تبلیغات
ساقدوش F خانه مدیای راه یاب خلاق E شرکت سهامی فرش ایران
امتیاز: 1.6 0 نظر | ثبت نظر

6 مرداد 1399

بازسازی ساختمان، 4 مزیت که نمی دانستید!

تقاضای بازسازی ساختمان معمولاً با توجه به سن ساختمان انجام می شود، اما همچنین با توجه به چگونگی اشغال آن نیز انجام می شود. خانه های بدون اشخاص به لطف بازدید کنندگان خود و سرگردانی، سریعتر خراب می شوند. معمولاً امکان حرکت یکباره و بازسازی مرحله به مرحله امکان پذیر است.

بازسازی ساختمان

چرا بازسازی ساختمان؟

بازسازی نه تنها افتخار گذشته را حفظ می کند بلکه به معنای نگاه به آینده است.

بازسازی ساختمان ها به ما کمک می کند تا فضای بیشتری ایجاد کنیم ، مصرف انرژی را کاهش دهیم و میراث فرهنگی خود را حفظ کنیم ضمن اینکه ساختمان را به آخرین استانداردهای فنی نزدیک می کنیم.

دلایل زیادی برای بازسازی خانه وجود دارد که از جمله مهمترین آن ها ، افزایش راحتی زندگی و آب و هوای داخلی است. در عین حال، می توانید مصرف انرژی خود را کاهش داده و از این طریق در هزینه صرفه جویی کنید.

همچنین می تواند یک تصمیم زیبایی شناختی باشد، شاید خانه شما به چهره ای نیاز داشته باشد و شما می خواهید یک ظاهر جدید به آن بدهید. در صورت نیاز به فضای جدید زندگی، اصلاح و گسترش یک ساختمان موجود ، مانند تبدیل اتاق زیر شیروانی، یک جایگزین خوب و غالباً از نظر اقتصادی مناسب است.

ما با طیف گسترده ای از محصولات، راه حل مناسب را برای خواسته های شما ارائه می دهیم. بلوک های سفالی ، آجر ، کاشی های سقفی و روکش ها یک انتخاب سالم ، طبیعی و هوشمند برای پروژه های بازسازی ساختمان است.

بازسازی ساختمان

مزایای بازسازی ساختمان

بهره وری انرژی

بازسازی منزل باعث بهره وری انرژی خواهد شد. بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب این است که با نوسازی سقف و نما شروع شود.

فضای زندگی جدید ایجاد کنید

تبدیل اتاق زیر شیروانی برای ایجاد فضای جدید زندگی اغلب مشهودترین راه حل است. یک سقف زمینی این فضای اضافی را فراهم می کند.

این تبدیل باید همراه با عایق حرارتی سقف شما باشد تا فضای جدید زندگی گرم شود و راندمان انرژی را بهبود بخشد و همچنین سقف شما را با آخرین ایمنی و افزایش ایمنی و افزایش طول عمر، به آخرین استانداردها برساند.

زیبایی شناسی - ظاهر جدید

در بازسازی خانه برای دستیابی به ظاهر شخصی و فضایی با احساس خوب چه مواردی باید در نظر گرفته شود؟

رنگ ها تفاوت بزرگی ایجاد می کنند و البته مواد پیرامون ما. علاوه بر این ، باید نور روز و چیدمان اتاق را نیز در نظر بگیرید.

وقتی صحبت از زیبایی شناسی می شود ، ظاهر بیرونی نیز بسیار مهم است. با توجه به طیف گسترده ای از رنگ ها و شکل ها، آجرها و کاشی های سقفی گل رس برای بیان خواسته های فردی کاملاً مناسب هستند.

بازسازی ساختمان

سرمایه گذاری

بازسازی ساختمان نه تنها یک سرمایه گذاری در کیفیت زندگی شما بلکه در خود ساختمان نیز محسوب می شود زیرا باعث افزایش ارزش ملک و افزایش طول عمر آن می شود.

پس انداز طولانی مدت با کاهش مصرف انرژی ، کاهش صورتحساب ابزار و هزینه های پایین تر برای نگهداری در آینده حاصل می شود.

مصالح ساختمانی ساخته شده از خشت سخت و مستحکم و در نتیجه بخصوص با دوام است. به سختی هزینه های تعمیر و نگهداری متحمل شده و ارزش ساختمان شما نه تنها حفظ نشده بلکه انتظار می رود افزایش یابد.

به طور خلاصه، مصالح ساختمانی سرامیکی در هنگام بازسازی آپارتمان مزایای بسیاری دارد.

مضرات بازسازی ساختمان

و چه مضراتی دارد؟. توزیع ناصحیح خطوط لوله برق یا آب وجود دارد. همچنین عایق کاری و کانال زدایی ممکن است از دست برود. بنابراین بازسازی می تواند بسیار پرهزینه تر از آنچه انتظار داشتید باشد. همچنین در هنگام بازسازی ممکن است مشکلات پنهان دیگری نیز رخ دهد.

جهت بازسازی ساختمان و بازسازی منزل ، بازسازی خانه و بازسازی آپارتمان میتوانید به سایت آرکا بازسازی و یا به آدرس https://arkabazsazi.com/  جهت مشاوره رایگان معراجعه نمایید.

نویسنده: گلنار صفدریان

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

نشان کردن
  • 1402 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 6 مرداد 1399

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
شرکت مهندسی طراحان خانه باشکوه شرکت مهندسی طراحان خانه باشکوه
40 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٨٨٦٥٧٦٠٨
آپادانا هوم آپادانا هوم
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: 02632557112
دکتربن دکتربن
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: ۰۹۱۱۶۸۴۴۷۳۶
پنجره افق پنجره افق
19 نمونه کار

تلفن: 02188288015
ایران کابینت ایران کابینت
14 نمونه کار

تلفن: 02122026198
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173