کابینت مدرن اروپایی، اگر آشپزخانه ساده و مدرن می‌پسندی، انتخابش کن!

کابینت مدرن اروپایی، اگر آشپزخانه ساده و مدرن می‌پسندی، انتخابش کن!

به قلم: سمانه زارعی

کابینت از جمله وسایلی است که ورود آن به دکوراسیون آشپزخانه از اروپا شروع شد. کابینت مدرن اروپایی از جمله انواع کابینت‌هاست که به آشپزخانه زیبایی می‌بخشد. کابینت مدرن انتخابی برای یک آشپزخانه مدرن و شیک است. در این مطلب نمونه‌هایی از کابینت مدرن اروپایی را ببینید.

اسکای اسکرپر

کابینت مدرن اروپایی چیست؟

کابینت اروپایی به نام کابینت ایتالیایی هم شناخته می‌شود. ولی وقتی به کابینت ایتالیایی اشاره می‌کنند منظورشان کابینت کلاسیک اروپایی است. کابینت مدرن اروپایی در انواع طرح و رنگ‌های مختلف طراحی و اجرا می‌شود. یکی از انواع معروف کابینت‌های مدرن اروپایی، کابینت های گلاس است. کابینت های گلاس بدنه‌ای از جنس ام‌دی‌اف دارد که روکشی براق روی آن کشیده شده است. شفافیت این مدل از کابینت اروپایی، دکوراسیون مدرن آشپزخانه را تکمیل می‌کند.

انتخاب رنگ کابینت مدرن اروپایی

دکوراسیون مدرن برای اینکه شیک و لوکس باشد، بهتر است رنگ‌هایی ملایم و خنثی داشته باشد. اغلب افراد به دنبال اجرای کابینت سفید و یا کابینت سفید طوسی مدرن هستند. کابینت بخش زیادی از آشپزخانه را می‌گیرد در نتیجه انتخاب رنگ مناسب برای آن، تاثیر زیادی در دکوراسیون آشپزخانه دارد. پس از آن باید رنگ وسایل برقی، پرده و یا فرش را هماهنگ با رنگ کابینت انتخاب کرد.

 

کابینت آشپزخانه مدرن و شیک،  مدل‌های اروپایی را ببینید

در ادامه مدل‌هایی از کابینت مدرن اروپایی را ببینید. دیدن نمونه‌های کابینت به انتخاب بهتر کمک می‌کند. با توجه به ابعاد و مساحت آشپزخانه، سبک طراحی دکوراسیون، رنگ وسایل دیگر و فرم آشچزخانه که به صورت باز، اپن و یا بسته است، بهترین مدل کابینت مدرن اروپایی را انتخاب کنید.

کلام آخر:

کابینت مدرن اروپایی در انواع طرح و رنگ اجرا می‌شود. معروف‌ترین مدل کابینت اروپایی، کابینت‌های های‌گلاس هستند. قبل از انتخاب کابینت با یک طراح در مورد انتخاب مدل‌های آن صحبت کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه