تبلیغات
دیاکو E E رومانته F چوب و هنر
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

1 آبان 1395

دکوراسیون پاییزی منزل با 15 ایده گرم و دلچسب!

ترفندهای دکوراسیون: فقط یک مانده تا بی مهری، اما "مهر" را بر سر "آبان" بگذار "مهربان" می گردد .... من تو را با همه ی مهر به آبان دادم... مهربان باش که پاییز بهارت گردد..." اولین روز آبان تون به خیر و شادی..." 
در اولین روز آبان در چیدانه می خواهیم با هم 15 ایده ی دکوراسیون پاییزی را مرور کنیم و با ایده های خلاقانه و جذاب تزیینات پاییزی بیشتر آشنا شویم با ما همراه شوید. 

دکوراسیون میز غذاخوری پاییزی

دکوراسیون پاییزی: استفاده از میوه های پاییزی

در دکوراسیون پاییزی رنگ ها بیشترین تاثیر را در زیبایی و جذابیت فضای داخلی شما دارد. یکی از ساده ترین راه حل های آوردن رنگ های پاییزی به دکوراسیون استفاده از میوه های خوش رنگ پاییزی است. کافی است ظرف بزرگی از این میوه ها تهیه کنید و روی میزتان قرار دهید و به استقبال پاییز بروید.

دکوراسیون  پاییزی

دکوراسیون پاییزی: شمع آرایی

پاییز فصل عاشقانه هاست. برای دلپذیرتر کردن فضای دکوراسیون خود می توانید از چند شمع کوچک استفاده کنید و زیبایی و گرمای دلچسبی به دکوراسیون منزل خود ببخشید. 

تزیینات پاییزی

دکوراسیون پاییزی:تزیینات پاییزی

برای داشتن یک دکوراسیون پاییزی جذاب آنچه که بیش از همه چیز نیاز دارید تزیینات پاییزی است، کافی است با کمک یک برگ های درختان پاییزی تزییناتی همچون تاج گل و ... بسازید و زیبایی خاصی به فضای داخلی تان ببخشید. مطلب: یک تاج گل طبیعی و زیبا برای درب ورودی منزل تان بسازید! در این زمینه به شما کمک شایانی خواهد کرد.  

دکوراسیون منزل با تم پاییز

دکوراسیون پاییزی: استفاده از کدو تنبل 

کدو تنبل ها یکی از المان های پاییز به شمار می روند می توانید رنگ های متنوعی از آن ها را تهیه کنید و از آن به عنوان تزیینات بامزه برای دکوراسیون پاییزی منزل خود استفاده کنید.  

دکوراسیون پاییزی

دکوراسیون پاییزی: استفاده از شومینه خاموش

اگر از شومینه خود استفاده نمی کنید پس بهتر است فضای آن را تبدیل به پاییزی ترین و دنج ترین نقطه ی دکوراسیون خود کنید. با کمک یک فرش خز دار، چند کوسن و پتو  می تواند جلوه ی پاییزی خوبی را برای دکوراسیون شما ایجاد کند. اما اگر از شومینه برای گرمایش استفاده می کنید بهتر است سری به مطلب تمیز کردن شومینه با ۳ روش ساده خانگی! سری بزنید و شومینه ی خود را برای شروع فصل سرما آماده کنید. 

دکوراسیون سیاه و سفید پاییزی

دکوراسیون پاییزی: استفاده از رنگ های سفید و سیاه 

رنگ های سفید و سیاه به خوبی جلوه ای از عصرهای پاییزی را برای دکوراسیون شما به ارمغان می آورند به خصوص اگر با رنگ های تند و شاد پاییزی همراه شوند. پس بخشی از دکوراسیون خود به این رنگ ها اختصاص دهید و پاییز را به خانه ی خود بیاورید. 

دکوری های پاییزی برای میز ناهار خوری

دکوراسیون پاییزی: استفاده از تزیینات پاییزی برای میز غذاخوری

برای داشتن یک شب پاییزی دلچسب کافی است غذای گرمی مهیا کنید و با المان های کوچک پاییزی میز خود را تزیین کنید. درست همانند تصویر با کمک فنجان های نقره ای پاییزی و چند کدو و برگ های پاییزی می توانید ظاهر پاییزی خاصی به دکوراسیون فضای غذاخوری خود ببخشید.

زیر لیوانی های خلاقانه پاییزی

دکوراسیون پاییزی: استفاده از رومیزی پاییزی

استفاده از رومیزی های ضخیم و با طرح و رنگ های پاییزی یکی از ساده ترین راه حل ها برای داشتن یک دکوراسیون پاییزی دلچسب است. حتی می توانید خودتان این این رومیزی ها را بسازید و ظاهری خاص و دوست داشتنی به فضای خودتان ببخشید. 

گل آرایی پاییزی

دکوراسیون پاییزی: گل آرایی پاییزی 

گل آرایی پاییزی یکی دیگر از راه حل های دلپذیر برای داشتن دکوراسیون پاییزی دوست داشتنی است. برای این منور گل های خوش رنگ پاییزی را با برگ های زرد و نارجی تزیین کنید و حال و هوای پاییزی به فضای خود ببخشید. گل های پاییز تازه، حتی در دوزهای کوچک، می تواند گوشه ای از خانه خود را متحول کند. ترکیب از گل های کبود عمیق و شاخ و برگ پاییز از انجمن Twink + سیس باعث می شود علاوه بر کامل به هر دکور سقوط.

تزیین پاییزی لوستر

دکوراسیون پاییزی: آویز پاییزی بسازید.

با کمک گل ها و دیگر المان های فصل پاییز یک آویز پاییزی بسازید و ظاهر دکوراسیون خود را دلپذیر تر کنید. حتی می توانید از این المان ها برای تزیین لوستر خود استفاده کنید و جلوه ی خاصی با کمک آن به دکوراسیون منزل تان ببخشید. 

استفاده از رنگ های پاییزی در دکوراسیون

دکوراسیون پاییزی: خوراکی های پاییزی 

خوراکی های پاییزی درست همانند رنگ های پاییزی است جلوه ی بی نظیری به دکوراسیون شما می بخشد، کافی است با کمک ایده های قبلی میزی چشم نوازی را تزیین کنید و خوراکی های لذت بخش پاییزی را با عزیزان تان میل کنید و از دکوراسیون پاییزی و عصر زیبایتان لذت ببرید.  

استفاده از گندم برای دکوراسیون پاییزی

دکوراسیون پاییزی: استفاده از گل های خشک 

برای زینت بخشیدن به فضای داخلی تان و داشتن دکوراسیون پاییزی منحصر به فرد می توانید از گل های خشک و یا ساقه های گندم خشک شده استفاده کنید و گوشه و کنار فضای داخلی تان را با آن ها دکور کنید و جلوه ی خاصی به فضای داخلی تان ببخشید. 

استفاده از میوه های پاییزی در دکوراسیون

دکوراسیون پاییزی: ساخت جای کارت با میوه ی کاج

پاییز فصلی است که نمی توان آن را تنها سپری کرد، پس دست به کار شوید و تدارک یک مهمانی دلپذیر را برای همراهی با عزیزانتان ببینید. برای داشتن یک دکوراسیون پاییزی بی نظیر می توانید از میوه های کاج متناسب با خلاقیت خود استفاده کنید و جلوه ی خاصی به دکوراسیون خود ببخشید.  

استفاده از فلز برنج در دکوراسیون پاییزی

دکوراسیون پاییزی: استفاده از رنگ طلایی

استفاده از رنگ طلایی در کنار ترکیب رنگ های پاییزی جلوه ی منحصر به فردی به دکوراسیون پاییزی شما می بخشد. 

استفاده از تایپوگرافی های پاییزی

دکوراسیون پاییزی: استفاده از تایپوگرافی

در کنار تمام ایده های ذکر شده در بالا استفاده از یک تایپوگرافی با حال و هوای پاییزی و جمله ای متناسب با فصل پاییز می توانید ظاهر دکوراسیون خود را دگرگون کنید و جلوه ی خاصی به آن ببخشید.

آیا می دانید که در چیدانه می توانید شرکت ها متخصصین زیادی در زمینه طراحی دکوراسیون و دکوراسیون داخلی پیدا کنید؟ به راحتی با رفتن به قسمت اهالی فن چیدانه به لیست بلندی از آن ها در سرتاسر ایران دست پیدا می کنید که با توجه به نیاز های خودتان می توانید آن ها را انتخاب کنید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 3201 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 1 آبان 1395

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
گروه طرح و ساخت کهن گروه طرح و ساخت کهن
16 نمونه کار

تلفن: ٠١١٣٣١١۴۶١١
نوین کابین نوین کابین
23 نمونه کار

تلفن: 02177005467
گروه معماری پکاپن گروه معماری پکاپن
5 نمونه کار

تلفن: 02176292873
گروه معماران ترنج گروه معماران ترنج
23 نمونه کار

تلفن: 02122755844
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173