دکوراسیون جذاب اتاق‌خواب سه‌نفره برای سه کودک +ویدئو

دکوراسیون جذاب اتاق‌خواب سه‌نفره برای سه کودک +ویدئو

طراحی و دیزاین دکوراسیون برای هر فضایی از اهمیت بالایی برخوردار است. این نیاز در بعضی فضاها مانند اتاق‌خواب، پذیرایی و آشپزخانه اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. طراحی و دیزاین هر یک از این فضاها، به در نظر گرفتن قوانین و اصول متفاوتی نیاز دارد. البته که ابعاد، متراژ و نورگیری اتاق هم در چگونگی این طراحی موثر خواهد بود. نیاز به طراحی اتاق‌خواب سه‌نفره برای سه کودک برای مادر و پدرانی که سه فرند و تنها یک اتاق برای هر سه آن‌ها دارند، حس می‌شود. دکوراسیون این اتاق‌خواب باید با استفاده از اصول و موارد مناسب با فضایی برای سه فرد و نیازهای هر یک از آن‌ها، طراحی ‌شود. در این مطلب، ویدیوئی از دکوراسیون جذاب یک اتاق برای سه کودک را مشاهده می‌کنید.

برای مشاهده و آشنایی با یکی از ایده‌های جذاب، زیبا و کاربردی طراحی دکوراسیون اتاق‌خواب سه‌نفره برای سه کودک با ما همراه باشید.

فیلم نت

دکوراسیون جذاب اتاق‌خواب سه‌نفره برای سه کودک

طراحی دکوراسیون جذاب اتاق‌خواب سه‌نفره برای سه کودک

افرادی که دارای سه فرزند با فاصله سنی نزدیک به هم یا کودکان سه قلو هستند، می‌توانند مانند فیلمی که مشاهده شد اتاق خوابی جذاب و کاربردی برای هر سه فرزند خود داشته باشند. تنها کافیست نیازهای هر سه فرزند در نظر گرفته شده و فضاهایی مجزا و مستقل برای خواب، ذخیره‌سازی و متناسب با زندگی روزمره‌شان طراحی و دیزاین شود.

مطلب پیشنهادی: اتاق‌های تابستانی در خانه‌هایی اصیل ایرانی راه گریز از گرما!

طراحی دکوراسیون جذاب اتاق‌خواب سه‌نفره برای سه کودک

چیدمان تختخواب در نیم طبقه بالایی در اتاق‌خواب سه‌نفره

می‌توان مانند این اتاق خواب سه‌نفره‌ای که در فیلم مشاهده شد، از نیم طبقه به‌عنوان فضایی خواب و قرار دادن تختخواب‌های فرزندان استفاده کرد. البته در این صورت باید امنیت کودک، با نرده و حفاظ‌هایی در خارج تختخواب حفظ شود. با این کار فضایی مجزا برای هر یک از فرزندان طراحی شده و حریم خصوصی هر یک از آن‌ها هنگام خواب کاملا حفظ می‌شود. از کنج اتاق در جهت مخالف دو نیم‌طبقه بالا رفته‌ برای قرار دادن تخت‌خواب دیگری استفاده شده است. که با وجود دیوارها، حریم خصوصی این فضا هم حفظ شده است. البته در هریک از این دیوارهای کاذب قسمتی برای نورگیر به سمت پنجره اتاق خالی شده. تا نور صبح به نیم‌طبقه‌های بالا هم بتابد و خبر از آغاز روز دهد.

مطلب پیشنهادی: طراحی و چیدمان روف گاردن تابستانی؛ فضایی سبز و خنک برای گرمای تابستان

چیدمان تختخواب در نیم طبقه بالایی

میز تحریر و کمد مجزا برای هریک از فرزندان در اتاق‌خواب سه‌نفره

همان‌طور که مشاهده می‌کنید علاوه‌بر تختخواب‌ها، به‌طور مجزا برای هر یک از فرزندان، کمد نگهداری و جمع‌آوری لباس، میز تحریر و دیگر لوازم مورد نیازشان تعبیه شده است. با خلاقیت و هنرمندی از زیر نیم طبقه‌های بالا رفته، برای قرار دادن کمد، کشو، قفسه‌ها و میز تحریر استفاده شده است. تا در عین مشترک بودن اتاق، اما هر یک از فرزندان فضاهای خواب، کار و ذخیره‌سازی مجزا برای خود داشته باشند. تا در عین همزیستی مسالمت‌آمیز با خواهر یا برادر خود، حس استقلالشان گرفته نشود.

میز تحریر و کمد مجزا برای هریک از فرزندان

و در آخر

طراحی و دیزاین دکوراسیون اتاق‌خواب سه‌نفره برای سه کودک باید با توجه به ابعاد، متراژ و نورگیری اتاق انجام شود. همچنین به در نظر گرفتن قوانین و اصول متفاوتی نیاز دارد. نیاز به طراحی چنین فضایی، برای مادر و پدرانی که سه فرند و تنها یک اتاق برای هر سه آن‌ها دارند در خانه‌های کوچک امروزی حس می‌شود. دکوراسیون این اتاق‌خواب‌ها مانند ویدئویی که مشاهده کردید، باید با فضاهایی برای سه فرد و متناسب با نیازهای هر یک از آن‌ها، طراحی ‌شود.

برای آشنایی با ایده‌های جدید و به ‌روز طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه، مطلب دکوراسیون اتاق خواب دخترانه کره‌ای؛ زندگی به سبک منظم با رنگ‌های ملایم را از دست ندهید.

طراحی و دیزاین دکوراسیون اتاق‌خواب سه‌نفره


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه