تبلیغات
A  لوستر سازان E رومانته فرسان F فارست
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

11 آبان 1398

مراحل بازسازی خانه، در این نمونه ایرانی ببینید!

بازسازی و نوسازی را می توان جزو آن دسته اصطلاحی دانست که بسیاری از افراد از شنیدنِ آن وحشت دارند. اما زمانی که پای یک بازسازیِ اصولی در میان باشد، همه چیز فرق می کند. تغییر دکوراسیون و تعمیر عیوبِ خانه، غیر قابلِ اجتناب و در برخی موارد ضروری هستند. در این مطلب با چیدانه همراه شوید تا با اشاره به مراحلِ بازسازیِ واحدِ مسکونی برخی از اصول اساسی را شرح دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

برای مشاوره و طراحی دکوراسیون می توانید از گروه چوبیت گستر کمک بگیرید:

بازسازی خانه، از الف تا ی

قبل از هر چیز، علتِ بازسازیِ منزل از تغییر در سبک و دکوراسیون منزل گرفته تا اصلاح آسیب هایی که گذرِ زمان بر جانِ خانه نشانده، باید مشخص شود. اما مهم ترین نکته در این است که  در یک منزل مسکونی، بازسازی باید از صفر تا صد و بر اساس نیاز کارفرما انجام شود.

یک منزل ایده آل

بدیهی است که مراحل طراحی و انجام عملیات بازسازی بر اساسِ خواسته کارفرما و با رعایت اصولِ استاندارد انجام می شود. بنابراین، قبل از شروع عملیات طراح در مورد سبک دکوراسیون، تغییرات ضروری و فعالیت های مورد نیاز با کارفرما صحبت کرده و به نتایج مشترک خواهند رسید.

مراحل بازسازی خانه: از سقف تا کف

طراحان و معماران، اولین و مهم ترین گام در بازسازی خانه، بررسی وضعیتِ لوله کشی و اطمینان از استحکام ستون ها می دانند. برای این منظور، گاهی اوقات لازم است تمامی دیوارهای قدیمی تخریب شوند. همچنین برای نوسازی طرح سقف، آرک های قدیمی را هم تخریب کرده و با طراحی جدید جایگزین می کنند.

مراحل بازسازی خانه: سرعت عمل با تیم حرفه ای

مواردی که ذکر شد تنها بخش ابتدایی از یک پروس پر زحمت به حساب می آیند. محاسب زمان مورد نیاز با توجه به حجمِ کار پیشِ رو، یکی از وظایف گروه طراحی داخلی است. به این ترتیب با زمان بندی مشخص، بازسازی خانه می تواند در کم ترین زمان ممکن هم انجام گیرد.

قدم بعدی در بازسازی خانه

بعد از اینکه تمامی مشکلات ساختاری بنا شناسایی و رفع شد، نوبت به قدم بعدی که اجرای طراحی دکوراسیون داخلی است می رسد. در این مرحله، تیم متخصص بر اساس طراحی مورد تأیید کارفرما، طراحی و ساخت بخش های مختلف مانند آشپزخانه، اتاق خواب ها، سرویس بهداشتی و .... را اغاز می کنند.

برخی از جزییات مانند تعویض پنجره ها، و در نهایت نصب کاغذ دیواری، کفپوش و قرنیز، نمای نهایی دکوراسیون داخلی را تکمیل خواهند کرد.

مراحل بازسازی خانه: آشپزخانۀ درخشان

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه یک منزل مسکونی، مصالحِ کاربردی باید با وسواس انتخاب شوند. طراحیِ آشپزخانه به سبک مدرن و با کابینت هایی از جنس "های گلاس" با طراحی همان آشپزخانه اما به سبک کلاسیک و کابینت ممبران ویژگی ها و اجرای متفاوتی لازم خواهند داشت. این نکته را به یاد داشته باشید که انتخاب طرح ساده برای کابینت ها، می تواند تا حد قابل توجه ای هزین مصرفی را کاهش دهد.

برای مشاوره و طراحی دکوراسیون می توانید از گروه چوبیت گستر کمک بگیرید:

تبلیغات

نویسنده: صبا صوفی

کارشناس ارشد عکاسی عکاس صنعتی، تبلیغات، دکوراسیون و معماری مترجم و نویسنده عضو تیم تحریریه چیدانه

نشان کردن
  • 865 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 11 آبان 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
مبل سلامی مبل سلامی
7 نمونه کار

تلفن: 02166675271
نماگستر نماگستر
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: ۰۳۱۳۲۲۰۹۰۳۰
مبلیران اصل مبلیران اصل
14 نمونه کار

تلفن: 02144444967
گروه صنعتی الکومودو گروه صنعتی الکومودو
7 نمونه کار

تلفن: 02165610498
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173