visibility 5587 today 1399/8/5

مبل کلاسیک مدرن، از این مدل چه می دانید؟

مبلمان از مهم ترین عناصری است که در دکوراسیون خانه و سبک دکوراسیونی آن تاثیر می گذارد. حتما می دانید که مبلمان انواع گوناگونی دارد که به راحتی می توان یکی از این انواع را برای خانه خود انتخاب کنید. یکی از انواع مدل های مبل، مبلمان کلاسیک مدرن است که احتمالا نامش را شنیده اید. این مدل مبل، تلفیقی از مبلمان به سبک کلاسیک است که در آن از ترکیب های مدرن استفاده شده است.  در ادامه این مطلب از چیدانه، مبل کلاسیک مدرن و تغییرات انجام گرفته بر روی آن را بررسی خواهیم کرد.

blog post

مبلمان مدرن

مبل کلاسیک مدرن

مبل کلاسیک مدرن در واقع همان مبل کلاسیک است که با انجام تغییراتی که روی آن انجام شده است تاثیراتی از مبل مدرن را نیز دارد. برای اینکه بتوانید به راحتی این تفاوت ها و تغییرات را متوجه بشوید، کافیست یک مدل مبل کلاسیک را در نظر بگیرید و تغییراتی بر روی آن اعمال کنید تا به مبل کلاسیک مدرن تبدیل شود. شرکت مبلمان آرمی این موارد را به شما پیشنهاد می کند:

 • تغییر در پارچه و رنگ بندی آن
 • تغییر در منبت کاری چوب
 • تغییر در نحوه چیدمان سرویس مبلمان
 • تغییر در وضعیت راحتی مبلمان

blog post

مدل مبلمان کلاسیک

ویژگی‌ های مبل کلاسیک مدرن

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که ویژگی های مبلمان کلاسیک مدرن چیست و چطور می توان تفاوت آن را متوجه شد. اگر شما از افرادی هستید که به خوبی با مبلمان به سبک های کلاسیک و مدرن آشنایی دارید، به راحتی می توانید مبل کلاسیک مدرن را تشخیص دهید. اما همانطور که در بالا به آن اشاره شد، برخی از این تفاوت ها عبارتند از:

 • سبک ‌های متفاوت در منبت کاری
 • تفاوت در بخش‌ های مختلف سرویس مبلمان
 • تغییر در رنگ بندی
 • هماهنگ شدن با نورپردازی‌ های مختلف

blog post

مدل مبلمان کلاسیک

سبک ‌های متفاوت در منبت کاری

در مبل کلاسیک مدرن از منبت کاری با الگوهای کاملاً مدرن استفاده می شود. به این صورت که این الگوها از طرح‌ های فانتزی و غیر انتزاعی و یا نوشتن برخی جملات خاص بر روی چوب تشکیل می شوند.

تفاوت در بخش‌ های مختلف سرویس مبلمان

همانطور که می دانید یک مبل از بخش های مختلفی مانند بخش تکیه گاه، بخش نشیمن، بخش چوبی و روکش پارچه‌ ای تشکیل شده است. با تغییر در هر یک از این بخش ها در مبل کلاسیک می توان آن را به مبلمان کلاسیک مدرن تبدیل کرد.

blog post

مدل مبلمان کلاسیک

تغییر در رنگ بندی

در مبلمان به سبک ‌کلاسیک طرح ها و رنگ های متفاوت و متنوعی به کار برده می شوند در حالیکه مبلمان مدرن ساده و معمولا تک رنگ است. به گفته متخصصان شرکت مبلمان آرمی، مبلمان کلاسیک مدرن این امکان را به شما می دهد تا به توجه به رنگ دکوراسیون منزل تان و متناسب با آن، رنگ مبلمان را نیز انتخاب کنید.

هماهنگ شدن با نورپردازی ‌های مختلف 

یکی دیگر از ویژگی های مبل کلاسیک مدرن این است که می توان آن را با نورپردازی های مختلف هماهنگ کرد. با انجام تغییراتی در مبل کلاسیک مدرن، بسته به آنکه دوست دارید از کدام نور در فضا استفاده کنید، می توان آن را با نور طبیعی و یا نور غیر طبیعی مانند آباژور هماهنگ کرد.

blog post

مبلمان کلاسیک

انواع مبل کلاسیک مدرن

مبلمان کلاسیک مدرن نیز مانند دیگر انواع مبلمان انواع مختلفی در بازار دارد. پس اگر هنوز مواردی را درباره مبل کلاسیک مدرن به خوبی متوجه نشده اید، انواع مختلف این مدل مبلمان به شما کمک می کند تا ابهامات تان رفع شود. طبق گفته متخصصان شرکت مبلمان آرمی، انواع مبل کلاسیک مدرن را به می توان موارد زیر را نام برد:

 • مبل کلاسیک مدرن ایتالیایی
 • مبل کلاسیک مدرن فرانسوی
 • مبل کلاسیک مدرن اروپا
 • مبل کلاسیک مدرن مستر
 • مبل کلاسیک مدرن الیزه
 • مبل کلاسیک مدرن ال
 • مبل کلاسیک مدرن ترکیه
 • مبل کلاسیک مدرن چوبی

blog post

مبلمان کلاسیک

مبل کلاسیک مدرن ایتالیایی

این مدل مبلمان یکی از زیباترین مدل های مبل کلاسیک مدرن است و مهم ترین ویژگی آن منبت‌ کاری های جذاب و زیبا و همچنین راحتی زیاد این مدل مبلمان است.

مبل کلاسیک مدرن فرانسوی

در این مدل مبلمان بیشتر از رنگ‌ های خنثی مانند سفید و طوسی روشن استفاده می شود و پارچه های به کار گرفته شده در آن پارچه های کتان و ریون و در برخی از نمونه ‌ها از پارچه‌ های توری، پارچه مبلی مخمل و همچنین پارچه مبلی ابریشم استفاده می شود.

blog post

مبلمان کلاسیک

مبل کلاسیک مدرن اروپا

در مبلمان کلاسیک مدرن مدل اروپا منبت کاری شلوغ به کار برده نمی شود و پارچه های قابل استفاده برای آن پارچه ترک و در بعضی موارد پارچه چینی استفاده می شود. این مدل مبلمان طرح ساده ای دارد و بیشتر نوع 7 نفره آن تولید می شود.   

مبل کلاسیک مدرن مستر

مبل کلاسیک مدرن مستر از ساده ترین و جذاب ترین مواردی است که می توان انتخاب کرد و چون نیازی به استفاده از اصول اولیه سبک کلاسیک در آن نیست به راحتی می توانید از طرح های جدید برای آن استفاده کنید. این مدل مبلمان نسبت به سایر مدل ها ارزان تر بوده و برای آپارتمان های کوچک گزینه ایده آل و مناسبی است. 

blog post

مبلمان کلاسیک

مبل کلاسیک مدرن الیزه

از ویژگی های مهم این مدل مبلمان وجود یک کاناپه بزرگ به همراه با دو صندلی کوچک است. منبت کاری در آن نیز ممکن است ساده و یا پیچیده باشد. همچنین پارچه های به کار رفته شده در این مدل مبلمان اغلب پارچه مبلی مخملی یا ابریشمی و یا پارچه ترک است. مبل کلاسیک مدرن برای دکوراسیون به سبک تلفیقی گزینه بسیار خوب و مناسبی است.

مبل کلاسیک مدرن ال

از آنجایی که چیدمان مبل در هر دو سبک مدرن و کلاسیک جذاب است.  پس برای انتخاب این مدل مبلمان برای شما محدودیتی به وجود نمی آید. همچنین طرح های منتوعی نیز دارند. شما می توانید مبلمان ساده تر و یا مبلمان با منبت کاری های پیچیده را با توجه به سلیقه تان انتخاب کنید. 

blog post

مبلمان مدرن

مبل کلاسیک مدرن ترکیه

مبل کلاسیک مدرن ترکیه سادگی و ماندگاری زیادی دارد که مهم ترین ویژگی آن است. شما می توانید زمان زیادی از این مدل مبلمان استفاده کنید. پارچه های به کار رفته شده در این مدل مبلمان پارچه ‌های اصلی ترک هستند که کیفیت و دوام این مدل را نشان می دهند.  

مبل کلاسیک مدرن چوبی

از آنجایی که مبلمان چوبی بیشتر به عنوان سبک کلاسیک شناخته می شوند، بنابراین می توان با انجام تغییراتی در آن جلوه مدرن تری به آن داد تا در دکوراسیون مدرن نیز قابل استفاده باشد. چوب های راش و گردو مهم ترین انواع چوب هستند که در این مدل مبلمان به کار برده می شوند.

blog post

مبلمان مدرن

شركت مبلمان آرُمى با مدیریت سید ایثار اسداللھى از سال ١٣٧٠ با اسم مبل رویال شروع به فعالیت كرده است كه این اسم را در سال ١٣٩٦ به مبل آرُمى تغییر داده و فعالیت خود را در زمینه مبلمان كلاسیک ، مدرن و تمام مصنوعات چویى ادامه می دھد.

برای دیدن سایر محصولات این شرکت، به پروفایل شرکت مبلمان آرمی در وبسایت چیدانه مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی:

حدیث حقیقت
نویسنده: حدیث حقیقت

دارای مدرک عکاسی و دکوراسیون داخلی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

more_horiz
مطالب پیشنهادی
سرویس مبل کلاسیک، سبکی اصیل در خانه شما

سرویس مبل کلاسیک، سبکی اصیل در خانه شما

جدیدترین رنگ مبل کلاسیک، کدوم بهتره + ویدیو

جدیدترین رنگ مبل کلاسیک، کدوم بهتره + ویدیو

طرح چوب مبل، 3 مدل برای مبل کلاسیک!

طرح چوب مبل، 3 مدل برای مبل کلاسیک!

1399/11/27 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
دفتر طراحی مهندس امیر نامداری certificate
دفتر طراحی مهندس امیر نامداری

دفتر طراحی مهندس امیر نامداری

گالری فرش کیمیا certificate
گالری فرش کیمیا

گالری فرش کیمیا

خانه پالاز certificate
خانه پالاز

خانه پالاز

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent