visibility 20879 today 1398/11/1

قیمت سقف‌ کشسان، از کجا بخرم ارزان تره؟

این روزها در اینستاگرام سقف های زیبایی را در منازل و هتل ها می بینیم که در مطلب قیمت سقفف کشسان پیش رو می خواهیم به شما بگوییم چه قدر این سقف ها مد هستند و ارزش دارند خانه مان را با آن ها تزیین کنیم؟ کدام اتاق ها و ساختمان ها را می شود با سقف کشسان زیباتر کرد؟ در سال 1399 و 2020 کدام مدل ها مد می شود و قسمت سقف کشسان مد روز با بودجه ما سازگاری دارد؟ با کمک اهالی فن چیدانه از این موضوع ها باخبر می شویم.

انواع سقف کشسان

سقف کشسان چیست؟

سقف کشسان نوعی سقف کاذب است که در آن از مواد ارتجاعی و متریال PVC استفاده می شود. میتوان سقف کشسان را از مدرنترین انواع سقف کاذب دانست که با تکنولوژی گرمادهی با پارچه، طرح و نقشهای زیبایی را روی سقف منازل و ساختمانهای اداری یا تجاری ایجاد کرد. اگر از این سبک طراحی داخلی خوشتان آمده و دوست دارید قیمت سقف کشسان را بدانید؛ خواندن این مطلب را ادامه دهید.

انواع سقف کشسان

مزایای سقف کشسانی

هنگامی که در طراحی داخلی منزل این سبک سقف را انتخاب می کنید و قیمت سقف کشسان را در هزینه های دکوراسیون خود می گنجانید؛ باید این نکته را مد نظر داشته باشید که با خرید این خدمات و متریال چه مزیت هایی به شما تقدیم می شود:

 • چاپ تصویر دلخواه روی سقف کشسان: مثلا عکس کودک یا ابر و آسمان
 • خاصیت ضد آب: در شهرهای با هوای آلوده مثل تهران بسیار کاربردی است و می توان هنگام خانه تکانی سقف را راحت شست
 • خاصیت آنتی باکتریال
 • ضد گرد و غبار
 • طول عمر بالا
 • ضمانت
 • قابلیت انتقال به مکان جدید

انواع سقف کشسان

معایب سقف کشسان

در توضیح صادقانه درباره مزایا و قیمت سقف کشسان باید درباره معایب سقف کشسان هم تمام نکات را به شما بگوییم تا بتوانید بهترین تصمیم را در انتخاب اجزای طراحی داخلی منزل یا محل کار خود بگیرید.

دسترسی نداشتن به پشت سقف: این عیب از آن جهت حائز اهمیت است که برخی افراد وسواس دارند که حتما هر از گاهی تمام دیوارهای خانه را به خوبی تمیز کنند. برای این منظور باید به شرکت خدمات دهنده تلفن زد تا افراد متخصص بفرستد و لایه های خارج شده را تمیز کرده و دوباره نصب را انجام داد. اگر با این شرایط کنار نمی آیید، سقف کشسان برای شما مناسب نیست.

تشخیص انواع نامرغوب سخت است: هنگامی که برخی فروشنده ها قیمت سقف کاذب را به شما پیشنهاد می دهند، شاید کم بودن قیمت آن ها مصرف کننده را تشویق به خرید کند. در بازار متریال مختلف با کیفیت گوناگون موجود است که تشخیص مرغوب یا نامرغوب بودن آن فقط توسط فرد متخصص و اهالی فن ممکن است.

سقف کشسان باریسول

قیمت انواع سقف کشسان

قیمت سقف کشسان باریسول

شاید حین مذاکره با مهندسان طراحی داخلی ساختمان، نام عبارت «سقف کشسان باریسول» به گوشتان خورده باشد. سقف کشسان باریسول در اصل از جنس PVC است. قیمت سقف کشسان باریسول به طور مستقیمی با PVC به کار رفته در آن ارتباط دارد. به خاطر بسپارید که سقف کشسان باریسول بسیار سبک، منعطف و بادوام است.

سقف کشسان باریسول قیمت نرخ بازار

اگر میخواهید سقف کشسان باریسول برای ساختمان مسکونی یا تجاری طراحی کنید و در محاسبات خود به قیمت سقف کشسان می اندیشید؛ پیشنهاد میکنیم ابتدا با انواع سقف کشسان باریسول آشنا شوید، سپس با شرکت مدرن سقف تماس بگیرید تا درباره قیمت سقف کشسان باریسول اطلاعات به روزی در اختیار شما قرار دهند.

انواع سقف کشسان باریسول:

 • سقف کشسان باریسول چاپی
 • سقف کشسان باریسول براق
 • سقف کشسان باریسول مات
 • سقف کشسان باریسول شفاف یا ترنسلوسنت
 • سقف کشسان باریسول ساتن
 • سقف کشسان باریسول جیر

سقف کشسان لاکر

قیمت سقف کشسان لاکر

سقف کشسان لاکر در اصل نوعی پارچه براق به نام لاکر دارد که انعکاس زیبایی برای نور ایجاد می کند و می توان انواع دیزاین آسمان ستاره و کریستالی را با آن ایجاد کرد. وقتی این نوع سقف کشسان را در خانه نصب می کنید انگار درخششی فزاینده به سقف بخشیده اید که هر بیننده ای را مدت ها جذب خود می کند. بد نیست بدانید سقف کشسان لاکر در بازار با نام های زیر هم شناخته می شود:

 • سقف آیینه ای
 • سقف کشسان آیینه ای
 • سقف ستاره ای

سقف کسشان آینه ای

قیمت سقف کشسان آیینه ای

برخی افراد تصور می کنند در سقف آیینه ای انواع مرغوب آیینه به کار رفته و به همین دلیل قیمت سقف کشسان آیینه ای باید چندین برابر قیمت سقف کشسان عادی باشد. این تصور اشتباه به دلیل آگاهی نداشتن خریداران از متریال مورد استفاده از طراحی و نصب سقف کشسان است. به یاد داشته باشید که علت نامگذاری سقف کشسان آیینه ای به دلیل خاصیت انعکاس نور پارچه لاکر است که می تواند مانند آیینه تصویر کل اتاق را منعکس کند.

مزیت سقف کشسان لاکر یا آیینه ای:

انعکاس نور به صورت آیینه باعث می شود فضای اتاق بزرگتر به نظر برسد. به این ترتیب شما قیمت سقف کشسان را می پردازید اما انگار روی سقف خود آیینه دارید و این یعنی یک خرید هوشمندانه. به علاوه سقف کشسان آیینه ای را می توان با به سلیقه صاحب پروژه از میان صدها رنگ موجود در بازار سفارش داد و طراحی منحصر به فردی را برای مشتری خلق کرد.

قیمت سقف کشسان

قیمت هر متر سقف کشسان

برای اطلاع دقیق از قیمت هر متر سقف کشسان باید به صورت روزانه با شرکت های خدمات دهنده این نوع سقف کاذب تماس بگیرید اما لازم است بدانید این قیمت به عواملی مانند:

 • جنس سقف کشسان
 • نوع نورپردازی

و ... بستگی خواهد داشت.

قیمت سقف کشسان

قیمت پارچه سقف کشسان

هنگامی می خواهید برای خانه یا محل کار خود سقف کشسان زیبایی طراحی کنید باید به جنس پارچه سقف کشسان دقت کنید؛ مثلا در حدود قیمت پارچه سقف کشسان مطابق آخرین نوسانات ارز است و می توانید بدون واسطه و پرداخت هزینه اضافه از شرکت msc.co خرید کنید. بدون این که نگران بالارفتن حدود قیمت سقف کشسان دلخواهتان باشید؛ چه در مرحله طراحی، چه در مرحله اجرا.

قیمت سقف کشسان

هیتر سقف کشسان قیمت زیادی دارد؟

هیتر سقف کشسان قیمت چندان بالایی ندارد و شما میتوانید از قیمت روز آن با تماس تلفنی مطلع شوید اما از قیمت وسیله کار و حرفه خود نترسید و به این بیاندیشید که در دراز مدت با همین ابزار کار در مورد سقف کشسان، یک هیتر برقی است، می توانید چقدر پول در بیاورید.

کاربرد هیتر سقف کشسان:

در حین نصب سقف کشسان، اندازه محدوده سقف را 7 درصد کوچکتر برش می دهند، سپس با هیتر سقف کشسان آن را حرارت می دهند تا کش بیاید و روی سقف فیکس شود.

انواع سقف کشسان

از سقف کشسان نتیجه خوبی گرفتید؟

حالا که با قیمت سقف کشسان در تهران جای جای ایران آشنا شدید، به نظرتان خوب است که برای سال نو یا رفتن به منزل نو، طراحی سقف کشسان را در برنامه خود قرار دهید؟ اگر از دکوراسیون داخلی منزلتان خسته شدید، سراغ این نوع سقف کاذب میروید؟ پرسشهای خود را در زمینه طراحی و اجرای سقف کشسان برای ما بنویسید تا از اهالی فن چیدانه بپرسیم و پاسخ های کاربردی شان را برای تان منتشر کنیم.

شما می توانید جت سفارش و مشاوره به نمایندگی های سقف کشسان مدرن msc مراجعه نمایید:

دفتر مرکزی

 • اصفهان، چهار باغ بالا، مقابل شرکت زمزم، خیابان کاویان، مجتمع کوه نور، طبقه سوم، واحد 34، شرکت مدرن سقف

تماس با دفتر مرکزی

 • تلفن: 36293939 (031)
 • تلفن: 36293838 (031)
 • فکس: 36205825 (031)
 • همراه: 09137115505
 • ایمیل: info@msc.co.ir

دفتر تهران

تهران، ابتدای خیابان پاسداران، دشتستان دوم، پلاک 5، واحد 10، شرکت مدرن سقف

تماس با دفتر تهران

 • تلفن: 22869456 (021)
 • تلفن: 22869608 (021)
 • تلفن: 22869456 (021)
 • فکس: 22899345 (021)

مطالب پیشنهادی:

یاسمین ثریا
نویسنده: یاسمین ثریا

نویسنده چیدانه-ژورنالیست(نویسنده آزاد)-کارشناس ارشد صنایع غذایی(فعالیت آزاد)-هنرجوی طراحی داخلی و دکوراسیون

more_horiz
مطالب پیشنهادی
سقف ترنسلوسید چیست؟ زیبایی و روشنایی را با هم تجربه کنید

سقف ترنسلوسید چیست؟ زیبایی و روشنایی را با هم تجربه کنید

نحوه اجرای سقف کشسان در 9 مرحله آسان

نحوه اجرای سقف کشسان در 9 مرحله آسان

عکس سقف کشسان برای خانه، از راهرو گرفته تا آشپزخانه

عکس سقف کشسان برای خانه، از راهرو گرفته تا آشپزخانه

کسب و کارها پیشنهادی
شرکت تولیدی و بازرگانی فرش وارنا certificate
شرکت تولیدی و بازرگانی فرش وارنا

شرکت تولیدی و بازرگانی فرش وارنا

گلوری دکور certificate
گلوری دکور

گلوری دکور

لوستر و مبلمان نئولوکس certificate
لوستر و مبلمان نئولوکس

لوستر و مبلمان نئولوکس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent