Chidaneh.com placeholder image

خانه خودتان را به بهترین قیمت بفروشید!

به قلم: تحریریه چیدانه

راهنمای خرید: خریداران اصولا غیرقابل‌پیش‌بینی هستند، اما چند نکته کلیدی وجود دارد که به شما در جلب‌کردن نظر کسانی که وارد خانه شما می‌شوند کمک می‌کند. عکاسی خوب، چیدمان استراتژیک، و ایجاد جذابیت می‌تواند ارزش‌گذاری و تصویر کلی خانه شما را ارتقا دهد.دربیشتر موارد،مشتریان شما جوان تر از شما هستند.خریداران جوان چه می خواهند؟این سوالی است که سعی میکنیم در این مطلب به آن جواب درستی بدهیم.

تابلو فرش ریحان

چگونه خانه خود را بچینیم.

حقیقت این است که خریداران نمی‌خواهند خانه شما را به خاطر سبک شما خریداری کنند. اما آیا این به این معنی است که شما باید از خیر سبک‌تان بگذرید؟جذابیت، پاکیزگی، روش‌مندی، چیدمان دوباره، و سازمان‌دهی دوباره اجزای مختلف چیدمان یک خانه هستند. ملاحظات زیادی وجود دارند، اما نکاتی که در ادامه می‌آید به شما در فروش سریع خانه‌یتان کمک خواهد کرد.وقتی می‌خواهید خانه خود را بفروشید، شاید ساده‌ترین فکری که به ذهن‌تان می‌رسد صرف هزینه‌های زیاد در خانه است. اما چیدمان خوب به معنی پول خرج کردن نیست، این‌که در کجا و چگونه خرج کنیم امری مهم و مقرون‌به‌صرفه است.برای چیدمان خانه‌های تاریخی ملاحظات زیادی را باید در نظر بگیریم. سعی کنید بدون پنهان‌کردن ویژگی‌های خانه آن را جذاب بسازید.

چگونه جذابیت بصری خانه را افزایش دهیم.

جذابیت بصری یعنی سیمای خانه شما در چشم دیگران. منظره، اطراف خانه، درها، و حتی پشت‌بام را کمی بازسازی کنید تا هنگامی که یک خریدار وارد خانه شما می‌شود از جذابیت آن و توجه شما به جزئیات لذت ببرد.

جذابیت بصری می‌تواند شانس فروش خانه شما را بالا ببرد. اما نگران نباشید، نیازی به صرف هزینه‌های زیاد برای بازسازی سیمای خانه نیست. استفاده از رنگ و چند گل و گیاه جدید سیمای خانه را به‌کلی تغییر می‌دهد.

چگونه ارزش خانه را افزایش دهیم.

بازار خانه کمی بی‌ثبات است، بنابراین اگر می‌خواهید خانه خود را بفروشید، سعی کنید با افزایش جذابیت قسمت‌های مختلف خانه ارزش آن را بالا ببرید.گاهی برای این‌که خانه شما خوب به فروش برسد باید کمی پول خرج آن کنید.چیزهایی که در خانه‌یتان قرار می‌دهید می‌تواند تاثیر مستقیمی بر ارزش و قیمت آن داشته باشد. اما گاهی ممکن است تغییراتی که در خانه می‌دهید در نهایت به ضرر شما باشد. به همین دلیل سعی کنید قبل از هر کاری با یک متخصص طراحی داخلی مشورت کنید.آشپزخانه‌های زیبا و چیدمان خلاقانه آن‌ها تاثیر زیادی بر روی خریداران می‌گذارد. بنابراین بر روی این فضا تمرکز کرده و آن را زیبا و دل‌پذیر بسازید.

منبع: houzz  | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه