8 ایده برای داشتن رو مبلی گرم با پتو!

پرده و لوازم پارچه ای: پنجره را نبند... بگذار باد پاییز را با خودش بیاورد... عجب هوای خوشی است... سرد و دل چسب.... جان می دهد برای یک عصر دوست داشتنی... یک فنجان چای گرم... شاید هم یک لیوان شیر که گرم کرده ای با عسل... یک مبل راحتی.... و آن کتاب تازه که به امانت گرفته ای... و یک پتوی پشمی نرم، خوش آب و رنگ که گوشه ی مبل جا خوش کرده است... عجب خاصیتی دارد این پاییز.... سراسر لذت است و بس!  امروز در چیدانه، به سراغ یکی از آن جزییات دل انگیز عصر پاییزی خواهیم رفت ، پتوی روی مبلی! با ما همراه باشید.

یک کاناپه ی خاکستری ، یک دیوار نارنجی خوش رنگ همان فضایی است که هر کس را به بودن در آن ترغیب می کند، کوسن ساده و خوش ترکیب و یک پتوی رو مبلی هیجان انگیز همان چیزی است که این فضا را برای عصر پاییزی شما دل چسب می کند. و ساعت ها می توانید در این فضای بی نظیر وقت بگذارنید.

مطلب بیشتر:۱۰ دکوراسیون دنج برای داستان های عاشقانه!

من عاشق رنگ زرد پاییزم! اصلا پاییز است و درخشش رنگ زرد خیابان. با یک ترکیب رنگ فوق العاده  از زرد و آبی تیره و هماهنگ کردن بی نظیر کوسن و پتوی رو مبلی خود  به سادگی جادوی این رنگ پاییزی رو به دکوراسیون داخلی منزل خود ببخشید . پتو های رو مبلی را می توانید به سادگی با کوسن های خود هماهنگ کنید، از نظر بافت ، چه رنگ، و چه یک طرح خارق العاده امتحان کنید لذت خواهید برد.

مطلب پیشنهادی چیدانه: ۱۰ ایده گرم و دلچسب برای استقبال از پاییز

فصل، فصل عاشقانه ها است... یک کنج بی نظیر کنار پنجره ی باران خورده... یک موسیقی بی کلام... و غرق شدن در منظره بی نظیر پشت پنجره... همان چیزی است که این روز ها به آن نیاز دارید... آلبوم قدیمیتان را دست بگیرد و پتوی نرم موهر خود را دورتان بپیچید و از اوقات خوشتان لذت ببرید. و در نظر داشته باشید که در آن لحظه قطعا خوشبخت ترین آدم روی کره ی زمین خواهید بود.

مطلب پیشنهادی چیدانه: ۱۰ نشیمن مدرن و دنج پشت پنجره که دل شما را می برد!

از هنر خانم های با سلیقه ایرانی ایده بگیریدیک کلاف کاموایی بی نظیر و یکم حوصله و وقت مادر بزرگ ها و یک دو جین کمتر سلیقه! نتیجه اش می شود یک پتوی رو مبلی بی نظیر برای عصر های زیبای پاییزی شما. همین الان هم دست به کار شوید تا قبل از اولین برف زمستان حتما می توانید پتوی بی نظیرتان را خودتان بسازید.

 مطلب بیشتر:صندلی راک، تاب بازی خیال برصندلی ننویی مادر بزرگ!

پاییز هم نباشد، باران بی نظیر هم نبارد، هوا هم سرد نباشد، باز هم این پتو مبلی های دوست داشتنی را می توانید برای مبلتان آماده کنید ، و یک ترکیب بی نظیر در فضای دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید، اغلب ما از یکنواخت شدن دکوراسیون منزل خود خسته شده ایم، همان طور که می بینید با یک پتوی رو مبلی طرح دار، به سادگی می توانید پارچه ی رو مبلی خودتان را تغییر دهید، و فضای یک نواخت و بی روح دکوراسیون منزل خودتان را متفاوت کنید.

مطلب پیشنهادی چیدانه: زیباترین طرح های کوسن و بالشتک در دکوراسیون منزل

یک کاناپه ی سفید ساده همان جایی است که پتو های رو مبلی رنگی انتظارش را می کشند،  شب های بلند و سرد پاییز جان می دهند برای فیلم دیدن! یک دکوراسیون قرینه برای مبل جلوی تلویزیون خود ایجاد کنید که بر سر این پتو رو مبلی های دوست داشتنی جنگ راه نیافتد! و یک فیلم خوب را به تماشا بنشینید.

مطلب پیشنهادی چیدانه: پارچه با طرح ایرانی، اصالت در دکوراسیون داخلی

چهل تیکه های رنگ به رنگ .... از هر فصل ده رنگ را با خود دارد، شاید هم بیشتر! خانه تان را چهار فصل می کند، بگذارید گوشه ی همان جای همیشگی که فنجان چای خوش عطرتان را دست می گیرید و گوشتان را می دهید به شنیدن روز مرگی های زندگی، و در خیالتان فصل ها را ورق می زنید، و می بینید رنگ ها به خانه تان جان داده اند. امتحان کنید بی نظیر است!

همیشه داشتن رنگ هایی از یک طیف نیست که می تواند جلوه ی خاصی را به فضای شما ببخشد، گاهی فقط کافی است رنگ های خاص و دوست داشتنی را به خوبی بشناسیم و فضای خود را دگرگون کنید، یک پتوی قلاب بافی شده ی قرمز بی نظیر همان عنصر دگرگون کننده ی فضای شما خواهد بود. دست به کار شوید و یکی برای خود بسازید.

دلتان می خواهد برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان با یک شرکت متخصص یا طراحانی خلاق و زبر دست مشورت کنید؟ پس حتما سری به بخش معماری داخلی و طراحی دکوراسیون اهالی فن چیدانه بزنید و با این گروه های متخصص در سراسر ایران آشنا شوید و از آن ها بخواهید تا به شما در این کار کمک کنند.

مطالب بیشتر:
نقاشی روی پارچه، هنری خیره کننده در دکوراسیون منزل
رازهای چیدمان کوسن ها برای مبلمان در دکوراسیون منزل
با این پرده شید های زیبا، دکوراسیون منزل تان را متحول کنید!
انتخاب رنگ و پارچه مبلمان در دکوراسیون منزل
کوسن ، کوچک اما تاثیر گذار در دکوراسیون منزل

 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
10 کاربرد بی نظیر خز در دکوراسیون منزل

10 کاربرد بی نظیر خز در دکوراسیون منزل

پتوی بافتنی در دکوراسیون، این کلاف های درشت جذاب!

پتوی بافتنی در دکوراسیون، این کلاف های درشت جذاب!

تغییرات ساده برای دکوراسیون گرم پاییزی

تغییرات ساده برای دکوراسیون گرم پاییزی

کسب و کارها پیشنهادی
لوستر و مبلمان نئولوکس certificate
لوستر و مبلمان نئولوکس

لوستر و مبلمان نئولوکس

ثانی هوم certificate
ثانی هوم

ثانی هوم

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی حسین سالمی (گروشه ) certificate
شرکت معماری و دکوراسیون داخلی حسین سالمی (گروشه )

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی حسین سالمی (گروشه )

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent