Chidaneh.com placeholder image

مبلمان کلاسیک شیک، کدوم ها رو بخریم؟

به قلم: تحریریه چیدانه

اگر بخواهیم از دکوراسیون داخلی یک خانه سخن بگوییم، شاید اولین گزینه ای که به ذهن ما خطور کند وسایل آن خانه است، وسایل هر خانه تا حدودی نشانگر سبک، سلیقه و علایق شخصی افراد آن خانه است. تصور کنید خسته از کارهای روزانه با خیالی آرام به سمت خانه روانه می شویم نشتن برروی مبلمانی راحت چقدر می تواند  خستگی را از تن ما بکاهد و برای ما رضایت بخش تلقی شود.
پس با ما باشید که در این مقاله می خواهیم از مبلمان کلاسیک دیاکو برایتان بگوییم

آرویج

مبلمان دیاکو
مبل چستر کلاسیک مدل کالادیوم
مبلمان دیاکو

این روزها مبلمان ها دیگر جز وسایل دکوری منازل به حساب نمی آیند بلکه به عنوان وسایل ضروری هر خانه مورد استفاده قرار می گیرد،همچنین مبلمان ها نه تنها جز وسایل پرکاربرد به حساب می آیند بلکه دربسیاری از مکان ها مانند منازل، ادارات، هتل ها، لابی، سالن هایی زیبایی و دیگر جاها استفاده می شود. 

اگر بخواهیم از مبلمان های " دیاکو" سخن بگوییم :

انتخاب مبلمان به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله :

  • علایق افراد
  • طراحی مبلمان
  • قیمت و هزینه
  • جنس پارپه و چوب
  • متراژ مکانی که قرار است در آنجا مورد استفاده قرار گیرند
  • و ….

مبلمان دیاکو
مبلمان کلاسیک چوبی آرمانت
مبلمان دیاکو

مبلمان دیاکو
مبلمان کلاسیک ولگا
مبلمان دیاکو

طراحی های خاص و منحصر به فرد این مبلمان ها شاید جزچشم گیرترین نکات مثبت آن ها باشند، این مجموعه با حفظ طراحی مبلمان به سبک کلاسیک اصیل این سبک از مبلمان را زنده نگه داشته است.

این روزها اکثر مبلمان های کلاسیک به سمت رنگ های پوششی و پولی استری روی آورده اند زیرا باعث براق نشان دادن این مبلمان ها می شود، اما مبلمان دیاکو با حفظ و زنده نگه داشتن مبلمان های خود به رنگ گردویی اصیل و کلاسیک این رنگ از مبلمان را حفظ کرده است، این رنگ از مبلمان جز خاص ترین رنگ مبلمان کلاسیک است که منحصرا مبلمان دیاکو مبلمان هایی با این رنگ تولید و عرضه می کند.

مبلمان دیاکو
مبلمان کلاسیک مدل آرمانت
مبلمان دیاکو

مبلمان دیاکو
صندلی کلاسیک مدل کمل بک
مبلمان دیاکو

مبلمان های کلاسیک با رنگ گردویی کلاسیک که توسط مبلمان دیاکو ساخته و تولید می شوند چند ویژگی منحصر به فردد خود را دارند که از لحاظ قیمت، کیفیت، مزد دست و متریال با دیگر مبلمان ها قابل قیاس نمی باشند، همین امر سبب شده است که مبلمان دیاکو در سال 98 در نمایشگاه بین المللی مبلمان از میان 400 شرکت کننده مبلمان مقام اول را کسب نماید، قابل ذکر است که  برای انتخاب شرکت برتر از نظر داوران 11 آیتم مورد توجه بوده است، که مبلمان دیاکوآن 11 آیتم را دارا بوده و مهم ترین گزینه ای که این شرکت مبلمانی را از دیگر شرکت ها مثتسنا ساخته است مبلمان های کلاسیک با رنگ گردویی کلاسیک است.

مبلمان دیاکو
مبلمان کلاسیک قرمز مدل آرمانت
مبلمان دیاکو

مبلمان دیاکو
مبلمان کلاسیک ملک
مبلمان دیاکو

نمایشگاه بین المللی هافکس و هومکس

همچنین از دیگر اقتخارات این شرکت که باید به آن توجه ویژه ای داشت این است که مبلمان دیاکو تنها شرکتی می باشد که 3مرتبه مقام اول را در نمایشگاه بین المللی هافکس و هومکس را کسب کرده است.

مبلمان دیاکو
مبلمان کلاسیک لرد
مبلمان دیاکو

طراحی مبلمان کلاسیک

از ویژگی مثبت دیگر این شرکت در زمینه طراحی مبلمان کلاسیک می توان به این موضوع  اشاره کردکه این شرکت صاحب ثبت است و تمامی مبلمان ها دارای ثبت می باشند و هیچ یک از نمونه کارهای مبلمان دیاکو کپی برداری نیست بلکه تمامی مبلمان ها از طراحی خاصی برخوردار هستند که نمونه آن ها را جز در مبلمان دیاکو در جاهای دیگری نمی توان یافت.

سبک استفده شده در طراحی مبلمان های کلاسیک دیاکو فقط و فقط سبک روکوکو و باروک است که می توان به عنوان وجه تمایز این مبلمان های کلاسیک نسبت به دیگر مبلمان ها یاد کرد.

مبلمان دیاکو
مبل چستر کلاسیک چوبی قرمز مدل کالادیوم
مبلمان دیاکو

طراحی مبلمان کلاسیک به سبک روکوکو

در طراحی مبلمان دیاکو از سبک هنری روکوکو، که یکی از المان های مبل کلاسیک است و به اواخر قرن هفدهم و اوایل قرن هجدهم میلادی در اروپا و خصوصا فرانسه است، بر می گردد استفاده می شود.
کلیه محصولات مبلمان دیاکو اعم از مبلمان، کنسول و میزغذاخوری با سبک روکوکو و در برخی محصولات به سبک باروک طراحی شده اند. 
تمامی محصولات مبلمان دیاکو با به کارگیری از چوب راش سوپر گرجستان و پارچه های ترک ساخته و آماده می شوند همچنین تمام منبت ها از دل خود چوب برآمده و کار دست هنرمندان منبت کاراست
مبلمان های کلاسیک دیاکو تماما دست ساز می باشند و به دلیل عدم استفاده از ماشین آلات، هيچ  نمونه تشابهی در رنگ، طرح و طرح منبت ها در بازار مشاهده نخواهید کرد.

مبلمان دیاکو
میزغذاخوری کلاسیک ویاسینا
مبلمان دیاکو

مبلمان دیاکو
میز غذاخوری قرمز مدل آرمانت
مبلمان دیاکو

طراحی میزغذاخوری کلاسیک

میزهای غذاخوری این روزها کاربردهای بسیاری دارند و در تمامی منازل به درستی یافت می شوند انتخاب میزغذاخوری متناسب با گزینه هایی از جمله : سبک دکوراسیون داخلی، بودجه مورد نظر، فضای خانه و دیگر ایتم ها بستگی دارد، مبلمان کلاسیک دیاکو با استفاده از ظریف کاری ومنبت کاری های پیچیده در طرح دسته ها و پایه ها به درستی کلاسیک بودن را خاطرنشان می کنند، همچنین طرح پارچه های  به کار رفته با نقش های شلوغ درکنار منبت کاری های چوبی میز و صندلی چشم هر بیننده را بر خود خیره می کنند.

مبلمان دیاکو
شزلون کلاسیک قهوه ای مدل آسوان
مبلمان دیاکو

مبلمان دیاکو
شزلون کلاسیک آبی مدل آسوان
مبلمان دیاکو

شزلون کلاسیک 

اگر خانه ای به سبک کلاسیک مورد پسند شما است، پس استفاده از شزلون کلاسیک می تواند برای طراحی داخلی خانه شما بهترین گزینه باشد.شزلون های کلاسیک مبلمان دیاکو با استفاده از پارچه های مخمل در رنگ بندی های مختلف مانند قرمز؛ آبی و هر رنگی که مورد پسند شما است قابل سفارش می باشد، همچنین طراحی خاص پایه ها و تاج شزلون ها به درستی نشان از کلاسیک بودن دارند، از نکات قابل توجه این است که سفارش آباژور هایی ست شزلون و مبلمان شما به خوبی یک طراحی داخلی کاملی را برای شما به ارمغان می آورد.

مبلمان دیاکو
بوفه کلاسیک کشودار مدل آنتونی
مبلمان دیاکو

مبلمان دیاکو
بوفه کلاسیک مدل آنتونی
مبلمان دیاکو

بوفه کلاسیک

بوفه های کلاسیک برای سبک دکوراسیونی کلاسیک استفاده می شوند و معمولا رنگ بوفه های کلاسیک به رنگ قهوه ای پرنگ، قهوه ای کم رنگ، طلایی و سفید می باشند، طرح های شلوغ و برجسته چوبی ازخصوصیات بارز این بوفه ها هستند. پیشنهاد من به شما برای استفاده از این بوفه، در کنار مبلمان کلاسیک و برای یک سالن غذاخوری یا نشیمن بزرگ است. زیرا همیشه تزیینات فراوان باعث به وجود آمدن شلوغی بصری در فضا خواهند شد.

اگر به مبلمان، میزناهارخوری و بوفه کلاسیک در سبک های روکوکو و باروک علاقه مند هستید " مبلمان دیاکو" ما به شما مبلمان دیاکو را پیشنهاد می دهیم 

 

مطالب مرتبط زیر را به شما پیشنهاد می دهیم :

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه