سرویس بهداشتی شیک با چند تغییر ساده

سرویس بهداشتی :  خانم های با سلیقه همیشه سعی می کنند تا با تغییر دادن دکوراسیون فضاهای داخلی  به خانه خود رنگ و بویی جدید ببخشند. یکی از این فضاهایی که می تواند با تغییرات ساد جذاب تر شود حمام و سرویس بهداشتی است. اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی حمام تنها در زیبایی خلاصه نمی شود ،  مهم است که در هنگام نظافت دارای محیطی الهام بخش و آرام باشیم تا با دوری از تنش های روزانه بتوانیم روح خود را نیز شستشو دهیم پس باید محیط داخل حمام و سرویس بهداشتی را به گونه ای تغییر دهیم تا هم دل نشین باشند هم آرامش بخش ، پس با چیدانه همراه باشید تا به شما نمونه هایی از تغییراتی که می توانید در حمام و سرویس بهداشتی خود اعمال کنید را نشان دهد.

یکی از تغییراتی که در عین سادگی و کوچکی می تواند چهره سرویس بهداشتی شما را تغییر دهد ، پر کردن و یا حتی عوض کردن رنگ درز بین کاشی هاست. همیشه توجه به ریز جزئیات ها می تواند تغییرات بزرگی را به وجود آورد. برای ایجاد تغییرات بیشتر هم می توانید از دوغاب های رنگی ، متناسب با رنگ دیوار های خود استفاده کنید.
 

استفاده از آیینه های خلاقانه 

آیینه ها عنصر تاثیر گذار در سرویس های بهداشتی هستند. آیینه های با طرح جدید و خلاقانه می تواند لذت نگاه کردن در آیینه را برای شما دو چندان کند.اگر کف حمام سرامیک است و سبک مدرن دارد بهتر است از آینه های مدرن که دور آن ها قاب فلزی به رنگ استیل و برنز است استفاده کنید . اگر کفپوش حمام به رنگ چوب است و کابینت های استفاده شده در آن از نوع چوبی هستند بهتر است آینه ای را انتخاب کنید که قاب چوبی داشته باشد تا سبکی هماهنگ را خلق کند. 

مطالب پیشنهادی : 10 مدل کابینت شیک و مدرن

کفپوش های لمینیتی ؛ چوب با قیمتی ارزان تر

اگر سرویس های بهداشتی شما به صورت مدرن طراحی شده اند و در آن ها از رنگ های روشن و مخصوصا رنگ سفید استفاده شده است وجود یک پرده حمام با رنگ های شاد می تواند جلوه خوبی به فضای داخلی سرویس بهداشتی شما بدهد. همچنین این پرده ها می تواند به عنوان جدا کننده فضای حمام از سرویس بهداشتی باشد.

مطالب پیشنهادی : روشویی، برای یک حمام دوست داشتنی

یک حمام تمام عیار

استفاده از چراغ های خلاقانه در حمام

 برای تغییر دکوراسیون داخلی فضای حمام خانه تان حتی می توانید از چراغ ها هم کمک بگیرید.استفاده از چراغ هایی که حباب دور آن ها طرح و نقش شاد دارند می تواند چهره ای بهاری به فضای داخلی سرویس بهداشتی شما ببخشد.

مطالب پیشنهادی : نکاتی که در طراحی حمام به چشم می آیند

رازهایی درباره نظافت حمام و سرویس بهداشتی

استفاده از کاشی های سبز رنگ برای سرویس بهداشتی  

اگر به دنبال ایجاد تغییرات بزرگ تری هستید به سراغ کاشیهای دیوار ها بروید ، کاشی های چرک تاب شده را برچینید و کاشی هایی با رنگ های شاد و بهاری را جایگزین کنید البته باید به این نکته هم توجه کنید که رنگ های شاد ممکن است که جلوه ایی خاص به فضا ببخشد ، اما ممکن است که فضا را کوچک تر نشان دهد. رنگ مناسب برای سرویس های بهداشتی اغلب رنگ های روشن مثل سفید استفاده می شود.استفاده از رنگ سفید یا رنگ‌های روشن و گرم در این محل تاثیر زیادی در جلوه این مکان خواهد داشت، ضمن اینکه وجود این رنگ موجب می‌شود تا آلودگی‌ها و کثیفی‌هایی که در این فضا وجود دارد زودتر در زمینه سفید رنگ آن خودنمایی کرده و افراد برای تمیز کردن آن اقدام کنند. اگر به جای استفاده افقی از کاشی ها و سنگ ها در مکان های کوچک، آنها را به صورت عمودی نصب کنید فضا بزرگ تر و بازتر نشان داده می شود.
 

استفاده از کابینت هایی هماهنگ با فضای داخلی سرویس بهداشتی

در مورد سرویس های بهداشتی که فضای بزرگتری دارند و یا سرویس هایی که فضای روشویی از خود سرویس جدا است ، میتوان از کابینت هایی هماهنگ با فضا استفاده کرد. رنگ و جنس کابینت می تواند در ایجاد هماهنگی با فضا تاثیر گذار باشد. به طور مثال اگر کفپوش ها سفید رنگ هستند بهتر است در رنگ کابینت ها از پالت های رنگی سفید و کرم استفاده شود که رنگ های مناسب برای سرویس های بهداشتی هستند.

مطلب پیشنهادی : 10 مدل کابینت شیک و مدرن

منبع : نوشته شده در تحریریه چیدانه 

نویسنده:

طراح دکوراسیون داخلی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
تزئین دیوارها با تکه های روزنامه

تزئین دیوارها با تکه های روزنامه

10 ترفند در طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی کوچک

10 ترفند در طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی کوچک

تغییر دکوراسیون برای عید نوروز، یک ماهه همه جا را نو کنید!

تغییر دکوراسیون برای عید نوروز، یک ماهه همه جا را نو کنید!

1399/11/18 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان خانگی چوب و هنر certificate
مبلمان خانگی چوب و هنر

مبلمان خانگی چوب و هنر

دکوراسیون کسری certificate
دکوراسیون کسری

دکوراسیون کسری

گروه معماری حامد حسینی certificate
گروه معماری حامد حسینی

گروه معماری حامد حسینی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent