Chidaneh.com placeholder image

استیکر دیواری، در 5 دقیقه دکوراسیون منزل را متحول کنید!

به قلم: تحریریه چیدانه

راهنما خرید: نظرتان چیست تا شما را با راه حلی آشنا کنیم که به وسیله آن بتوانید در عرض 5 دقیقه کل طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان را دچار تحول کنید؟ نگویید امکان ندارد، چون در این مطلب ما به شما خواهیم گفت که کار نشد ندارد. برای این کار فقط کافی است تا با استیکر ها آشنا شوید، استیکرهایی که می توانند در عرض چند ثانیه تبدیل به شاخص ترین و کانونی ترین نقطه اتاق خواب یا نشیمن و یا هر فضای داخلی دیگری شوند. پس با چیدانه تا انتهای این مطلب همراه باشید تا با هم تعدادی از این استیکرهای زیبا را ببینیم و برای خرید آن ها تصمیم بگیریم. 

طراحان آلما
استیکر چوب طراحان آلما طرح شاخه احساس
طراحان آلما
طراحان آلما
استیکر چوب طراحان آلما طرح درخت خاطره ها
طراحان آلما
طراحان آلما
استیکر چوب طراحان آلما طرح شاخه و شکوفه
طراحان آلما

مبلمان اداری راحتیران

استیکرهای چوبی برای دکوراسیون داخلی خانه 

استیکرها انواع مختلفی دارند، برخی از آن ها به حالت برچسب مانند روی دیوار چسبانده می شوند و برخی دیگر مانند این استیکرهای چوبی باید به وسیله چسب های مخصوص به دیوار نصب شوند. این استیکر های چوبی با طرح های خاص و متنوع شان جان می دهند برای ورودی خانه و قرار گرفتن در بالای میز کنسول زیبایی که برای دکوراسیون داخلی خانه تان در نظر گرفته اید. 

استیکر کد 036 ایران استیکر
استیکر کد 704 ایران استیکر
استیکر کد 504 ایران استیکر

استیکرهایی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب 

استیکرهایی که در این بخش با آن ها آشنا می شوید ، استیکر هایی هستند که بیشتر برای دیوار بالای سرویس های خواب مناسب هستند، فرقی هم نمی کند، در ویترین کالاهای چیدانه می توانید هم برای اتاق خواب خودتان و هم برای اتاق کودک تان استیکر های زیبا و تهیه کنید و با چسباندن آن ها روی دیوار دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان را حسابی دگرگون کنید. 

استیکر کد1013 ایران استیکر
استیکر درب ایران استیکر
استیکر جوجه ایران استیکر

استیکرهایی با طرح های فانتزی برای دکوراسیون داخلی منزل 

این استیکر ها به قدری بامزه و زیبا هستند که اصلا دلتان نمی آید که آن ها را برای دکوراسیون داخلی خانه های تان انتخاب نکنید.خوبی این استیکر ها این است که آن ها را هر جایی که بخواهید می توانید نصب کنید، روی تجهیزات آشپزخانه مانند یخچال، یا روی دیوار و یا حتی پشت درب ورودی اتاق خواب تان. فرقی نمی کند.

بوتیک خلاقیت سالسو
طاقچه مجازی - طرح شادابی (استیکر سه بعدی صالسو)
بوتیک خلاقیت سالسو
بوتیک خلاقیت سالسو
طاقچه مجازی - طرح سنتی (استیکر سه بعدی صالسو)
بوتیک خلاقیت سالسو
بوتیک خلاقیت سالسو
طاقچه مجازی - طرح نوستالژی (استیکر سه بعدی صالسو)
بوتیک خلاقیت سالسو

طاقچه هایی مجازی برای دکوراسیون داخلی خانه 

حتما می دانید که طاقچه های ایرانی، نیاکان شلف های امروزی در دکوراسیون منزل هستند. اما خیلی از خانه های مدرن امروزی از نعمت وجود این طاقچه های بی بهره اند و به جای آن ها شلف های خلاقانه خود نمایی می کنند، اما این استیکرها می تواند حال و هوای این طاقچه ها را به طراحی دکوراسیون داخلی خانه شما بیاورد. 

اگر شما هم قصد تغییر در دکوراسیون داخلی خانه تان را دارید حتما این ترفند ها به شما کمک می کند. دوستان چیدانه ای شما در بخش مشاوره دکوراسیون آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما هستند، اهالی فن چیدانه نیز با متخصصان و طراحان مجرب و حرفه ای برای اجرای خواسته هایتان در کنار تان هستند.

راجع به استیکر ها بیشتر بدانیم: استیکر اتاق کودک تان را خودتان بسازید؛ آسان و کم هزینه
استیکر اتاق کودک تغییر دکوراسیون آسان و به صرفه
ویدئو: دکوراسیون نو در خانه بدون نیاز به خرید مجدد وسایل
دکوری های مقرون به صرفه برای دکوراسیون منزل
تعمیرات کوچک برای تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل!

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
فاطمه. در تاریخ 12 بهمن 1394
جنس اینااز چیزیه؟ با چسب میچسبه؟ امکان داره چسبش ،چسبندگیش کم شه و بیفته؟ رو هردیواری میچسبه؟ حتی رنگ روغنی و پلاستیکی؟
فاطی در تاریخ 12 بهمن 1394
روی کاغذ دیواری خیلی خوب نمیچسبه. چون سطح کاغذ دیواری برجستگی و فرورفتگی داره کامل فیکس نمیشه. هر چند روز یه بار با دست صافش می کردم و فشار می دادم تا کنده نشه.
Mdesign در تاریخ 12 بهمن 1394
استیکرهای موجود توی ایران هم خیلی قیمت بالایی داره هم طرح هاش یکنواخت و قدیمی هستن..هیچ کدوم از طرح های ایرانی راضی کننده نیست.. به خصوص وقتی خلاقیت های خارجی ها رو دیده باشید. من تصمیم گرفتم خودم طرح استیکرهای خارجی رو نقاشی کنم..تصویرش هم به زودی میذارم

ثبت دیدگاه