visibility 4147 today 2017/7/2

پربازدیدترین عکس های چیدانه در اردیبهشت 96!

پربازدیدترین ها همیشه برای همه ما جذاب بوده است، پربازدیدترین ها به ما این امکان را می دهد تا با علت محبویت یک مطلب، کالا، تصویر و عکس در فضای مجازی بیشتر آشنا شویم و از ایده های آنها در فضای داخلی مان استفاده کنیم. به همین منظور همانند گذشته در اول هر ماه پربازدیدترین مطالب، کالا و عکس های ماه گذشته در وبسایت چیدانه را با شما در میان می گذاریم، پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا شما را با " پربازدیدترین عکس های چیدانه در اردیبهشت ۹۶ " آشنا کنیم.

blog post

تراریوم استخر شهرک غرب

تراریوم استخر 

تراریوم یکی از پرطرفدارترین عناصری است که در طراحی فضاهای مختلف مسکونی، اداری، تفریحی مورد استفاده قرار می گیرید و به دلیل ظاهر خاص و استفاده از گیاهان خاص در کنار آب می تواند ظاهر جذاب تری به فضای شما ببخشد. تراریوم استخر شهرک غرب از شرکت تراریوم ویواریا در مقام نخست پربازدیدترین عکس های چیدانه در اردیبهشت ماه  قرار گرفته است. 

blog post

طراحی فضای سبز باغ گل فدک

طراحی فضای سبز 

مقام دوم پربازدیدترین تصاویر چیدانه به طراحی فضای سبز باغ گل فدک اختصاص دارد. در طراحی فضای سبز توجه به فضای نشستن، طراحی راه های رفت و آمد، گونه های گیاهی سازگار از جمله پر اهمیت ترین مواردی است که باید به آنها توجه کرد. طراحی فضای سبز باغ گل فدک توسط شرکت باغ گل فدک انجام گرفته است که می توانید با مراجعه پروفایلشان با نمونه کارهای بیشتر از این گروه آشنا شوید.

blog post

سرویس بهداشتی مدرن وال هنگ

سرویس بهداشتی مدرن 

سبک های دکوراسیون را غالبا برای فضاهای عمومی تر دکوراسیون مثل نشیمن و آشپزخانه ها مورد بررسی قرار می دهند، اما آنچه که در طراحی دکوراسیون همواره حائز اهمیت است توجه به دکوراسیون فضاهای داخلی مانند حمام و سوریس بهداشتی می باشدسرویس بهداشتی مدرن وال هنگ در مقام سوم پربازدیدترین تصاویر چیدانه از شرکت تجهیزات بهداشتی کارنو است که می تواند ظاهر منحصر به فردی به دکوراسیون فضای داخلی شما ببخشد. 

blog post

دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه درنیاوران

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

مقام چهارم پربازدیدترین تصاویر چیدانه دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک نیاوران است. همان طور که می دانید کابینت آشپزخانه یکی از تاثیر گذارترین عوامل در طراحی آشپزخانه است هم چنین انتخاب صحیح طرح، رنگ و جنس مصالح کابینت ها می توانند نقش مهمی را در زیبایی آشپزخانه داشته باشد. این تصویر متعلق به کابینت ایشکاب است، اگر شما هم دوست دارید برای فضای آشپزخانه خود کابینت منحصری به فردی تهیه کنید می توانید به پروفایل این گروه در چیدانه سر بزنید و نمونه کارهای بیشتری از آنها آشنا شوید.

blog post

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

تصویر پنجم پربازدیدترین عکس های چیدانه متعلق به دکوراسیون آشپزخانه منزل خانم مهدیان است. در این دکوراسیون آشپزخانه ایرانی با استفاده از دیوار آجری سفید و کابینت سفید رنگ هم عنصر ایرانی و هم عنصر مدرن در کنار هم به چشم می خورند. استفاده از رنگ زرد برای فضای آشپزخانه سرزندگی به وجود می آورد. اگر دوست دارید با جزئیات بیشتری از دکوراسیون این خانه آشنا شوید می توانید به مطلب طراحی داخلی با رنگ ها، خانه زوج طراح همدانی! سر بزنید و با جزییات بیشتری از آن آشنا شوید.

blog post

مبل ال پذیرایی

مبل ال پذیرایی

این تصویر که توسط امیر صادقی عکاسی شده است در مقام ششم پربازدیدترین عکس های چیدانه قرار دارد. در این تصویر می توانید شاهد هماهنگی میان جزئیات فضای داخلی مثل کوسن، با هنگر پرده و جزییات آباژور و استفاده ی درست از آنها باشید. مطلب دکوراسیون منزل ایرانی، خانه رنگی شیفته در کرج! شما را با جزئیاتبیشتری از این خانه زیبا آشنا می کند.

blog post

آباژور در دکوراسیون داخلی

آباژور در دکوراسیون داخلی

استفاده از آباژور در دکوراسیون داخلی خانه باعث شده است تا ساکنان این خانه فضای زیبا و متفاوتی را تجربه کند. عکاسی دکوراسیون این خانه را که در مقام هفتم پربازدیدترین تصاویر چیدانه قرار دارد توسط ثمین موسوی انجام شده است. مطلب دکوراسیون منزل ایرانی: آپارتمان نوساز نسیم و امیربهادر اطلاعات بیشتری درباره این خانه در اختیار شما قرار می دهد.

blog post

چیدمان مبلمان پذیرایی

چیدمان مبلمان پذیرایی

چیدمان مبلمان پذیرایی این خانه در تهران به گونه ای انجام شده است تا فضای کافی برای رفت و آمد وجود داشته باشد و از طرفی این چیدمان باعث شلوغی فضا نشود. عکاسی دکوراسیون این خانه را که در مقام هشتم پربازدیدترین تصاویر چیدانه قرار دارد توسط عرفان شریف نژاد انجام شده است. اگر دوست دارید با سایر فضاهای این خانه آشنا شوید می توانید به مطلب دکوراسیون کرم قهوه ای، کلبه زوج ایرانی در کوچه های نیاوران! سر بزنید.

blog post

دکوراسیون آشپزخانه به سبک تلفیقی

دکوراسیون آشپزخانه تلفیقی

به دلیل وجود وسایل بسیار زیاد و مختلف آشپزخانه همیشه فضایی است که سازمان‌دهی و نظم‌دهی به آن کار بسیار پیچیده‌ای است.وسایل بسیار زیاد، ظرف‌های مختلف غذا، جعبه‌ها، کیسه‌ها، و قوطی‌ها به‌سادگی هر فضایی به ویژه یک آشپزخانه نه چندان بزرگ را شلوغ و بی‌نظم می‌کنند. این تصویر متعلق به استودیو معماری یونیک است، اگر شما هم دوست دارید برای فضای داخلی خود، دکوراسیون منحصری به فردی تهیه کنید می توانید به پروفایل این گروه در چیدانه سر بزنید و نمونه کارهای بیشتری از آنها آشنا شوید.

blog post

چیدمان وسایل منزل

چیدمان وسایل منزل

چیدمان وسایل منزل یکی از مهم ترین عوامل زیبایی منزل شماست.شاید فکر کنید داشتن وسایل زیاد و خیلی شیک دلیل اصلی داشتن یک چیدمان مناسب برای منزلتان باشد، اما باید گفت هنر چیدمان وسایل منزل هم در این میان سهم زیادی دارد. تصویر بالا در مقام دهمین تصویر از میان پربازدیدترین تصاویر چیدانه انتخاب شده است. خانه های مدرن تهران، راز طراحی میلیاردی در سعادت آباد! عنوان پروژه استودیو معماری نبیکو است با سرزدن به آن می توانید با سایر تصاویر این پروژه آشنا شوید. 

خوشحال می شویم به ما بگویید در رابطه با کدام موضوعات دکوراسیونی، سبک زندگی، معماری و... برای شما مطالب مفید و آموزنده تهیه کنیم، ایده های خود را با ما دربخش دیدگاه های پایین همین مطلب به اشتراک بگذارید.

 نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون ایرانی در اینستاگرام چیدانه، پربازدیدترین خانه های 2018

دکوراسیون ایرانی در اینستاگرام چیدانه، پربازدیدترین خانه های 2018

1397/10/17 ادامه مطلب
پربازدیدترین عکس های چیدانه در اردیبهشت 96!

پربازدیدترین عکس های چیدانه در اردیبهشت 96!

پربازدیدترین کالاهای اهالی فن چیدانه در اردیبهشت 96!

پربازدیدترین کالاهای اهالی فن چیدانه در اردیبهشت 96!

کسب و کارها پیشنهادی
کم جا چوب پارک وی certificate
کم جا چوب پارک وی

کم جا چوب پارک وی

قصر دکوراسیون آرنا پالاس certificate
قصر دکوراسیون آرنا پالاس

قصر دکوراسیون آرنا پالاس

دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین certificate
دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین

دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent