دکوراسیون لاکچری و فوق مدرن خانه شهرام صولتی + ویدئو

دکوراسیون لاکچری و فوق مدرن خانه شهرام صولتی + ویدئو

به قلم: سمانه زارعی

ساقدوش بار

آنهایی که عاشق آهنگ‌های قدیمی ایرانی هستند، شهرام صولتی، خواننده معروف ایرانی را می‌شناسند. در این مطلب ویدئویی از دکوراسیون خانه شهرام صولتی را ببینید.

سرویس خواب بالسا

شهرام صولتی کیست؟

شهرام صولتی در سال ۱۳۳۶ در تهران به‌ دنیا آمد. پس از پایان مدرسه ابتدایی، وارد هنرستان عالی موسیقی تهران شد و در هنرستان تعلیم پیانو، کلارینت و تعلیم صدا دید. پس از فارغ‌التحصیل شدن حرفه خوانندگی را پیشه خود کرد و ترانه‌های «خط موازی» و «سنگ ‌دل»، اولین کارهای او در این عرصه بودند. او همچنین برادر شهره، خواننده‌ی ایرانی است.

 

خانه سفید و مدرن شهرام صولتی

دکوراسیون خانه شهرام صولتی طراحی مدرن و مینیمال دارد. در دکوراسیون منزل خانه او، رنگ سفید خودنمایی می‌کند. در قسمت پذیرایی منزل، یک پیانو سفید رنگ قرار داده شده که با رنگ سفید فضا، در هم تنیده شده است. همچنین استفاده از کنسول و اکسسوری‌های نقره‌ای رنگ، دکوراسیون مدرن خانه را کامل کرده است. دو اتاقی که در این ویدئو می‌بینیم، متعلق به کوچکترین پسر او به نام ساشا است. یک اتاق گیمینگ که به سادگی دکور شده است و در گوشه‌ای از آن میز گیم قرار گرفته. اتاق خواب ساشا، فضایی سفید رنگ با نور آبی دارد.

گیاهان آپارتمانی در خانه شهرام صولتی

گیاهان در دکوراسیون ساده و یکرنگ مجال بیشتری برای خودنمایی دارند. چند گلدان بزرگ در قسمت پذیرایی قرار گرفته است و حال و هوایی گرم و جذاب به فضای سفید رنگ داده است. در این خانه یک قسمت گلخانه‌ای که در آن چند گیاه آپارتمانی بزرگ قرار دارد، می‌بینیم که به نظر می‌رسد روبروی در ورودی منزل قرار گرفته است.

در این مطلب ویدئویی از دکوراسیون خانه شهرام صولتی را دیدیم، اگر به این مدل از مطالب علاقه دارید به مطلب ویدئوی دکوراسیون خانه پژمان جمشیدی را ببینید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه