئینی استفاده کنید. برای داشتن جلوه جذاب تر، می توانید، تخته را رنگ کنید.

اشیاء تزئینی:

1ـ باغچه عمودی، ساخته شده از تخته چوبی: این یک ایده برای تغییر یک تخته به یک باغچه عمودی بسیار زیباست. برای این کار شما به یک تخته چوبی، دو کیسه خاک گلدان، یک رول کوچک پارچه، بست آهنی، س یک کاغذ سمباده است. نتیجه، یک اسکلت بسیار زیبا و کاربردی است که می هوانید گیاهانتان را در آن پرورش دهید.

 

2ـ آیینه لانه زنبوری: این یک قسمت پیشرفته تر از چیزهایی است که با تخته ساخته شده است. حتی اگر این نمونه خاص، نمای یک آیینه لانه زنبوری را دارد، شما اساسا می توانید از هرنوع آیینه ای که در خانه دارید استفاده کنید. تخته های کشتی را برای محکم کردن اسکلت استفاده کنید. شما یک شیء تزیینی بسیار زیبا دارید که به سادگی ساخته شده است.

 

3ـ لوستر تخته ای : این یک لوستر زیباست که یک بیانیه معماری می سازد. این از یک تخته چوبی ساده و بی استفاده ساخته می شود. یه نفر آن را پیدا کرده و تصمیم گرفته آن را به یک چیز زیباتر تبدیل کند. تخته بریده شده، سایز های مختلف انتخاب شده است، و در کنار هم به یک شیوه کاملا هنرمندانه محکم شده اند. نتیجه یک لوستر بسیار خاص و به درد بخور شده است.

 

4ـ راه پله تخته ای: تخته ها برای ساخت هر چیزی می توانند استفاده شوند. این یک پروژه به مراتب استادانه تر است که به تخته های زیادی نیاز دارد. برای ساخت این قسمت از خانه تان، شما به تعداد زیادی تخته و مقداری توانایی و اطلاعات درباره راه پله نیاز دارید. این پروژه چیزی نیست که ما ساختش را به همه توصیه کنیم، چراکه پله ها اگر درست ساخته نشوند، می توانند خطرناک باشند.این راه پله خاص ورودی یک شرکت بزرگ است که ویژگی تمام اشیاء تخته ای مثل مبلمان و وسایل نوری را دارد.

   

 

منبع:اتووود

مژگان احمدی
نویسنده: مژگان احمدی

عضو تحریریه چیدانه| یه مهندس نرم افزار که به دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت بسیار علاقه منده. تا حالا در زمینه های برنامه نویسی، طراحی سایت و سئو، تولید محتوا و رپورتاژ آگهی فعال بودم. به جز این کار مدلسازی معماری و رندر هم انجام میدم. در حال حاضر افتخار همکاری با تحریریه چیدانه رو دارم و کارم تولید محتوای سئو شده و نوشتن رپورتاژ آگهیه.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
10 راهکار کم هزینه برای تغییر دکوراسیون

10 راهکار کم هزینه برای تغییر دکوراسیون

 تبدیل تخته های چوبی به یک وسیله ویژه در خانه شما

تبدیل تخته های چوبی به یک وسیله ویژه در خانه شما

7 جاکفشی شیک و ساده برای ورودی آپارتمان

7 جاکفشی شیک و ساده برای ورودی آپارتمان

کسب و کارها پیشنهادی
گنجینه فردوس certificate
گنجینه فردوس

گنجینه فردوس

شرکت سهامی فرش ایران certificate
شرکت سهامی فرش ایران

شرکت سهامی فرش ایران

پرده شاپ certificate
پرده شاپ

پرده شاپ

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent