چه افرادی نمی‌توانند سفر کارت بخرند؟

چه افرادی نمی‌توانند سفر کارت بخرند؟

به قلم: تحریریه چیدانه

سفر کارت

سبک هدیه دادن در دنیای مدرن امروز بسیار نسبت به گذشته تفاوت پیداکرده است. به این خاطر که مشاغل بسیار نسبت به گذشته زمان‌برتر و سخت‌تر شده است و از همین رو برای قدردانی و تشکر از پرسنل کاری نیاز به تهیه یک هدیه درخور شان و مقام کارمندان است. با این اوصاف پس در یک‌کلام باید بگویم که دیگر نباید با هدایای تبلیغاتی کلیشه‌ای تنها برای ادا کردن یک دین به تیم کاری خود آن ها را از سرباز کنیم. مخصوصاً که این روزها به لطف تیم‌های برگزیده تبلیغاتی هدایای بسیار ارزنده برای سازمان‌های خصوصی و دولتی در نظر گرفته‌شده است. به‌عنوان‌مثال می‌توانیم به سفر کارت اشاره داشته باشیم که یکی از منحصربه‌فردترین هدایای دنیای مدرن امروز به شمار می‌آید. ازآنجایی‌که شاید برخی از شما هنوز با این محصول آشنایی کافی نداشته باشید و از شرایط خرید آن مطلع نباشید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم در مورد کارت سفر، شرایط استفاده از آن و مزیت‌های که خرید آن در پیش روی افراد قرار می‌دهد مطالبی را با شما در میان بگذاریم. پس با ما همراه باشید اگر می‌خواهید در بین سایر رقبای کاری خود خوش بدرخشید.

قالیشویی ادیب

 شرایط خرید سفر کارت

برای اینکه بتوانید سفر کارت را تهیه کنید در ابتدا باید بدانید که این محصول شبیه یک کارت اعتباری برای تأمین بودجه یک سفر متناسب با هزینه‌ای که شما در نظر گرفته‌اید شارژ می‌شود. این هزینه می‌تواند صرف خرید یک بلیط شما یا اینکه برای اقامت در یک هتل معمولی یا لوکس در نظر گرفته شود. شما برای این خرید سفر کارت علی بابا را سرچ کنید تا به درگاه خرید معتبری که در این راستا در وب‌سایت در پیش روی شما قرار داده‌شده است وارد شوید. با مشخص کردن نام خریدار که می‌تواند مدیر یک مجموعه یا شرکت باشد و تعین سقف بودجه مدنظر شرایط خرید را آغاز کنید. ازآن‌پس برای طراحی روی کارت‌های اعتباری سفر کار کاتالوگی در اختیار شما قرار داده می‌شود تا از طریق آن طرح مدنظر، شماره رمزی که قرار است بر روی کارت محرمانه درج شود، مشخصات فرد مصرف‌کننده و ده‌ها گزینه دیگر با شما در میان گذاشته می‌شود. سپس کارت بعد از طراحی و تولید در کوتاه‌ترین زمان ممکن در دسترسی شما برای هدیه دادن قرار داده می‌شود.

سفر کارت

 چه کسانی نمی‌توانند سفر کارت را بخرند؟

همان‌طور که می‌دانید از سفر کارت به‌صورت گروهی برای یک تیم در یک ارکان و یا سازمان صادر می‌شود. پس کسانی که می‌خواهد کارت سفر را به‌صورت تکی در حال حاضر برای دوستان و آشنایان خود تهیه کنند این شرایط برای آن ها فراهم نیست. برای این منظور می‌توانید از طریق سایت علی بابا بدون نیاز به خرید سفر کارت خود به‌صورت مستقیم برای فرد مدنظر بلیط تهیه کنید یا اینکه ویلا و هتلی را در شهر مربوطه برای او رزرو کنید. چون برای خرید سفر کارت باید مدیر یک مجموعه یا سازمان باشید که اقدام به خرید کلی این کارت‌ها می‌کند. در نظر داشته باشید که بودجه ابتدایی به نظر شما بستگی دارد مثلاً می‌توانید صد میلیون را برای این امر در نظر داشته باشید. سپس با تقسیم کردن میزان بودجه مشخص برای هر فرد اقدام به شارژ کردن آن بین ده الی صد نفر از اعضای تیم خود کنید. پس با این اوصاف می‌توانیم بگویم شرایط خرید تکی سفر کارت برای اشخاص عادی که قصد هدیه دادن این کارت شبیه کارت هدیه نقدی رادارند فعلاً مهیا نیست.

چه کسانی می‌تواند از سفر کارت بهره بگیرند؟

در ابتدا شاره شد که صدور این کارت شبیه کارت‌های اعتباری و نقدی نیست و افراد به‌صورت تکی نمی‌توانند آن را خریداری کنند. بر همین اساس هم باید اشاره شود که این کارت وجه نقدی نیست که شما بتوانید در سوپرمارکت یا بانک آن را به پول تبدیل کنید یا برای خرید از آن بهره بگیرید. این کارت بر اساس میزان بودجه‌ای که برای شما تعین شده است و هدفی که برای آن در نظر گرفته‌شده است برای سفر مصرف‌کننده شارژ می‌شود. برفرض مدیریت تصمیم گرفته است در سه سطح اولویت‌بندی اقدام به سفارش این کارت‌ها کند.

سفر کارت

در ابتدا از این کارت در تعداد صدتایی برای پرسنل خود به‌عنوان خرید بلیط رفت‌وبرگشت اقدام کند. در قدم بعد مدیریت تصمیم می‌گیرد تعداد 50 کارت را برای مشتریان وفادار خود با خرید بلیط رفت‌وبرگشت و رزرو هتل در یک شهر توریستی داخلی شارژ کند. درنهایت هم مدیریت می‌تواند با میزان بودجه‌ای بالاتر اقدام به خرید این کارت برای رقبای کاری خود کند. برای این منظور می‌تواند سفرهای هوایی را جایگزین بلیط اتوبوس و قطار کند و به‌جای سفرهای داخلی مقصد را در کارت سفرهای بین‌المللی و هتل‌های لوکس مدنظر قرار دهد.

کلام آخر پیرامون هدیه سازمانی و کارت سفر

همان‌طور که مطالعه کردید کارت سفر هدیه‌ای است که برای یک سفر ارزان‌قیمت برای مصرف‌کننده در نظر گرفته می‌شود. به این صورت که بلیط شخص مدنظر که می‌تواند بلیط اتوبوس، قطار یا هواپیما باشد از طریق این کارت پرداخت می‌شود. یا اقامت در یک هتل، اقامتگاه یا آپارتمان نقلی اجاره‌ای با این کارت سفر دنبال می‌شود. درنهایت هم می‌توانیم بگویم شارژ این کارت بسته به نظر تهیه‌کننده در نظر گرفته می‌شود اما قابلیت اضافه کردن شارژ برای فرد وجود دارد و در صورت صلاح‌دید می‌تواند رقمی را به آن اضافه کند و در اختیار مصرف‌کننده قرار دارد. درهرصورت خوب است که بدانید در حال حاضر شرایط برای خرید سفر کارت به‌صورت تکی یا با تیراژ خیلی کم مثلاً ده‌تایی وجود ندارد. امید است مطالب پیش رو موردتوجه شما قرارگرفته باشد و ازاین‌پس بتوانید هدیه سازمانی متفاوتی را در اختیار پرسنل کاری خود قرار دهید و به اهداف خود با سود سرشاری دست پیدا کنید

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه