visibility 623 today 2021/1/5

فراخوان جذب آنلاین متخصصین طراحی و معماری داخلی و دکوراسیون

هداچ

هداچ پلتفرمی تخصصی برای سفارش پروژه‌های معماری

دریافت سفارش به صورت پروژه‌ای در صنف معماران و طراحان دکوراسیون از جایگاه خاصی برخودار است و سایت هداچ به عنوان یک پلتفرم تخصصی در این زمینه وارد شده است و با امکان ثبت پروفایل معماران و طراحان گامی بزرگ در این صنف برداشته است.

این روزها بسیاری از متخصصین بخصوص در زمینه طراحی، معماری، برنامه‌نویسی و... به سمت دریافت سفارش کار به صورت پروژه‌ای و یا همان freelance رفته اند و همین مساله باعث شده است تا پلتفرم‌های مختلفی برای ارتباط کارفرما و سفارش گیرنده ایجاد شود. هداچ که زیر نظر شرکت دانش بنیان سپارش فعالیت می‌کند یکی از این پلتفرم‌ها است که این امکان را به صورت تخصصی برای معماران، طراحان دکوراسیون و داخلی ایجاد کرده است تا بتوانند به صورت freelance با کارفرمایان متقاضی در تماس باشند و سفارش آنها را دریافت کنند.

پلتفرم فریلنسری دکوراسیون

فعالان عرصه معماری و دکوراسیون می‌توانند به صورت رایگان پروفایل خود را در هداچ ایجاد کنند و با بارگذاری نمونه کارها  و رزومه اجرایی خود در پی جلب توجه کارفرمایان به سوی خود باشند. هداچ بر اساس حوزه فعالیت طراحان و نیاز کارفرمایان آنها را به هم معرفی می‌کند و بعد از اینکه طراح پروژه کارفرما را پذیرفت به صورت مستقیم می‌تواند با کارفرمای مورد نظر وارد مذاکره و انجام کار شود.

در حال حاضر پلتفرم‌های بسیاری در این عرصه در کشور فعالیت کرده‌اند، اما هداچ تمرکز خود را تنها بر روی زمینه تخصصی معماری و دکوراسیون قرار داده است تا بتواند از این طریق به مرجعی کامل از فعالان این حوزه تبدیل شود. از دیگر قابلیت‌های هداچ، امکان گفتگو خصوصی از طریق فضای پلتفرم، ارائه و مشاهده نظرات کارفرما و معماران و قابلیت انتخاب ویژه و یا استخدام شدن توسط کارفرما برای پروژه های بعدی به صورت دورکار است که می‌تواند در رابطه کارفرما و معماران بسیار مثمر ثمر باشد.

علاقمندان به کار به صورت freelance در زمینه معماری، طراحی دکوراسیون می‌توانند با مراجعه به سایت هداچ پروفایل خود را ایجاد کنند و به راحتی با دریافت سفارش از سوی کارفرما به ایجاد درآمدی پایدا و مناسب با نیاز خود بپردازند. 

 

گلنار
نویسنده: گلنار

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
رویه کوبی مبل، از آشنایی با خدمات تا ثبت سفارش

رویه کوبی مبل، از آشنایی با خدمات تا ثبت سفارش

 فراخوان جذب آنلاین متخصصین طراحی و معماری داخلی و دکوراسیون

فراخوان جذب آنلاین متخصصین طراحی و معماری داخلی و دکوراسیون

1399/10/16 ادامه مطلب
نصب کاشی و سرامیک، از انواع مدل ها تا ثبت سفارش

نصب کاشی و سرامیک، از انواع مدل ها تا ثبت سفارش

کسب و کارها پیشنهادی
پارکت و کاغذ دیواری الی فلور certificate
پارکت و کاغذ دیواری الی فلور

پارکت و کاغذ دیواری الی فلور

رئاگالری certificate
رئاگالری

رئاگالری

گالری مبلمان آیسان certificate
گالری مبلمان آیسان

گالری مبلمان آیسان

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent