Chidaneh.com placeholder image

10 ایده برای تزیین کادوهای عاشقانه در روز عشق

به قلم: تحریریه چیدانه

مناسبت ها: آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد، عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ…عشق را باید اظهار کرد و به زبان آورد، حالا در این میان روزهایی مانند سپندارمذگان و ولنتاین بهانه هایی شده اند تا همگانی شدن این اظهار لذت آن را دو چندان کند. به همین دلیل ما هم در چیدانه تصمیم گرفتیم تا شما را برای هر چه بهتر برگزار کردن این مراسم یاری کنیم. در این مطلب می خواهیم تعدادی ایده را به شما نشان دهیم که به وسیله آن ها می توانید کادوهای خود را تزیین کنید، این مطلب جذاب را از دست ندهید و با چیدانه همراه باشید. 

تریین کادو های ولنتاین با مفتول های شاخه ای

قالیشویی ادیب

تزیین کادوهای ولنتاین با مفتول 

ترکیب رنگ قرمز و طلایی یا مسی آن قدر جذاب می شود که نمی توان از کنار آن ساده عبور کرد. کادوهای خودتان را با کاغذ کادوهای قرمز رنگ کادوپیچ کنید، برای آن که شکل ظاهری آن کمی متفاوت باشد روبان حریری را دور تا دور آن بکشید، بعد از آن به وسیله مفتول های نازک، شاخه های زیبایی درست کنید، برای زیبایی هر چه بیشتر ان ها می توانید از مروارید ها هم استفاده کنید، بعد آن را روی جعبه کادویی تان قرار دهید، حتی شاید کارت تبریک مورد نظرتان را هم روی همین شاخه قرار دهید. 

استفاده از نوارهای قلبی شکل برای کادوهای ولنتاین 

 کادوهای تان را با کاغذ کادوهای کشی که بافت های زیبایی دارند تزیین کنید و دور تا دور آن را با روبان های قلبی شکل ببندید، این روبان ها طرح ها و نقش های زیادی دارند که می توانید آن ها را مطابق سلیقه تان انتخاب کنید، حتی کارت پستال تان را هم می توانید زیر همین روبان ها بگذارید، یادتان باشد سادگی هم زیبایی خاص خودش را دارد. 

کاموا برای تزیین کادوهای ولنتاین

نخ های کاموایی برای تزیین کادوهای ولنتاین

می توانید از نخ های کاموایی یا نخ های ضخیم برای تزیین کادوهایتان استفاده کنید. دو رنگ مختلف نخ تهیه کنید و ان ها را مانند تار و پود فرش ها روی کادوهای تان بپیچید. سعی کنید رنگ کاغذ کادو و نخ های تان را جوری انتخاب کنید که جلوه آن بیشتر شود. 

کادوهای ولنتاینی

کادوهای سفید، تزیینات قرمز 

برای کادوهای سفید رنگ تان نوار های قرمز بهترین هستند، حتی می توانید از روبان های با عرض بیشتر هم استفاده کنید، این روبان های عریض حکم رانر های روی میز های غذاخوری را دارند و برای زیبایی بیشتر و بستری برای دیگر تزیینات به کار می روند. شما هم می توانید از عکس بالا ایده بگیرید. 

کیسه های کنفی برای کادوهای ولنتاین

کیسه های کنفی زیبا 

اگر می خواهید کادوی تان ظاهری متفاوت تر داشته باشد، از کیسه های کنفی استفاده کنید، انواع و اقسام مختلفی از این کیسه ها در بازار وجود دارد. حتی می توانید روی این کیسه ها را به سلیقه خودتان رنگ آمیزی کنید.

تزیینات با میوه درخت کاج

تزیین کادوها با میوه درخت کاج 

شما می توانید از میوه های زیبای درخت کاج، شاخه های خشکیده، برگ های زیبا و یا هر المان دیگری از طبیعت برای تززین کادوهای تان استفاده کنید و کادوهایی با طراوت را هدیه دهید. مطلب پاییزی کردن دکوراسیون منزل با تزئین میوه کاج هم می تواند برای تان جذاب باشد. 

روی کادوهای تان نقاشی بکشید 

گاهی اگر به هنر خودتان اکتفا کنید نتیجه خوبی می گیرید. کافی است برای کادو های تان کاغذ کادوهای سفید در نظر بگیرید و با رنگ قرمز و قلمو روی آن ها طرح های مورد نظرتان را بکشید، عکس بالا یکی از نمونه های زیبای آن را به شما نشان می دهد. 

کادوهای خلاقانه 

عکس بالا یک ایده کاملا متفاوت را به شما ارائه می دهد. کادوی شما می تواند یک سی دی از آهنگ های مورد علاقه طرف تان باشد که طرح روی جلد آن کاملا بیانگر عشق شما باشد. می توانید روی این هدیه هم حساب کنید. 

شیرینی های ولنتاین

شیرینی های عاشقانه 

شیرینی ها هم در کنار کادوها از عوامل مهمی هستند که باید به آن ها هم توجه کنید، اگر تصمیم دارید تا این شیرینی ها را خودتان بپزید، بهتر است از قالب های قلبی شکل استفاده کنید و شیرینی هایتان را هم یکی در میان سفید و قرمز در نظر بگیرید. حتی می توانید بیسکوییت های قلبی شکل را آماده خریداری کنید و فقط با کرم های قرمز و سفید روی آن ها را تزیین کنید. 

شیرینی ماکارون برای ولنتاین

شیرینی ماکارون، مخصوص ولنتاین 

ماکارون شیرینی مخصوص روز ولنتاین است. این شیرینی ها شبیه شیرینی های لطیفه هستند اما در رنگ بندی های مختلف و متفاوت که میتوانید تعداد زیادی از آن ها درون یک جعبه بچینید و کادوی تان را در وسط آن قرار دهید تا جذاب تر باشند، ترکیب رنگ رنگین کمانی برای کادوها جالب تر و گیرا تر است. 

مطالب بیشتر: ولنتاین و دست ساز های عاشقانه آن!
با یک لامپ سوخته به عزیزانتان عشق بورزید!
ساخت گلدان‌های زیبا با عکس های یادگاری
روز پدر را برای پدرتان خاطره انگیز کنید
بهترین مکان ها برای قرارهای عاشقانه در تهران

شما هم ایده های ولنتاینی خودتان را با چیدانه و در قسمت مشاوره دکوراسیون در میان بگذارید تا در مطالب بعدی از آن ها استفاده کنیم. 

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
کیان در تاریخ 11 تیر 1397
با سلام ممنون خیلی عالی بود

ثبت دیدگاه