با نمک، گل‌های مصنوعی را برق بیاندازید

با نمک، گل‌های مصنوعی را برق بیاندازید

به قلم: تحریریه چیدانه

گل‌های مصنوعی سالیان سال زیباکننده خانه‌های ما هستند. شما می توانید از این گل‌ها در جاهایی استفاده نمایید که هیچ گل طبیعی نمی تواند در آن منطقه رشد کند. اما گرد و غبار بر روی همین گل‌ها می نشیند و ظاهر ‌آنها را زشت می‌نماید. پس همین حالا نسبت به تمیز کردن آنها اقدام نمایید، گاهی اوقات می‌شود با تکان دادن گل‌ها گرد و غبار را از آن بزداییم اما گاهی این گرد و غبار به گونه‌ای در شکوفه‌های آن نشسته است که دیگر با تکان دادن آن نمی‌توان گرد و غبار را از آن گرفت. برای حل کردن این مشکل می‌توانید از نمک و یک کیسه کاغذی استفاده نمایید و گل‌های خود را به حالت اولیه برگردانید. با ما در ادامه مطلب تمیزکردن گل‌های مصنوعی با نمک همراه باشید.

نوژا دیزاین

تمیزکردن گل‌های مصنوعی با نمک

سرویس خواب بالسا

راهنمای تمیزکردن گل‌های مصنوعی با نمک

لوازم مورد نیاز برای تمیزکردن گل‌های مصنوعی

  • کیسه‌های کاغذی برای قراردادن گل ها درون آنها
  • نمک
  • قلم مو کوچک

برق انداختن گل‌های مصنوعی با نمک

راهنمای تمیزکردن گل‌های مصنوعی با نمک

1) کیسه کاغذی را تا نیمه از نمک پر کنید، می‌توانید از کیسه بزرگ‌تر استفاده نمایید و یا هر گلی را در یک کیسه بنا به اندازه‌اش قرار دهید.

2) اگر می‌توانید گل‌ها و شکوفه‌ها را از ساقه ها جدا کنید و در کیسه‌ی جداگانه‌ای قرار دهید. گر این کار میسر نیست موردی ندارد شما می‌توانید همه ی گل‌ها را به صورت وارونه درون کیسه قرار دهید و درب کیسه را ببندید.

3) کیسه را تکان دهید تا نمک همه گلبرگ‌ها و شکوفه‌های گل‌های شما را در بر بگیرد. یکبار کیسه را تکان دهید کمی نگه دار دارید و دوباره کیسه را تکان دهید این کار را برای چند دفعه انجام دهید، به این طریق خاک ، گرد و غبار از گلبرگ ها میرود. مواظب باشید این حرکات ملایم باشد تا به گل‌ها آسیبی نرسد.

4) گل‌ها را از کیسه خارج کنید، و با یک قلم مو، نمک‌هایی که بین گلبرگ‌ها و یا برگ‌های گیاه رفته است از آن خارج نمایید.

مطلب پیشنهادی: طبیعی جلوه‌دادن گل‌های مصنوعی با 7 ترفند جالب!

دو نکته مهم برق انداختن گل‌های مصنوعی

دو نکته مهم برق انداختن گل‌های مصنوعی

  1. شما می‌توانید از این نمک برای تمیزی بقیه گل‌هایتان استفاده کنید.
  2. از این روش برای تمیزی گل‌هایی که خشک کرده‌اید استفاده نکنید چرا که این گل‌ها در مقابل این حرکات شکننده و آسیب پذیر هستند.

نمک آبی برای تمیز کردن گل مصنوعی

گل‌های مصنوعی

در پایان

اگر برای تمیز کردن گل‌های مصنوعی خود با مشکل روبرو هستید، ما در این مطلب از چیدانه، راهنمای تمیزکردن گل‌های مصنوعی با نمک، را بیان کردیم. راه‌های دیگر برق انداختن گل مصنوعی را شما بگویید.

منبع: hamina | گردآوری‌شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه