هتلی در بالی با کفپوش های شیشه ای

هتلی در بالی با کفپوش های شیشه ای

به قلم: تحریریه چیدانه

سفر با معماری: Bambu Indah, Baung, Bali:  یک هتل کوچک لوکس و زیبا در بالی که تجربه‌ای منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی را به معنای واقعی کلمه خلق می‌کند. سازندگان این منطقه تفریحی عناصر مدرن و سنتی را با هم تلفیق کرده و به نتیجه‌ای جذاب رسیده‌اند. 

chidaneh ad banner

مهمانان در ویلاهای چوبی آنتیک جاوه‌ای اقامت می‌گزینند که 100 سال پیش ساخته شده‌اند. Udang House که بر روی یک برکه زیبا ساخته شده است، دارای کفپوش‌های شیشه‌ای است که فضایی استثنایی را به وجود آورده است.

این منطقه تفریحی در میان باغ‌های انبوه ساخته شده است و ارتباط بسیار خوبی با طبیعت دارد. مدیران این منطقه تفریحی تورها و فعالیت‌های متنوعی را مانند دیدن معابد و مراسم اهالی بالی، سفرهای تفریحی پیاده حل روستاهای محلی، و حضور در جشن‌های خاص و عروسی‌ها ارائه می‌کنند. Bambu Indah برای کسانی طراحی شده است که به دنبال آرامشی اصیل و به‌یادماندنی هستند.

چرا به این منطقه تفریحی برویم؟

چراکه فضایی بسیار منحصربه‌فرد و دوست‌دار محیط زیست است و دارای خدمات فوق‌العاده است که اقامت شما را فراموش‌نشدنی می‌کند.

چه زمانی به این منطقه تفریحی برویم؟

تمام مدت سال. البته فصل تابستان بهترین فصل برای سفر به این منطقه است.

چگونه به این منطقه تفریحی برویم؟

این منطقه فقط یک ساعت با فرودگاه دنپاسار، 15 دقیقه با روستای Ubud، 30 دقیقه تا Sanur، و 45 دقیقه با Seminyak فاصله دارد.

منبع: placestoseeinyourlifetime | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه