تجهیزات آسانسور، امنیت و آسایش در حرکت میان طبقات

در دنیای امروز با توجه به ترویج روز افزون احداث برج‌ها و ساختمان‌های بلند، تصور رفت‌وآمد در طبقات یک ساختمان چند طبقه بدون وجود آسانسور غیرممکن خواهد بود. وجود آسانسورهای روان و مطمئن، یکی از نکات مهم برای ساختمان‌های چند طبقه محسوب می‌شود تا خیالمان از بابت امنیت و آسایش در کابین‌ها و همچنین عدم اتلاف وقت راحت باشد. ا گر به‌دنبال یک انتخاب مناسب و مطمئن و آشنایی با قطعات و محصولات آسانسور هستید، پیشنهاد می‌کنیم در این مطلب از چیدانه با شرکت مهندسی تجهیزات آسانسور (متا) همراه شوید.

blog post

تجهیزات آسانسور

روبه‌رو شدن با خرابی‌های پر تکرار آسانسور‌ها در ساختمان‌های تجاری یا مسکونی، برای همه ما پیش آمده است. از دلایل عمده و تأثیرگذار خرابی‌های مداوم آسانسورها، عدم کیفیت قطعات و تجهیزات به کار رفته در سیستم آن است. هنگام تکمیل و ساخت یک بنا، انتخاب درست در تهیه تجهیزات آسانسور، می‌تواند آسایش و امنیت ساکنین ساختمان را تضمین کند و برعکس، استفاده از قطعات نامناسب برای این وسیله ضروری زندگی امروز، عواقب ناخوشایندی خواهد داشت.

blog post

تجهیزات آسانسور

صفحه کلیدهایی که باید برای آسانسور انتخاب کنید

پنل داخلی هر آسانسور بنا بر تعداد طبقات آن تعریف می‌شود و  شامل نمراتور، زنگ اخطار، کلید تهویه و فلش‌نمای جهت حرکت بالا و پایین آسانسور است. امروزه علاوه بر کیفیت و امنیت، امر زیبایی نیز در طراحی داخل و خارج کابین‌های آسانسور مهم است. برای ساختمان‌های مدرن با طراحی‌های شیک امروزی، قطعات داخلی یک آسانسور، علاوه بر کیفیت و بالا و ضریب خطای پایین، باید به زیبایی و نظم فضای داخل کابین نیز کمک کنند. طراحی زیبای شستی‌های فرمان با تنوع مطلوب و کارایی گسترده، با استفاده از تجهیزات مدرن و همگام با تکنولوژی روز دنیا، از فاکتورهای مهمی است که متصدیان تعبیه آسانسورهای ساختمان‌ها باید به آن توجه کنند.

blog post

تجهیزلت آسانسور

طراحی پنل‌های امروزی زیباتر شده و انتخاب این پنل‌ها باید متناسب با رنگ فضای کابین باشد و معمولاً با رنگ‌های طلایی و نقره‌ای ارائه می‌شود. از جذابیت‌های دیگر صفحه کلیدها، نور زمینه آن است که در انتقال حس آرامش به افراد داخل کابین آسانسور موثر است.

blog post

تجهیزلت آسانسور

نمونه‌ای از قطعات به کار رفته در کابین آسانسور را می‌توانید در صفحه شرکت مهندسی تجهیزات آسانسور (متا) ببینید.این شرکت با تجربه‌ای نزدیک به 15 سال، در ساخت و تولید شستی‌های فرمان کابین و احضار طبقات آسانسور فعالیت می‌کند.

blog post

تجهیزات آسانسور

استفاده از قطعات و تجهیزات مدرن و با کیفیت

یک شرکت ارائه دهنده تجهیزات آسانسور، موظف است که از تکنولوژی روز دنیا در این صنعت بهره ببرد و با کیفیت‌ترین قطعات داخلی و خارجی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. کیفیت برتر، خدمات بهتر و قیمت مناسب، سه قانون طلایی در انتخاب هر کالایی است که حتماً باید به آن توجه کنید.

blog post

تجهیزات آسانسور

برای انتخابی درجه یک در بین صدها مجموعه تولید و فروش تجهیزات آسانسور، باید از تجربه مشتریان شرکت‌های مخلف این صنعت کمک بگیرید. البته این نکته را فراموش نکنید که از تجربه افرادی بهره ببرید که تعداد طبقات ساختمان احداثی آن‌ها متناسب با ساختمان شما باشد تا از کیفیت و طول عمر قطعات در مقایسه با میزان جابجایی کابین، خیالی آسوده داشته باشید.

blog post

تجهیزلت آسانسور

 اگر در رأس انتخاب قطعات و تجهیزات اساسی آسانسور یک ساختمان تجاری یا مسکونی هستید یا به هر دلیلی در جستجوی یک شرکت آسانسوری ارائه دهنده کیفیت و خدمات برتر هستید، پیشنهاد می‌کنیم که به صفحه پروفایل شرکت مهندسی تجهیزات آسانسور (متا) سری بزنید. محصولاتی هماهنگ با سه قانون طلایی انتخاب را می‌توانید در این صفحه پیدا کنید.

مطالب پیشنهادی: 

فائزه میرسلطانی
نویسنده: فائزه میرسلطانی

عضو تیم تحریریه چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
آسانسور خودروبر (car lift) چیست؟

آسانسور خودروبر (car lift) چیست؟

برق اضطراری آسانسور؛ وجودش این روزها ضروریه!

برق اضطراری آسانسور؛ وجودش این روزها ضروریه!

راهنمای خرید آسانسور، به چه قیمتی می خوای بری طبقه بالا؟

راهنمای خرید آسانسور، به چه قیمتی می خوای بری طبقه بالا؟

کسب و کارها پیشنهادی
کابینت و کمدهای ریلی آبتین certificate
کابینت و کمدهای ریلی آبتین

کابینت و کمدهای ریلی آبتین

چوب و رنگ کابینت یشیل دیزاین certificate
چوب و رنگ کابینت یشیل دیزاین

چوب و رنگ کابینت یشیل دیزاین

آقای فرش certificate
آقای فرش

آقای فرش

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent