دکوراسیون نشیمن بدون مبل، 5 دلیل که شما را قانع می‌کند!

دکوراسیون نشیمن بدون مبل، 5 دلیل که شما را قانع می‌کند!

به قلم: سمانه زارعی

نشیمن منزل، جایی برای دورهم بودن، نشستن، فیلم دیدن و راحتی است. به جز زیبایی دکوراسیون، راحتی فضای نشیمن اهمیت زیادی دارد. دکوراسیون نشیمن بدون مبل، ایده‌ای برای چیدمان دکوراسیون نشیمن است. در این مطلب درمورد این ایده صحبت خواهیم کرد.

بالسا

با این نشیمن بدون مبل چه کار کنم؟

حالا که قرار است نشیمن منزل بدون مبلمان باشد، با این فضای خالی چه کار کنیم؟ چگونه می‌توانیم فضاهای نشستن مناسبی برای اتاق نشیمن فراهم کنیم. در مطلب دکوراسیون پذیرایی بدون مبل، تعدادی از ترفندهای جایگزین برای نشیمن بدون مبل را بیان کردیم. شما می‌توانید برای چیدمان نشیمن بدون مبل از تزیین خانه با پشتی، استفاده از کوسن و بالش برای فضای نشستن، استفاده از طراحی فضاهای نشستن با پالت چوبی و استفاده از پتوهای اضافی منزل ایده بگیرید.

چرا نشیمن بدون مبل؟

اگر قرار است برای دکوراسیون خانه تصمیم بگیریم و نشیمن خانه را به بهترین حالت چیدمان کنیم؛ لازم است به مزایا و معایبی که هر یک از انواع چیدمان دارد دقت کنیم. مهم‌ترین مزیتی که مبلمان در خانه دارند؛ تاثیر مثبت مبلمان در سلامتی است. دلایلی که شما را برای چیدمان دکوراسیون نشیمن بدون مبل قانع می‌کند در ادامه آمده است.

1. دکوراسیون ارزان با نشیمن بدون مبل

حذف مبلمان نشیمن در کاهش هزینه‌های منزل موثر است. اگر تازه مستقل شده‌اید و تامین هزینه‌های تهیه همه وسایل زندگی برایتان مشکل است، این نوع دکوراسیون کم هزینه می‌تواند ایده خوبی باشد.

2. دکوراسیون نشیمن بدون مبل در خانه‌های نقلی

یکی از مسائل مشکل‌ساز برای چیدمان خانه‌های کوچک، نبود جای کافی برای مبلمان است. اگر خانه نقلی و کوچکی دارید، به نشیمن بدون مبل فکر کنید. در این صورت مشکل کمتری برای مهمانی خواهید داشت.

3. با نشیمن بدون مبل، خانه را دلباز کنید!

احتمالا زمان خانه تکانی تجربه خانه بدون مبل را برای مدتی تجربه کرده‌اید، همه جا را تمیز کرده‌اید حالا نوبت گذاشتن مبلمان است. تا وقتی که مبلمان را بچینید، جریان نور و هوا داخل منزل را تجربه می‌کنید. یکی از مزیت‌های خانه ساده بدون مبل این است که فضای خانه دلبازتر و پرنورتر می‌شود.

4. نشیمن بدون مبلمان، راهی برای مستاجرها

یکی از دردسرهای زندگی مستاجری، جابه‌جایی وسایل و نقل و انتقال به خانه جدید است. چیدمان خانه بدون مبل، کار جابه‌جایی وسایل برای خانواده‌های مستاجر را راحت‌تر می‌کند. مخصوصا اگر در فضای پذیرایی خانه، از مبلمان استفاده می‌کنید، ضرورتی به وجود دو ست مبلمان وجود ندارد.

5. یک طراحی خاص با دکوراسیون نشیمن بی مبل

اگر به دنبال یک طراحی خاص برای دکوراسیون نشیمن هستید؛ نشیمن بی مبل می‌تواند یک گزینه برای شما باشد. از ایده‌های جایگزین برای طراحی فضاهای نشستن در اتاق نشیمن منزل استفاده کنید. چیدمان سنتی بدون مبل راهی برای طراحی یک دکوراسیون خاص و متفاوت است.

کلام آخر:

دلایل مهم برای داشتن نشیمن بدون مبل را در این مطلب مرور کردیم. هر نوع چیدمان مزیت‌های خود را دارد، قبل از تصمیم به اجرای چیدمان دکوراسیون، روش‌های مختلف را بررسی کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه