Chidaneh.com placeholder image

بهترین هدیه برای عروس و داماد،7 پیشنهاد شگفت انگیز!

به قلم: تحریریه چیدانه

مناسبت ها: ایام عید است و بازار جشن های عروسی داغ داغ است! شاید شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید این روزها یکی از عزیزانتان را راهی خانه ی بخت کنید و در حال تدارک بهترین هدیه برای عروس و داماد هستید. اگر هنوز در انتخاب کادوی عروسی مناسب مردد هستید و می خواهید کادویی متنوع و خاص تر از یک سکه ی ساده ی برای آن ها تدارک ببینید با این مطلب از چیدانه همراه باشید تا با هم با بهترین هدیه ها برای عروس و داماد آشنا شویم.  

چوب و هنر

بهترین هدیه برای عروس و داماد: ظروف 

ساده ترین و ابتدایی ترین هدیه که به ذهن همه می رسد ظروف است. اگر قصد خرید ظروف غذاخوری برای عزیزانتان را دارید  بهتر است طرح های ساده را برای این منظور تهیه کنید، این طرح ها نه تنها همه پسند است بلکه برای مدت بیشتری می توانند از آن استفاده نماییند بی آنکه به زبان عامیانه از مد بیافتد!

بهترین هدیه برای عروس و داماد: کالای خواب

پتو و کالای خواب یکی دیگر از هدیه های مرسوم و کاربردی برای عروس و دامادها می باشد، شما می توانید متناسب با بودجه ی خود یک ست کالای خواب یا پتو را برای عزیزان خود در نظر بگیرید، بهتر است پیش از تهیه ی آن سلیقه ی عروس داماد را در نظر بگیرید و یا کالای خوابی هماهنگ با سایر جهیزیه عروس و داماد تدارک ببینید و آن ها را بیش از بیش خوشحال نمایید. 

بهترین هدیه برای عروس و داماد: ظروف پذیرایی

ظروف بلور و کریستالی و ظروف پذیرایی یکی دیگر از گزینه های پر طرفدار برای کادو عروسی می باشد. در تهیه ی این ظروف نیز بهتر است پیش از هر خریدی بهتر است از نبود آن وسیله در جهیزیه عروس مطمئن شوید تا خرید بیهوده انجام ندهید حتی می توانید به صورت جمعی یک سرویس کامل ظروف بلور و کریستال را برای هدیه عروسی تدارک ببینید و جهیزیه عروس خانم را کامل نمایید. 

بهترین هدیه برای عروس و داماد: تابلوهای هنری

اگر زوج دوست داشتنی شما علاقه ی فراوانی به هنر دارند، می توانید یک تابلو با سبک هنری خاص برای آن ها تدارک ببینید. حتی می توانید مرزهای هنر و خلاقیت را بشکنید و یک پرتره از عروس داماد به آنها هدیه دهید، مطمئن باشید این هدیه برای همیشه در خاطر آن ها باقی خواهد ماند. 

بهترین هدیه برای عروس و داماد: صنایع دستی

صنایع دستی مثل گلدان های دکوراتیو نیز می تواند گزینه ی مناسبی برای کادوی عروسی باشد، می توانید آن را همراه با یک دسته گل بزرگ به عزیزانتان هدیه دهید و بیش از بیش خوشحالشان کنید. 

بهترین هدیه برای عروس و داماد: فنجان و لیوان 

ست های مختلف فنجان و یا لیوان نیز می تواند یک هدیه بسیار پر کاربرد برای عروس و دامادهای دوست داشتنی باشد. برای تهیه این ست ها مثل ست قهوه خوری بهتر است به سراغ ظروفی با جعبه ها و طرح های خاص بروید تا هدیه ی شما شیک تر و اررزشمندتر جلوه دهد.

بهترین هدیه برای عروس و داماد: لوستر 

اگر شما یکی از نزدیکان عروس و داماد هستید،بهترین هدیه برای عروس و داماد شما می تواند لوستر باشد. توجه داشته باشید که می توانید به جای خرید یک لوستر مجلل، یک لوستر مدرن و جذاب که با مبلمان جهیزیه همخوانی دارد عروس و داماد عزیزتان را خوشحال کنید.  

بهترین هدیه برای عروس و داماد:لوازم دکوری

لوازم دکوری خاص می تواند بهترین هدیه برای عروس و داماد شما باشد، می توانید این لوازم را با توجه به تم مبلمان و سبک دکوراسیونشان تهیه کنید تا با دیدن آن همیشه به یاد شما و مهربانیتان بیافتند.  

خوشحال می شویم ایده های رنگارنگ خود را با ما دربخش مشاوره دکوراسیون چیدانه به اشتراک بگذارید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه