تبلیغات
F چوب و هنر E سیب E ساج آسا
امتیاز: 0.8 0 نظر | ثبت نظر

18 مرداد 1398

20 مدل کابینت آشپزخانه ایرانی از میان خانه های شما

کابینت: همان طور که می دانید و آگاه هستید، بخش اعظمی از زیبایی هر آشپزخانه به کابینت های به کار رفته در آن وابسته است. در میان انواع مدل ها و رنگ ها و طرح های مختلف، انتخاب کابینت انتخاب سختی است، اما مهم ترین نکته در انتخاب آن، توجه به سبک دکوراسیونی و نوع دکوراسیون منزل است. هم چنین در این مطلب از چیدانه می توانید 20 مدل کابینت آشپزخانه ایرانی را که در خانه های مختلف اجرا شده است ببینید و با طرح های مختلف آن آشنا شوید. با ما باشید.

مدل کابینت آشپزخانه ایرانی؛ کابینت مدرن

شاید به جرات بتوان گفت که امروزه در اکثر خانه های ایرانی، از کابینت مدرن استفاده می شود. این کابینت های خاص که معمولا های گلاس هستند، رنگ های متفاوتی دارند، اما سلیقه اکثر ایرانیان رنگ سفید آن را انتخاب می کند. البته این مدل کابینت ویژگی های خاصی دارد که در ادامه به همراه تصاویر شناخت بیش تری پیدا می کنید.

مطلب پیشنهادی : کدام جنس کابینت آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

معمولا مدل کابینت های مدرن با خطوط صاف، چارجوب ساده و همچنین ظاهر براق شان شناخته می شوند. سادگی در کابینت ها تا جایی پیش می رود که حتی شما دیگر دسته ای بر روی شان نمی بینید زیرا مدل کابینت بدون دسته به نوعی بر مدرن تر بودن و در نتیجه کاهش شلوغی فضا توسط دسته ها تاکید می کند. اما یکی از ویژگی های مهم تری که می توان برای مدل کابینت های مدرن نام برد، وجود قابلیت استفاده و ترکیب متریال های مختلف مانند، چوب، شیشه، فلز و ... در طراحی و ساخت آن هاست. علاوه بر این شما میت وانید رنگ بندی های متنوعی برای این مدل کابینت های در نظر بگیرید که البته همان طور که از تصاویر مشخص است، در اکثر آشپزخانه های ایرانی رنگ سفید را مشاهده می کنیم.

مطلب پیشنهادی : عکس کابینت آشپزخانه، این 20 مدل را از شرکت های ایرانی بخواهید!


کابینت آشپزخانه ایرانی؛ کابینت چوبی

استفاده از کابینت چوبی در دکوراسیون آشپزخانه، زیبایی های خاص خود را دارد. رنگ قهوه ای این نوع کابینت با رنگ میز غذا خوری هماهنگ شده و چهره گرم و جذابی را به آشپزخانه می بخشد. این کابینت هنوز طرفداران زیادی را با خود به همراه دارد.

کابینت های چوبی معمولا برای سبک هایی مانند روستیک مورد و حتی کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل نوع رنگ و مدلی که دارند بهتر است با دقت انتخاب و اجرا شوند. رنگ چوب را می توانید با رنگ های مختلف از جمله فیروزه ای به زیبایی ست نمایید.

مطلب پیشنهادی : 9 سبک طراحی کابینت در دکوراسیون آشپزخانه


شما خوانندگان عزیز می توانید برای دیدن نمونه های بیشتر مدل کابینت آشپزخانه ایرانی و سفارش و خرید آن ها می توانید به اهالی فن چیدانه مراجعه نمایید.

مطالب پیشنهادی

 

تبلیغات

نویسنده: معین قوی

- دبیر بخش عکاسان وبسایت چیدانه و مجله منزل - نویسنده و کارشناس تولید محتوا در وبسایت چیدانه - عضو تحریریه مجله منزل - کارشناس حفاظت و مرمت بناهای تاریخی معماری زبانی برای بیان تاریخ است که از طریق این زبان بین المللی، مرزهای تاریخ شکسته می شوند. و ما روایت گران این بخش از تاریخ هستیم...

نشان کردن
  • 11606 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 18 مرداد 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین
20 نمونه کار

تلفن: ۰۹۹۲۱۰۱۴۳۴۱
مبلمان آترین مبلمان آترین
15 نمونه کار

تلفن: 02176205168
لوکس سنتر لوکس سنتر
12 نمونه کار

تلفن: 09120344608
گروه طراحان رستاک گروه طراحان رستاک
7 نمونه کار

تلفن: 09123779194
دلتا چوب دلتا چوب
9 نمونه کار

تلفن: 02176211421
آرکا چوب آرکا چوب
5 نمونه کار

تلفن: 02155279834
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173