زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان؛ ۴ و ۵ مرداد ماه!

زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان؛ ۴ و ۵ مرداد ماه!

به قلم: نرگس مهردادیان

برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان؛ ۴ و ۵ مرداد ماه!

نوژا دیزاین

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در اطلاعیه‌ای از تغییر زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان در سال جاری خبر داد. بر اساس اعلام این دفتر، مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان که قرار بود در ۲۱ و ۲۲ تیر ماه امسال برگزار شود، به دلیل تغییر در زمان برگزاری آزمون‌های سراسری کنکور و تلاقی آن با زمان برگزاری آزمون‌ نظام مهندسی ساختمان، به ۴ و ۵ مرداد ماه سال جاری منتقل شده است.

سرویس خواب بالسا

در ادامه با ما در چیدانه همراه باشید تا از جزییات زمان برگزاری آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان در سال جاری، مطلع شوید.

ثبت‌نام آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان سال جاری

بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، ثبت‌نام تمام آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان تا ساعت ۲۰ شنبه ۱۹ خرداد ماه برقرار بوده و متقاضیان می‌توانستند با مراجعه به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

ثبت‌نام آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان سال جاری

برگزاری آزمون نظام مهندسی طراحی معماری در ۵ مرداد ماه

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان تاکید کرد: زمان برگزاری آزمون رشته معماری در بخش طراحی، روز جمعه ۵ مرداد ماه امسال خواهد بود. بنابراین ضروری است متقاضیان قبل از انجام ثبت ‌نام، دستورالعمل ثبت ‌نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع شوند.

همچنین بر اساس اعلام این دفتر، داوطلبان مردود شده در آزمون اسفند ماه سال گذشته در رشته معماری بخش طراحی که درخواست بازنگری در نتیجه آزمون خود را ثبت کرده‌اند. اگر پس از ثبت ‌نام در این آزمون و اعمال بازنگری، موفق به اخذ نمره قبولی شوند، مبلغ پرداخت شده بابت ثبت ‌نام امسال به کیف پول در پروفایل شخصی آن‌ها برگشت داده می‌شود.

مطلب پیشنهادی: رونمایی از جنگل شناور برای دیزاین رویایی اکسپو ۲۰۲۷

آزمون‌های نظام مهندسی صلاحیت کارشناسی، ۴ مرداد ماه

زمان برگزاری آزمون‌های صلاحیت کارشناسی ماده ۲۷ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، روز پنجشنبه ۴ مرداد ماه امسال است. بنابراین ضروری است تا متقاضیان قبل از انجام ثبت ‌نام، دستورالعمل ثبت ‌نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع باشند.

مطلب پیشنهادی: واژگان معماری برگردانده شده‌ به فارسی توسط فرهنگستان

آزمون‌های صلاحیت کارشناسی، ۴ مرداد ماه

و در آخر

بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، شاهد تغییر زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان در سال جاری هستیم. این مجموعه آزمون‌ها که قرار بود در ۲۱ و ۲۲ تیر امسال برگزار شود، به دلیل تغییر زمان برگزاری آزمون‌های کنکور سراسری و تلاقی آن با زمان برگزاری آزمون‌ نظام مهندسی به ۴ و ۵ مرداد ماه سال جاری منتقل شده است.

برای اطلاع از دیگر خبرهای معماری روز در ایران مطلب کدام منطقه تهران رکورددار صدور پروانه ساختمان است؟ را از دست ندهید.

منبع خبر: خبرگزاری دانشجو

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه