Chidaneh.com placeholder image

پربازدیدترین عکس های چیدانه در اردیبهشت 96!

به قلم: تحریریه چیدانه

پربازدیدترین ها همیشه برای همه ما جذاب بوده است، پربازدیدترین ها به ما این امکان را می دهد تا با علت محبویت یک مطلب، کالا، تصویر و عکس در فضای مجازی بیشتر آشنا شویم و از ایده های آنها در فضای داخلی مان استفاده کنیم. به همین منظور همانند گذشته در اول هر ماه پربازدیدترین مطالب، کالا و عکس های ماه گذشته در وبسایت چیدانه را با شما در میان می گذاریم، پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا شما را با " پربازدیدترین عکس های چیدانه در اردیبهشت ۹۶ " آشنا کنیم.

تراریوم ویواریا
تراریوم استخر شهرک غرب
تراریوم ویواریا

چوب و هنر

تراریوم استخر 

تراریوم یکی از پرطرفدارترین عناصری است که در طراحی فضاهای مختلف مسکونی، اداری، تفریحی مورد استفاده قرار می گیرید و به دلیل ظاهر خاص و استفاده از گیاهان خاص در کنار آب می تواند ظاهر جذاب تری به فضای شما ببخشد. تراریوم استخر شهرک غرب از شرکت تراریوم ویواریا در مقام نخست پربازدیدترین عکس های چیدانه در اردیبهشت ماه  قرار گرفته است. 

باغ گل فدک
طراحی فضای سبز باغ گل فدک
باغ گل فدک

طراحی فضای سبز 

مقام دوم پربازدیدترین تصاویر چیدانه به طراحی فضای سبز باغ گل فدک اختصاص دارد. در طراحی فضای سبز توجه به فضای نشستن، طراحی راه های رفت و آمد، گونه های گیاهی سازگار از جمله پر اهمیت ترین مواردی است که باید به آنها توجه کرد. طراحی فضای سبز باغ گل فدک توسط شرکت باغ گل فدک انجام گرفته است که می توانید با مراجعه پروفایلشان با نمونه کارهای بیشتر از این گروه آشنا شوید.

تجهیزات بهداشتی کارنو
سرویس بهداشتی مدرن وال هنگ
تجهیزات بهداشتی کارنو

سرویس بهداشتی مدرن 

سبک های دکوراسیون را غالبا برای فضاهای عمومی تر دکوراسیون مثل نشیمن و آشپزخانه ها مورد بررسی قرار می دهند، اما آنچه که در طراحی دکوراسیون همواره حائز اهمیت است توجه به دکوراسیون فضاهای داخلی مانند حمام و سوریس بهداشتی می باشدسرویس بهداشتی مدرن وال هنگ در مقام سوم پربازدیدترین تصاویر چیدانه از شرکت تجهیزات بهداشتی کارنو است که می تواند ظاهر منحصر به فردی به دکوراسیون فضای داخلی شما ببخشد. 

کابینت ایشکاب
دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه درنیاوران
کابینت ایشکاب

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

مقام چهارم پربازدیدترین تصاویر چیدانه دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک نیاوران است. همان طور که می دانید کابینت آشپزخانه یکی از تاثیر گذارترین عوامل در طراحی آشپزخانه است هم چنین انتخاب صحیح طرح، رنگ و جنس مصالح کابینت ها می توانند نقش مهمی را در زیبایی آشپزخانه داشته باشد. این تصویر متعلق به کابینت ایشکاب است، اگر شما هم دوست دارید برای فضای آشپزخانه خود کابینت منحصری به فردی تهیه کنید می توانید به پروفایل این گروه در چیدانه سر بزنید و نمونه کارهای بیشتری از آنها آشنا شوید.

زهرا مهدیان
دکوراسیون آشپزخانه ایرانی
زهرا مهدیان

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

تصویر پنجم پربازدیدترین عکس های چیدانه متعلق به دکوراسیون آشپزخانه منزل خانم مهدیان است. در این دکوراسیون آشپزخانه ایرانی با استفاده از دیوار آجری سفید و کابینت سفید رنگ هم عنصر ایرانی و هم عنصر مدرن در کنار هم به چشم می خورند. استفاده از رنگ زرد برای فضای آشپزخانه سرزندگی به وجود می آورد. اگر دوست دارید با جزئیات بیشتری از دکوراسیون این خانه آشنا شوید می توانید به مطلب طراحی داخلی با رنگ ها، خانه زوج طراح همدانی! سر بزنید و با جزییات بیشتری از آن آشنا شوید.

امیر صادقی
مبل ال پذیرایی
امیر صادقی

مبل ال پذیرایی

این تصویر که توسط امیر صادقی عکاسی شده است در مقام ششم پربازدیدترین عکس های چیدانه قرار دارد. در این تصویر می توانید شاهد هماهنگی میان جزئیات فضای داخلی مثل کوسن، با هنگر پرده و جزییات آباژور و استفاده ی درست از آنها باشید. مطلب دکوراسیون منزل ایرانی، خانه رنگی شیفته در کرج! شما را با جزئیاتبیشتری از این خانه زیبا آشنا می کند.

ثمین موسوی
آباژور در دکوراسیون داخلی
ثمین موسوی

آباژور در دکوراسیون داخلی

استفاده از آباژور در دکوراسیون داخلی خانه باعث شده است تا ساکنان این خانه فضای زیبا و متفاوتی را تجربه کند. عکاسی دکوراسیون این خانه را که در مقام هفتم پربازدیدترین تصاویر چیدانه قرار دارد توسط ثمین موسوی انجام شده است. مطلب دکوراسیون منزل ایرانی: آپارتمان نوساز نسیم و امیربهادر اطلاعات بیشتری درباره این خانه در اختیار شما قرار می دهد.

عرفان شریف نژاد: عکاس
چیدمان مبلمان پذیرایی
عرفان شریف نژاد: عکاس

چیدمان مبلمان پذیرایی

چیدمان مبلمان پذیرایی این خانه در تهران به گونه ای انجام شده است تا فضای کافی برای رفت و آمد وجود داشته باشد و از طرفی این چیدمان باعث شلوغی فضا نشود. عکاسی دکوراسیون این خانه را که در مقام هشتم پربازدیدترین تصاویر چیدانه قرار دارد توسط عرفان شریف نژاد انجام شده است. اگر دوست دارید با سایر فضاهای این خانه آشنا شوید می توانید به مطلب دکوراسیون کرم قهوه ای، کلبه زوج ایرانی در کوچه های نیاوران! سر بزنید.

استودیو معماری یونیک
دکوراسیون آشپزخانه به سبک تلفیقی
استودیو معماری یونیک

دکوراسیون آشپزخانه تلفیقی

به دلیل وجود وسایل بسیار زیاد و مختلف آشپزخانه همیشه فضایی است که سازمان‌دهی و نظم‌دهی به آن کار بسیار پیچیده‌ای است.وسایل بسیار زیاد، ظرف‌های مختلف غذا، جعبه‌ها، کیسه‌ها، و قوطی‌ها به‌سادگی هر فضایی به ویژه یک آشپزخانه نه چندان بزرگ را شلوغ و بی‌نظم می‌کنند. این تصویر متعلق به استودیو معماری یونیک است، اگر شما هم دوست دارید برای فضای داخلی خود، دکوراسیون منحصری به فردی تهیه کنید می توانید به پروفایل این گروه در چیدانه سر بزنید و نمونه کارهای بیشتری از آنها آشنا شوید.

استودیو معماری نبیکو
چیدمان وسایل منزل
استودیو معماری نبیکو

چیدمان وسایل منزل

چیدمان وسایل منزل یکی از مهم ترین عوامل زیبایی منزل شماست.شاید فکر کنید داشتن وسایل زیاد و خیلی شیک دلیل اصلی داشتن یک چیدمان مناسب برای منزلتان باشد، اما باید گفت هنر چیدمان وسایل منزل هم در این میان سهم زیادی دارد. تصویر بالا در مقام دهمین تصویر از میان پربازدیدترین تصاویر چیدانه انتخاب شده است. خانه های مدرن تهران، راز طراحی میلیاردی در سعادت آباد! عنوان پروژه استودیو معماری نبیکو است با سرزدن به آن می توانید با سایر تصاویر این پروژه آشنا شوید. 

خوشحال می شویم به ما بگویید در رابطه با کدام موضوعات دکوراسیونی، سبک زندگی، معماری و… برای شما مطالب مفید و آموزنده تهیه کنیم، ایده های خود را با ما دربخش دیدگاه های پایین همین مطلب به اشتراک بگذارید.

 نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه