برگزاری نمایشگاه خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان

برگزاری نمایشگاه خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان

نمایشگاه خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان

یزدی، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان به نقل از روابط عمومی این  شرکت گفت: هفتمین نمایشگاه خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون گرگان (GOLMIDEX) عصر دوشنبه 11 تیر ماه در شهر گرگان بازگشایی شد. در این نمایشگاه مبلمان، صنایع چوبی، فرش ماشینی و لوازم دکوراسیون داخلی عرضه می‌شود. ۶۵ شرکت تولیدی از 8 استان گلستان، گیلان، تهران، البرز، همدان، اصفهان، زنجان و آذربایجان شرقی در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

فرش ذوالانواری

در این مطلب نمایشگاه‌ بین‌المللی استان گلستان، نمایشگاه خانه مدرن میدکس و زمان و مکان برگزاری نمایشگاه خانه مدرن، معماری و دکوراسیون داخلی گلستان معرفی خواهد شد. پس در ادامه با ما در چیدانه همراه باشید.

نمایشگاه خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون گرگان (GOLMIDEX)

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان با بهره‌گیری از نیروهای تحصیل‌کرده و متخصص در یک دهه فعالیت خود توانسته بیش از صدها رویداد تخصصی و بین‌المللی را برگزار کند. این نمایشگاه‌ها در حوزه‌های صنایع و خدمات کشاورزی، صنعتی، لوازم خانگی، دام و طیور، گل و گیاه، ساختمان، کتاب، گردشگری، خودرو و عرضه مستقیم کالا در منطقه شمال کشور با رعایت استانداردها، قوانین و مقررات برگزاری نمایشگاه برگزار شده است.

مطلب پیشنهادی: بازطراحی معماری ایستگاه متروی امام حسین تهران کلید خورد

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان

نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون

در نمایشگاه خانه مدرن، معماری و دکوراسیون داخلی (Midex)، شرکت‌های مشاوره و طراحی معماری، معماری داخلی، کف‌پوش، تجهیزات دکوراسیون، لوازم تزئینی و مبلمان فضای باز، دیوارپوش، پرده، تجهیزات نورپردازی، تجهیزات هوشمندسازی، تکنولوژی‌های نوین ساختمان و کتب تخصصی و دانشگاهی به ارائه محصولات و خدمات خود می‌پردازند. این نمایشگاه فرصت ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌کند. تا محصولات و توانمندی‌های خود را عرضه کرده و با فعالان حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنند.

نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون

زمان و مکان نمایشگاه خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون گرگان

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان در ادامه افزود: مخاطبان و علاقه‌مندان به نمایشگاه خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون می‌توانند از عصر روز دوشنبه 11 تیر تا جمعه 15 تیر ماه سال جاری به مدت 5 روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از این رویداد بازدید داشته باشند. این نمایشگاه در بزرگراه گرگان، آق قلا، روبروی فرودگاه بین‌المللی گرگان، نمایشگاه بین‌المللی استان گلستان واقع شده است.

مطلب پیشنهادی: بررسی ۴۸۳۸ درخواست ساخت و ساز در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری اصفهان!

زمان و مکان نمایشگاه خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون گرگان

و در آخر

به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان: هفتمین نمایشگاه خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون (GOLMIDEX) عصر دوشنبه 11 تیر ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر گرگان بازگشایی شد. این نمایشگاه به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت. در این نمایشگاه مبلمان، صنایع چوبی، فرش ماشینی و لوازم دکوراسیون داخلی از 8 استان عرضه خواهد شد. علاقه‌مندان به معماری و دکوراسیون داخلی می‌توانند در این‌روزها از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از نمایشگاه بازدید داشته باشند.

هفتمین نمایشگاه خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون (GOLMIDEX)

برای آشنایی با دیگر اخبار روز معماری ایران مطلب خطر بناهای تاریخی زمان ساسانی را تهدید می‌کند! را از دست ندهید.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه