visibility 11299 today 1395/1/8

جلوه خیره کننده سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی منزل

مواد و مصالح: سنگ یکی از آن متریال های دوست داشتنی است که می تواند حسابی چهره دکوراسیون داخلی خانه را دگرگون کند و به آن حس و حالی زیبا ببخشد. اما اگر ندانیم که چگونه از این متریال دوست داشتنی در دکوراسیون داخلی خانه های مان استفاده کنیم، آن وقت است که به مشکل بر می خوریم. این مطلب می خواهد به شما نشان دهد که چگونه می توان از سنگ های آنتیک در طراحی دکوراسیون داخلی خانه بهره برد. پس با چیدانه همراه باشید. 

blog post

فضای داخلی

سنگ آنتیک برای دیوار بین کابینت ها 

دیوار بین کابینت ها بستر مناسبی برای جلوه گری سنگ های انتیک است. اگر می خواهید دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان چهره ای نو و متفاوت به خود بگیرد حتما در دیوار بین کابینت ها از سنگ های آنتیک استفاده کنید. مطلب ۸ دیوار بین کابینت خلاقانه در دکوراسیون آشپزخانه هم می تواند در تصمیم گیری به شما کمک کند. 

blog post

دکوراسیون داخلی نشیمن پروژه آقای عباسی

سنگ آنتیک روی دیوار شومینه 

شومینه و تلویزیون دو نقطه کانونی در یک فضا هستند و وقتی هر کدام از آن ها در فضای داخلی قرار می گیرند می توانند چشم ها را به خود خیره و توجه هات را جلب کنند، بنابراین شما می توانید از همین خصیصه استفاده کنید و با استفاده از سنگ های آنتیک دیوار شومینه تان را تزیین کنید تا این عنصر تزیینی زیبا بیش از پیش به چشم بیاید.

blog post

سنگ آنتیک پارسیان دکور در فضای نشیمن

تزیین دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک 

ترفند های دکوراسیون برای دیوار پشت تلویزیون زیاد است. انواع و اقسام دیوار پوش ها وجود دارند که می تواند برای پشت تلویزیون ها مورد استفاده قرار بگیرد و سنگ های آنتیک هم یکی از همین گزینه ها است. حتی سنگ های آنتیک می توانند بهترین جواب برای سوال چگونه دیوار پشت تلویزیون را جذاب تر کنیم؟ باشند. 

تزیین حمام ها با سنگ های آنتیک

سنگ های آنتیک برای حمام و سرویس های بهداشتی 

سنگ های آنتیک حتی در حمام و سرویس های بهداشتی هم می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. مثلا برای فضای زیر وان، یا حتی یکی از دیوار های حمام. این سنگ ها قابلیت آن را دارند که در هر فضایی معجزه کنند و شما می توانید به راحتی به آن ها اطمینان کنید. 

blog post

دیوارپوش فضای اداری

سنگ آنتیک در فضاهای اداری 

اگر فضای اداری ای دارید که می خواهید دکوراسیون داخلی آن چشم گیر و زیبا باشد می توانید به سنگ های آنتیک فکر کنید، این سنگ های می توانند الگوهای چیدمان زیادی داشته باشند و روی هر دیوار با طرح و نقشی متفاوت ظاهر شوند، به همین دلیل است که شما می توانید به راحتی به آن ها اطمینان کنید. 

سنگ آنتیک در فضای نشیمن

رازهای طراحی که دکوراسیون اتاق نشیمن شما را متحول می کند بسیار زیاد هستند که سنگ های آنتیک یکی از آن ها است. یکی از تاثیرگذارترین دیوار های اتاق را با سنگ های آنتیک بپوشانید و به وسیله آن ها اتاق نشیمن خود را زیر و رو کنید

سنگ های آنتیک در دکوراسیون داخلی اتاق غذاخوری

سنگ آنتیک در اتاق غذاخوری

اتاق غذاخوری یکی از آن فضاهایی است که باید دکوراسیون گرم، جذاب و گیرایی داشته باشد یکی از راه های جذاب تر کردن اتاق غذاخوری استفاده از سنگ های آنتیک با تنالیته های رنگ قهوه ای است. یادتان باشد که ایده های کوچک، تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل پدید می آورد. 

اگر مایل هستید تا دکوراسیون داخلی خانه های تان را با سنگ های آنتیک دگرگون کنید، می توانید سری به اهالی فن چیدانه و بخش سنگ های دکوراتیو بزنید و با شرکت های و متخصصین این زمینه آشنا شوید و نمونه کارهای آن ها را ببینید. 

مطالب بیشتر: چگونه آجر را به دکوراسیون داخلی خانه مهمان کنیم؟
شکوه نمای سنگی در ساختمان های برجسته ایرانی
دیوارپوش های چرمی برای یک دکوراسیون خیره کننده!
بهترین کفپوش و دیوارپوش برای حمام و سرویس بهداشتی
کفپوش چوبی یا کاشی و سرامیک؛ کدام بهتر است؟

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

نویسنده:

طراح دکوراسیون داخلی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
معجزه حضور چوب در دکوراسیون داخلی منزل

معجزه حضور چوب در دکوراسیون داخلی منزل

تزیین ستون وسط خانه، 17 پیشنهاد شگفت انگیز!

تزیین ستون وسط خانه، 17 پیشنهاد شگفت انگیز!

1397/11/24 ادامه مطلب
انواع دیوارپوش منزل، بهترین انتخاب دکوراسیون شما

انواع دیوارپوش منزل، بهترین انتخاب دکوراسیون شما

کسب و کارها پیشنهادی
شرکت تولیدی و بازرگانی فرش وارنا certificate
شرکت تولیدی و بازرگانی فرش وارنا

شرکت تولیدی و بازرگانی فرش وارنا

گلوری دکور certificate
گلوری دکور

گلوری دکور

لوستر و مبلمان نئولوکس certificate
لوستر و مبلمان نئولوکس

لوستر و مبلمان نئولوکس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent