تبلیغات
چوب و هنر E F فارست E رومانته
امتیاز: 2.3 0 نظر | ثبت نظر

25 اردیبهشت 1395

جادوی شاخه های خشک تزئینی در دکوراسیون منزل!

خودتان بسازید: همواره شکل و فرم طبیعی شاخه ها در تضاد با خطوط راست و مستقیم موجود در فضا واقع شده و زیبایی پدید می آورند. شاخه ها می توانند به شکل های گوناگون و دکوراتیوی در فضا نقش آفرینی کنند. گاه جداکننده فضاها هستند و گاهی در قالب یک گلدان و... در هر حال آنها هر کجا باشند، آرامش بخش و دلنشین خواهند بود. پس با چیدانه همراه باشید تا با هم شاخه های خشکیده را به دکوراسیون خود دعوت کنیم.

شاخه های خشک تزئینی در نشیمن

از شاخه های خشکیده به سادگی می توانید برای فضایی مانند نشیمن و یا غذاخوری خود استفاده نمایید، کافی است قابی تهیه کنید و آن ها را خلاقانه قاب بگیرید و در دکوراسیون داخلی فضای خود از آن استفاده نمایید.

شاخه های خشک تزئینی در اتاق خواب

اتاق خواب شما یکی از بخش هایی است که به خوبی می توانید از شاخه های خشکیده در آن استفاده نمایید کافی است آن ها را در قالب گلدان در اطراف تختخواب خود قرار دهید و از جلوه ی آن در فضای داخلی خود استفاده نمایید.

شاخه های خشک تزئینی در اتاق کودک

اتاق کودک را از یاد نبرید می توانید یک درختچه ی کوچک خشک شده را رنگ آمیزی کنید و از آن درخت خاطرات یا درخت آرزوها بسازید! کافی است کمی خلاقیت در این زمینه به خرج دهید و با این شاخه ها دکورسیون اتاق کودک دلبانتان زیبا تر کنید.

شاخه های شکوفه دار تزئینی در دکوراسیون

شاخه های شکوفه دار از جمله مواردی هستند که به خوبی می توانند جلوه ی بی نظیری به فضای داخلی شما ببخشند کافی است آن ها را با گلدان های شیشه ای رنگی ترکیب کنید تا در دکوراسیون شما بدرخشند.

شاخه های خشک تزئینی در راه پله ها

تزیین راه پله ها همیشه راهی برای جذابیت دکوراسیون داخلی شما بوده است. کافی است در یک گلدان نسبتا بزرگ شیشه های شاخه های خشک شده را قرار دهید و در کنار نرده ها و یا در راه پله های خود قرار دهید، ترکیب چوب و شیشه در هر فضایی معجزه می کند!

شاخه های خشک تزئینی در سرویس بهداشتی

تعجب نکنید سرویس بهداشتی هم می تواند تصویری از طبیعت را با خود همراه داشته باشد، کافی است جای مناسبی را برای آن در نظر بگیرید و برای این کار خلاقیت خود را به کار ببندید، می تواند در غالب یک گلدان، جای حوله و یا جای دستمال کاغذی و یا هر مورد دیگر در فضای شما قرار گیرد.

دکوری های خلاقانه با شاخه های خشک تزئینی

وقتی صحبت از شاخه ها می شود ناخودآگاه تصویری از پرندگان در ذهن ما جای می گیرد! این تصویر را زنده کنید، کافی است با شاخه های خشکیده به شکلی هنرمندانه مکانی را برای پرندگان فرآهم کنید و به دکوراسیون خود زیبایی ببخشید.

جالباسی خلاقانه با شاخه های خشک تزئینی

توجه داشته باشید که منظور از شاخه های خشکیده می تواند ازیک شاخه ی نازک و ساده تا یک تنه ی درخت خشک باشد که به خوبی با یک رنگ آمیزی جذاب می تواند در در خانه ی شما قرار گیرد و علاوه بر کاربرد چهره ی فضایی شما منحصر به فرد نماید.

خوشحال می شویم ایده های رنگارنگ خود را با ما دربخش مشاوره دکوراسیون چیدانه به اشتراک بگذارید.

ایده های جذاب برای شما که خودتان بسازید:
دکوری های کنفی خلاقانه برای تزیین دکوراسیون داخلی
دست سازهای طلایی کم هزینه برای دکوراسیون لوکس!
با فنجان های قدیمی دکوری های مقرون به صرفه بسازید!
خودتان بسازید: جا انگشتری زیبا برای نگهداری حلقه های شما
با لباس های کهنه یک کوسن زیبا و ارزان درست کنید!
با کدو تنبل یک گلدان دکوری برای کاکتوس ها بسازید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 12971 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 25 اردیبهشت 1395

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
فرش سورنا فرش سورنا
38 نمونه کار

تلفن: 03154040
مبلمان خانگی چوب و هنر مبلمان خانگی چوب و هنر
15 نمونه کار

تلفن: 02166312565
پرده سرای مارال پرده سرای مارال
3 نمونه کار

تلفن: 021۲۲۳۳۶۶۵۸
صنایع چوبی غفاری صنایع چوبی غفاری
8 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۲۲۴۵۶۹۹۹
فرش دستباف گره فرش دستباف گره
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: 03195029529
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173