visibility 4127 today 1396/4/11

پر بازدیدترین عکس های چیدانه در فروردین 96 !

چندی پیش در روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه شما را با پربازدیدترین مطالب چیدانه در فروردین ۹۶ " آشنا کردیم، امروز نیز می خواهیم شما را با یکی از المان هایی که سبب پر بازدید شدن یک پروژه، مطلب، محصول و به طور کلی محبوب شدن طراحی و دکوراسیون می شود آشنا کنیم . عکس ها یکی از قدرتمندترین و مهمترین عناصری است که کمک بسیار زیادی به بهتر دیده شدن طراحی شما می کند. به همین منظور امروز در چیدانه می خواهیم شما را با پر بازدیدترین عکس های چیدانه در فروردین 96 آشنا کنیم و به بررسی علت محبوبیت آن ها بپردازیم پس با ما همراه باشید.

blog post

مبلمان فیروزه ای

مبلمان فیروزه ای

همان طور که می بینید این تصویر که توسط امیر صادقی عکاسی شده است در مقام نخست پربازدیدترین عکس های چیدانه قرار گرفته است. نورپردازی مناسب تصویر، انتخاب زاویه ی مناسب دوربین همان گزینه های است که یک عکاس حرفه ای برای ثبت رساندن یک تصویر از آن ها استفاده می کند.  اگر می خواهید دکوراسیون منزل رمانتیک زوج تهرانی، خانه‌ای با تن‌پوش گل‌های بهاری با سایر تصاویر این منزل مسکونی آشنا شوید می توانید به مطلب  سر بزنید. 

blog post

مبلمان پذیرایی

مبلمان پذیرایی

استفاده از مبلمان پذیرایی مناسب فضا و فرش های هماهنگ با آن باعث جذابیت دکوراسیون داخلی این خانه در آمل شده است. عکاسی دکوراسیون این خانه را نگین کیانی انجام داده است و علاوه بر نورپردازی مناسب برای ثبت این تصویر از نورهای محیطی نیز به بهترین نحو استفاده کرده است. اگر می خواهید با سایر تصاویر این منزل مسکونی آشنا شوید می توانید به مطلب چیدمان منزل مهسا و روزبه در شمال، یک کلاسیک به روز شده! سر بزنید. 

blog post

آینه کاری طرح لوزی کلاسیک

آینه کاری طرح لوزی کلاسیک

تصویر شماره سه از شرکت شیشه و آینه جی گلس یکی دیگر از پربازدیدترین عکس های چیدانه است. در این تصویر زاویه ی عکاسی به خوبی انتخاب شده است. در عکاسی از محصولات شفاف این چنینی با حذف نورهای محیطی و استفاده از نورپردازی مناسب می توانید تصویری ویژه و چشمگیر تری داشته باشید.

blog post

کابینت پروژه آجودانیه

کابینت پروژه آجودانیه

همان طور که می بینید این تصویر از شرکت مهر چوب آویژه یکی دیگر از پربازدیدترین عکس های چیدانه است. نورپردازی مناسب، انتخاب زاویه ی مناسب برای عکاسی به نحوی که تمام بخش های طراحی شده به خوبی در تصویر مشخص شود و عدم حضور عناصر اضافی در فضا در کنار اجرای خوب کابینت از عواملی است که تصویر این پروژه به عنوان پربازدیدترین تصاویر چیدانه معرفی شود.

blog post

روشویی کلاسیک در سرویس بهداشتی

 

روشویی کلاسیک سرویس بهداشتی 

تصویر شماره  پنج از آتلیه معماری آفرینش به عنوان پربازدیدترین تصویر چیدانه در ماه فروردین انتخاب شده است. همان طور که می بینید یک طراحی شاخص توسط یک عکاسی حرفه ای می تواند به خوبی خود را مطرح کند و در زمره ی محبوب ترین تصاویر حوزه ی دکوراسیون داخلی قرار گیرد. در چینین تصاویری انتخاب زاویه مناسب عکاسی نقش موثری در بهتر دیده شدن طراحی ایفا می کند. 

blog post

مبل ال نشیمن

مبل ال نشیمن 

عکس شماره شش یکی از تصاویری که سینا عزیزی یکی از عکاس برچسته حوزه ی معماری و دکوراسیون داخلی این تصویر را ثبت کرده است. انتخاب زاویه ی مناسب برای عکاسی، نورپردازی حرفه ای در کنار چیدمان و انتخاب مناسب مبلمان این تصویر را به عنوان یکی از پربازید تصاویر چیدانه در فروردین ماه معرفی کرده است. اگر می خواهید با سایر تصاویر این منزل مسکونی آشنا شوید می توانید به مطلب دکوراسیون خانه مدرن، آپارتمان خاکستری لاله در گرگان! سر بزنید. 

blog post

مبلمان مدرن خانگی

مبلمان مدرن خانگی

درست است که انتخاب مبلمان مدرن خانگی زیبایی فراوانی به دکوراسیون داخلی این خانه بخشیده است اما عکاسی حرفه ای دکوراسیون این خانه که توسط میلاد پروز مدیر استودیو پر انجام شده است در زیباتر دیده شدن این خانه و محبوبیت آن تاثیر فراوانی داشته است. اگر می خواهید با سایر تصاویر این منزل مسکونی آشنا شوید می توانید به مطلب سبک اسکاندیناوی، خانه پرنور زهره و یاشار در تهران! سر بزنید. 

blog post

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل سعادت آباد

گاهی یک عکاسی حرفه ای و ویرایش نورهای اضافی موجود در تصاویر سبب بهتر دیده شدن تصویر یک پروژه می شود، به طور کلی می توان گفت برای آنکه یک پروژه ی طراحی و دکوراسیون داخلی تبدیل به یک پروژه ی تمام عیار و محبوب شود نیاز به عکاسی حرفه ای دارد ، پس اهیمت یک عکس حرفه ای در حد یک طراحی حرفه ای در حوزه ی دکوراسیون می باشد. خانه های مدرن تهران، راز طراحی میلیاردی در سعادت آباد! عنوان پروژه ی استودیو معماری نبیکو است با سرزدن به آن می توانیدبا سایر تصاویر این پروژه آشنا شوید. 

blog post

طراحی آشپزخانه طوسی

طراحی آشپزخانه طوسی

در این عکس ما شاهد طراحی آشپزخانه طوسی در کنار غذاخوری سفید هستیم. آجر دیوار بیرونی آشپزخانه کمک زیادی به زیبایی فضا کرده است و  عکاسی حرفه ای دکوراسیون این خانه که توسط ثمین موسوی انجام گرفته است به بهتر دیده شدن این فضا کمک شایانی کرده است. با سایر تصاویر این منزل مسکونی آشنا شوید می توانید به مطلب خانه ایرانی مدرن، چاردیواری آجری مهدی و سرور! سر بزنید. 

blog post

طراحی داخلی ویلا

طراحی داخلی خانه دربند

پروژه بازسازی ساختمان مسکونی شماره ۲ در بند از دفتر معماری کات تقدیر شده بخش مسکونی جایزه معماری داخلی سال ۹۵ می باشد. همان طور که در تصویر می بینید انتخاب زاویه ی مناسب عکاسی به نحوی که چندین بخش از فضا در تصویر مشخص باشد، چیدمان و نورپردازی مناسب از عواملی است که تصویر بالا را به عنوان یکی دیگر از پربازدید ترین تصاویر حوزه ی دکوراسیون داخلی در ماه فروردین قرار داده است. مطلب بازسازی آپارتمان دوبلکس دربند، رقص سایه ها در تهران! تصاویر بیشتری از این پروژه را در اختیار شما قرار می دهد. 

خوشحال می شویم به ما بگویید در رابطه با کدام موضوعات دکوراسیونی، سبک زندگی، معماری و... برای شما مطالب مفید و آموزنده تهیه کنیم، ایده های خود را با ما دربخش دیدگاه های پایین همین مطلب به اشتراک بگذارید.

 نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
بازسازی خانه در لنگرود، فهیمه و فردین همه چیز را از نو ساختند!

بازسازی خانه در لنگرود، فهیمه و فردین همه چیز را از نو ساختند!

پر بازدیدترین عکس های چیدانه در فروردین 96 !

پر بازدیدترین عکس های چیدانه در فروردین 96 !

دکوراسیون ایرانی در اینستاگرام چیدانه، پربازدیدترین خانه های 2018

دکوراسیون ایرانی در اینستاگرام چیدانه، پربازدیدترین خانه های 2018

1397/10/17 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
پوشش های میکروسمنت تارنگ دکور certificate
پوشش های میکروسمنت تارنگ دکور

پوشش های میکروسمنت تارنگ دکور

صنایع چوبی خورشید certificate
صنایع چوبی خورشید

صنایع چوبی خورشید

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent