تبلیغات
E رومانته چوب و هنر E F فارست
امتیاز: 1.6 0 نظر | ثبت نظر

21 فروردین 1398

دکوراسیون آرایشگاه زنانه، آرامیس مد چگونه طراحی شد؟

دانش معماری ثابت کرده، یکی از مهمترین موضوعاتی که از نظر روانشناسی در طراحی باید مورد بررسی قرار گیرد معماری داخلی است. در این پروژه سعی کردیم تا هم در راستای اهداف و خواسته های کارفرما پیش رویم و هم با توجه به استیجاری بودن مکان مورد نظر کارفرما هویت فضا را حفظ کنیم. این جمله ها بخشی از صحبت های گروه معماری داخلی طرح نو درباره پروژه طراحی آرایشگاه زنانه ای است که انجام داده اند.

درباره طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه آرامیس مد

در این پروژه ما با فضایی با متراژ 120 متر و کاربری سالن آرایش زنان روبه رو بودیم. برای بازسازی آن ابتدا فضاها را تقسیم کرده و بعد از ایجاد اتاق مجزایی برای اپیلاسیون و کف سازی و نقاشی مهمترین مسئله ی پیش رو نورپردازی مناسب فضاها بود. نورپردازی آرایشگاه دارای ضوابطی است که، پرنور بودن محیط، بالا بردن دقت آرایشگر، جذابیت فضا و جلوگیری از سایه اندازی روی صندلی مشتریان از مهمترین آن ها محسوب میشود که در اینجا سعی کردیم به تمامی ضوابط توجه کنیم.

موضوع بعدی که در طراحی این سالن حائز اهمیت است تهویه مطبوع به ویژه در اتاق های رنگ مو و اپیلاسیون است که بعد از پایان پروژه نتیجه ی این بخش از کار هم کاملا  رضایت بخش بود.

در طراحی این سالن برای ایجاد جذابیت و زیبایی بصری بیشتر سبک کلاسیک را برای طراحی انتخاب کردیم که برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب از گچ بری، پتینه و ورق طلا در بخش های مختلف بهره بردیم و همچنین تمام میزها و اکسسوری ها با جزییات و دقت انتخاب و طراحی شد.

یکی از چیزهایی که حین ورود به سالن توجه را به خود جلب میکند کانتر ورودی است که بنابه خواسته ی کارفرما منحنی طراحی شد و نام آرایشگاه بر روی آن حک گردید.

امیدواریم طراحی این سالن علاوه بر اینکه پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران باشد مورد توجه شما هم قرار گرفته باشد و توانسته باشیم در ایده پردازی به شما کمکی کرده باشیم.

برای دیدن پروژه های بیشتری از گروه معماری داخلی طرح نو می توانید به پروفایل آن ها در اهالی فن چیدانه سر بزنید.


نویسنده: گروه معماری داخلی طرح نو | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: گروه معماری داخلی طرح نو

*****مشاوره، بازدید و 3D اولیه رایگان***** گروه طراحی داخلی طرح نو با بیش از هشت سال سابقه کار در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی واحدهای تجاری ، اداری ، مسکونی و همچنین در زمینه طراحی انواع غرفه های نمایشگاهی می باشد . داشتن کادر قوی در زمینه طراحی و اجرا و همچنین سرعت در اجرای پروژه از خصوصیات بارز گروه طراحی داخلی طرح نو می باشد . گروه طراحی شرکت دارای تحصیلات آکادامیک و مدرک معماری داخلی از دانشگاهای داخل کشور می باشد . گروه اجرایی که با این شرکت همکاری دارند همگی دارای سابقه بیش از ده سال در زمینه کاری خود اعم از بنایی ، کاشی کاری ، کناف کاری ، MDF ، طراحی و اجرای آشپزخانه ، نقاشی و تمامی زمینه های کاری می باشند . استفاده از متریال درجه یک ، رعایت حال مشتری و رضایت مشتری شعار ما می باشد . مدیریت و سرپرست گروه طراحی مهندس روزبهانی کارشناس ارشد معماری داخلی . سرپرست گروه اجرایی مهندس علوی کارشناس ارشد معماری .

نشان کردن
  • 652 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 21 فروردین 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دفتر معماری محمد رضا کهزادی دفتر معماری محمد رضا کهزادی
10 نمونه کار

تلفن: ۰۱۱۵۴۲۳۰۵۷۲
تراریوم ویواریا تراریوم ویواریا
23 نمونه کار

تلفن: 02122725567
مبلمان لوئیز پالاس مبلمان لوئیز پالاس
3 نمونه کار

تلفن: 021۶۶۱۳۹۹۱۷
دفتر شما دفتر شما
3 نمونه کار

تلفن: 02128420
پوشش پاسیو پوشش پاسیو
13 نمونه کار

تلفن: 09125729602
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173