Chidaneh.com placeholder image

اینستاگرام و صنایع کوچک ایرانی، ۷ کسب و کار در دکوراسیون (2)

به قلم: لاله داورپناه

راهنمای خرید: خوب می دانید که برای داشتن منبع درآمدی با سرمایه گذاری اولیه اندک باید به سراغ راه اندازی صنایع کوچک بروید و نیاز مشتری را به خوبی بشناسید. چیدانه در مطلب اینستاگرام و کارآفرینی ایرانی، ۷ کسب و کار کوچک در دکوراسیون را به شما معرفی کرده است. این بار در 21 مردادماه به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک باز هم به سراغ اینستاگرام می رویم تا شما را با تعداد بیشتری از آنها آشنا کنیم. با چیدانه همراه باشید و برای شروع کاری جدید اضطراب به خود راه ندهید. فقط کافی است که عزم خود را جزم کنید و برنامه ریزی درستی داشته باشید.

تابلو فرش ریحان

صفحه اینستاگرام: leloo.lelo

سجاد علی پورحیدری مدیر صفحه leloo.lelo نمونه کارهای زیبایی برای طراحی دکوراسیون داخلی در اختیار شما می گذارد.

طراح این وسایل دکوری با ایده گرفتن از ارسی و گره چینی های ایرانی وسایل مدرنی برای زیباتر کردن دکوراسیون منزل در اختیار شما می گذارد. این وسایل در کنار نورپردازی های مناسب، جلوه ای منحصر به فرد به خانه شما می بخشد.

صفحه اینستاگرام: saghehh

کارگاه نجاری ساقه در تبریز دایر شده است. هنر نقاشی و رنگ آمیزی در وسایل چوبی که در پیج saghehh ارائه شده بیشتر از هر چیزی به چشم می آید.

انواع صندلی ها، چهارپایه ها، کابینت، جعبه های نگهداری از حیوانات خانگی و دیگر مبلمان مبتکرانه از جمله تولیدات این صنعت کوچک است. به نظر می رسد که بیشترین مشتری های کارگاه نجاری ساقه از میان کسانی هستد که به فضاهای رنگی علاقه دارند.

صفحه اینستاگرام: lalehartcraft

به نظر می رسد که از هر انگشت خانم لاله فیاضی یک هنر می بارد. برای تولید محصولات صفحه lalehartcraft انواع هنرها به کار گرفته شده است. گلدوزی با دست، تکه دوزی، رنگ آمیزی ظرف های سفالی و سرامیکی از جمله این دست سازها هستند.

وسایل دکوری بسیار زیبایی را می توانید در میان این تولیدات پیدا کنید. فقط کافی است که با حوصله و دقت سری به این پیج بزنید.

صفحه اینستاگرام: dast_sazehaye_choobi

دست سازه های چوبی پیجی است پر از وسایل کاربردی و تزئینی برای دکوراسیون منزل! dast_sazehaye_choobi محصولات خلاقانه و زیبای خود را با 7 روز ضمانت برگشت به مشتری های آنلاین خود ارائه می کند.

اسباب بازی های چوبی، فضای نگهداری از وسایل برای اتاق کودک، صندلی ، مبلمان و وسایل دکوری برای دیگر بخش های خانه با تنوع بسیار زیاد، این صنعت کوچک را رونق داده است.

صفحه اینستاگرام: shabigallery

صفحه shabigallery وسایل دکوری و کاربردی دکوراسیون را با طرح های گلدار و با تمی خاص در اختیار مشتریانش قرار می دهد.

اگر طرفدار این سبک از دکوراسیون هستید، آباژورهای زیبا، جای دستمال کاغذی، میزهای کنارمبلی و دراور های کوچک و بزرگ گلدار را می توانید در این صفحه پیدا کنید. صاحب این کسب و کار کوچک نیاز دسته ای خاص از سلیقه را برآورده می سازد.

صفحه اینستاگرام: hichestan_jadid

مصطفی اسداللهی هنرمند و مدیر صفحه hichestan_jadid بیشتر به طراحی و ساخت زیورآلات مشغول است. زیورآلاتی که به نوعی منحصربه فرد اند و نمونه های آن را کمتر دیده اید.

اما در میان محصولات این صنعت کوچک گاهی می توان نمونه ای از وسایل دکوری خاص و متفاوتی را دید که تم کلی آنها شبیه به زیورآلاتی است که در این پیج می بینید.

صفحه اینستاگرام: choobet

صنایع دستی چوبی در صفحه choobet سبکی مدرن دارند. لوازم تزئینی و جعبه های کاربردی این پیح قطعا مورد توجه دوستداران چوب قرار خواهد گرفت.

طراح جعبه های کاربردی چوبت به خوبی نیاز مشتری را می شناسد. او فضایی را فراهم می کند تا شما بتوانید به وسایل کوچکی که روی کنسول، میز غذاخوری، میزتحریر، میز توالت و دراورهای خود می گذارید نظم ببخشید و به راحتی در دسترس داشته باشید. این جعبه ها با نمونه های درب دار و بدون درب و در ابعاد و اندازه های مختلف ارائه شده اند.

در بخش صنایع دستی اهالی فن چیدانه می توانید کسانی که با دست سازهایشان کسب و کاری را برای خود به راه انداخته اند ببینید و به تصاویر محصولات و اطلاعات تماس آنها دسترسی داشته باشید.

در گذشته نیز شما را با صفحات دیگر اینستاگرام که در حوزه دکوراسیون داخلی فعالیت میکنند آشنا کرده بودیم:
۷ صفحه اینستاگرام که لوازم هیجان انگیز می فروشند!(۱)
۶ صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند!(۲)
۶ صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند(۳)
۷صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند (۴)

شما می توانید سوالات خود را درباره خرید لوازم منزل و یا طراحی دکوراسیون خانه تان در قسمت مشاوره دکوراسیون چیدانه با اهالی فن و کارشناسان در میان بگذارید.

نویسنده: لاله داورپناه | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه