تبلیغات
E سیب F چوب و هنر E رومانته
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

19 دی 1397

مراحل بازسازی خانه، در این نمونه ایرانی ببینید!

بازسازی و نوسازی را می توان جزو آن دسته اصطلاحی دانست که بسیاری از افراد از شنیدنِ آن وحشت دارند. اما زمانی که پای یک بازسازیِ اصولی در میان باشد، همه چیز فرق می کند. تغییر دکوراسیون و تعمیر عیوبِ خانه، غیر قابلِ اجتناب و در برخی موارد ضروری هستند. گروه تخصصی بازسازی و دکوراسیون داخلی دکوتیس، در این مطلب با چیدانه همراه شده تا با اشاره به مراحلِ بازسازیِ واحدِ مسکونی واقع در عظیمیۀ کرج، برخی از اصولِ اساسی را شرح دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

بازسازی، از الف تا ی

قبل از هر چیز، علتِ بازسازیِ منزل از تغییر در سبک و دکوراسیون منزل گرفته تا اصلاح آسیب هایی که گذرِ زمان بر جانِ خانه نشانده، باید مشخص شود. در این منزلِ مسکونی، بازسازی از صفر تا صد و بر اساسِ نیازِ کارفرما انجام شده است.

یک منزلِ ایده آل

بدیهی است که مراحلِ طراحی و انجام عملیاتِ بازسازی بر اساسِ خواستۀ کارفرما و با رعایت اصولِ استاندارد انجام می شود. بنابراین، قبل از شروعِ عملیات طراح در مورد سبک دکوراسیون، تغییراتِ ضروری و فعالیت های مورد نیاز با کارفرما صحبت کرده و به نتایجِ مشترک رسیده­ اند.

از سقف تا کف

گروه تخصصی بازسازی و دکوراسیون داخلی دکوتیس، اولین و مهم ترین گام در بازسازی این خانه را، بررسی وضعیتِ لوله کشی و اطمینان از استحکامِ ستون ها می داند. برای این منظور، تمامی دیوارهای قدیمی تخریب شده اند. همچنین برای نوسازی طرح سقف، آرک های قدیمی را هم تخریب کرده اند.

سرعتِ عمل با تیم حرفه ای

مواردی که ذکر شد تنها بخش ابتدایی از این پروسۀ پر زحمت به حساب می آیند. محاسبۀ زمانِ مورد نیاز با توجه به حجمِ کارِ پیشِ رو، یکی از وظایف گروه طراحی داخلی است. به این ترتیب با زمان بندی مشخص، در کمترین زمانِ ممکن، بازسازی انجام می شود. گروه تخصصی بازسازی و دکوراسیون داخلی دکوتیس بازسازیِ این منزلِ صد متری را در طولِ مدتِ یک ماه به پایان رسانده است.

قدمِ بعدی در بازسازی

بعد از اینکه تمامی مشکلاتِ ساختاریِ بنا شناسایی و رفع شد، نوبت به قدم بعدی که اجرای طراحی دکوراسیونِ داخلی است می رسد. در این مرحله، تیمِ متخصص بر اساسِ طراحی مورد تأیید کارفرما، طراحی و ساختِ کمدها را آغاز کرده و پس از آن سرویس های بهداشتی و فضای آشپزخانه را نیز بازسازی کرده است.

 تعویضِ پنجره ها، یکی دیگر از کارهای اساسی است که در بازسازی این واحدِ مسکونی مد نظر بوده است. در نهایت با نصبِ کاغذ دیواری، کفپوش و قرنیز، نمای نهایی دکوراسیون داخلز اجرا شده است.

آشپزخانۀ درخشان

گروه تخصصی بازسازی و دکوراسیون داخلی دکوتیس، برای طراحی دکوراسیونِ آشپزخانۀ این منزلِ مسکونی، مصالحِ کاربردی را با وسواس انتخاب کرده است. طراحیِ این آشپزخانه به سبکِ مدرن و با کابینت هایی از جنس "های گلاس" صورت گرفته است. این نوع کابینت در واقع زیر مجموعۀ ام دی اف است که ظاهری براق دارد و همین امر موجب می شود تا محیط آشپزخانه بازتر و شادتر دیده شود. علاوه بر آن، های گلاس ضد خش بوده و مات و کدر نمی شود؛ اما در مقایسه با ام دی اف معمولی قیمتِ بیشتری دارد. در این پروژه، انتخابِ طرحِ ساده برای کابینت ها، تا حد قابل توجه ای هزینۀ مصرفی را کاهش داده است.

اگر شما هم برای شروع فرآیند بازسازی و نوسازی منزل خود تردید دارید، به پیشنهاد چیدانه سری به پروفایل گروه تخصصی بازسازی و دکوراسیون داخلی دکوتیس بزنید، از نمونه کارهای بیشتر دیدن کنید و از طریق اطلاعات تماس با این گروه در ارتباط باشید.

تبلیغات

نویسنده: صبا صوفی

کارشناس ارشد عکاسی عکاس صنعتی، تبلیغات، دکوراسیون و معماری مترجم و نویسنده عضو تیم تحریریه چیدانه

نشان کردن
  • 387 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 19 دی 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دکوراسیون رهسا دکوراسیون رهسا
12 نمونه کار

تلفن: ٠٩١٢١٩٣١٢٠٠
سقف کشسان نقش مهراز سقف کشسان نقش مهراز
45 نمونه کار

تلفن: 02188265136
گالریا گالریا
5 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٢٢٢٨٢٨٨١
صنایع چوب و چوب پلاست رانکس صنایع چوب و چوب پلاست رانکس
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: 021٢٢٨٠۴۴۶٢
رویال گاردن  رویال گاردن
16 نمونه کار

تلفن: 09123779194
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173