visibility 3517 today 2019/5/13

طراحی کمد دیواری در اصفهان

طراحی کمد دیواری برای یک اتاق خواب می تواند کار مشکلی به نظر برسد، چون اندازه اتاق خواب در اندازه و طرح آن موثر است و مسلما نمی توان محل آن را درون اتاق جا به جا کرد.

آنچه که ممکن است برای  شما در کنار قیمت کابینت در اصفهان و کابینت های گلاس در اصفهان، اصفهان ام دی اف و غیره اهمیت داشته باشد، کمد دیواری اصفهان است، در این مقاله به نکاتی درباره ی طراحی و ساخت کمد دیواری در اصفهان می پردازیم و به شما کمک می کنیم تا هر آنچه که لازم است درباره ی درون کمد بدانید.

ساخت کمد دیواری در اصفهان

ساخت کمد دیواری در اصفهان

آنچه که در ساخت کمد دیواری اهمیت دارد، سایز آن است. اگر بزرگ باشد می تواند وسایل شما را برای مدت ها در خود جای دهد ولی با این حال این امکان وجود دارد که جای وسایل دیگر اتاق شما مثل مبلمان و رختخواب نیز بگیرد. برای این کار ابتدا باید تمام وسایل غیرضروری درون اتاق را خارج کرده و و با توجه به نمای داخلی ای که درون اتاق باقی می ماند اندازه کمد خود را  انتخاب کنید و درون آن را طراحی کنید. باید توجه داشته باشید که یک کمد که به خوبی درون آن طراحی شده باشد، می تواند هم هزینه های شما را کاهش بدهد و طراحی اتاق را به هم نزند.

چگونه فضای داخلی کمد دیواری را طراحی کنیم؟

یکی از مناسب ترین راه ها برای طراحی فضای داخلی کمد دیواری، انتخاب نوعی است که می خواهید لباس های خود را در آن بچینید، آیا می خواهید آن ها را آویزان کنید یا اینکه تا کرده و روی قفسه ها قرار دهید. برای این کار بهتر است که تمام لباس ها را با اندازه یکسان را در یک محل قرار داده و براساس سایز ارتفاع و پهنای آن ها، تصمیم بگیرید.

توجه داشته باشید که بهتر است بین چند قفسه و یا آویزها فضایی را برای جای دادن وسایل دیگر، در نظر بگیرید. همیشه در اتاق خواب وسایل کوچکتری وجود دارد، که باید درون کمد دیواری پنهان شوند، و شما می توانید آن ها را درون کشوهای کوچکتر درون کمد قرار داد.

طراحی کمد دیواری

طراحی کاربردی کمد دیواری

چگونه طراحی داخلی کمد دیواری کاربردی داشته باشیم؟

ارگونومی یکی دیگر از مواردی است که در طراحی درون کمد دیواری، باید به آن توجه داشته باشید. خیلی بالا قرار دادن آویزها و یا قفسه های بالایی می تواند به شما و یا فرزندتان صدمه بزند و یا اگر خیلی پایین باشد ممکن است موقع آویز کردن لباس ها، لباس را چروک کند. می توانید بخشی را برای قرار دادن لباس هایی که برای آن فصل نیستند در بالای کمد جدا کنید و برای آن پله یا چهارپایه ای را در نظر بگیرید که در موقع نیاز به آن مراجعه کنید.

پس بهتر است که هنگام طراحی داخلی کمد دیواری، جا آویز و قفسه ها را گونه ای طراحی کنید که کسی خود را بالا نکشیده و یا خم نکند. نکته دیگر این است که کشوها و قفسه ها، را به گونه ای طراحی کرد که لازم نباشد، آن ها را جابجا کرده تا به قسمت انتهایی کشو یا قفسه دسترسی پیدا کرد. همینطور می توانید محل به خصوصی را برای کفش های خود طراحی کنید که بهترین محل برای آن ها کابینت ها و کشوهای زیرین درون کمد است که بتوان چندین کفش را درون آن جا داد.

طراحی کمد دیواری کوچک

طراحی کمد دیواری کوچک

چگونه یک کمد دیواری کوچک را طراحی کنید؟

در کمد دیواری برای اتاق های کوچک، در طراحی داخلی کمد دیواری، باید قسمت های اضافی را فراموش کرد و فقط بخش های مهم را برای کمد باقی نگه داشت. یکی از این بخش هایی که می توان حذف کرد، کشوها هستند. با این کار می توان محیط خالی بیشتری را برای کمد ایجاد کرده و همینطور هزینه ساخت کمد دیواری در اصفهان را نیز کاهش داد.

کشوها می توانند محل مناسبی برای قرار دادن لباس هایی با اندازه های کوچکتر باشند و یا وسایلی که می خواهیم در دسترس نباشند را در خود جای دهند. می توان این وسایل را درون کشوهای میز کنار تختخواب قرار داد و یا حتی درون چمدان یا جعبه هایی در زیر تخت قرار داد. این کشوها و باکس ها می توانند لباس های خارج از فصل و کفش ها را نیز جای دهند. بدین ترتیب کمد شما فضای بیشتری خواهد داشت.

نظم کمد دیواری

نظم و جا دار بودن کمد دیواری

بهترین راه برای جای دادن تعلقات و موارد ریز ضروری درون کمد دیواری

دیگر راه های طراحی داخلی کمد دیواری، شخصی سازی آنهاست، می توان از میله های کراوات برای نگهداری آنها و کیسه های آویز برای مرتب کردن متعلقات دیگر استفاده کرد و همه چیز را ساده تر و راحت تر در دسترس داشت. می توان آویزها و کشوها را به گونه ای براساس نیاز خود طراحی کنید و محلی را برای کفش ها در نظر گرفت به گونه ای که روی هم قرار نگیرند و آن ها خراب نشود.

گروه کابینت سازی تو در تو، به عنوان بهترین کابینت ساز در اصفهان در کنار طراحی، ساخت و اجرای کابینت در اصفهان این توانایی را دارد که شما را در طراحی داخلی کمد دیواری و طراحی کمد دیواری در اتاق خواب همراهی کند.

نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
بازسازی مدرن خانه، پروژه خانه سفید نانسی

بازسازی مدرن خانه، پروژه خانه سفید نانسی

مدل کمد دیواری، کدومشون به دردم می خوره؟

مدل کمد دیواری، کدومشون به دردم می خوره؟

طراحی کمد دیواری در اصفهان

طراحی کمد دیواری در اصفهان

کسب و کارها پیشنهادی
محوطه‌سازی و فضای سبز فلات سبز certificate
محوطه‌سازی و فضای سبز فلات سبز

محوطه‌سازی و فضای سبز فلات سبز

مبلمان چوب و رنگ certificate
مبلمان چوب و رنگ

مبلمان چوب و رنگ

 گروه معماری داخلی و دکوراسیون سمیرا رضاپور certificate
 گروه معماری داخلی و دکوراسیون سمیرا رضاپور

گروه معماری داخلی و دکوراسیون سمیرا رضاپور

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent