تبلیغات
F مبلیران E رومانته
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

31 خرداد 1396

مخفی کردن کنتور برق در خانه، 8 ترفند مشکل گشا !

ترفندهای دکوراسیونیکی از موارد آزار دهنده ای که در بیشتر خانه ها و آپارتمان های امروزی به چشم می خورد، حضور المان هایی پر کاربرد، اما نازیبا مانند فیوز برق است، کنتور برق معمولا در فضای ورودی و یا فضای بیرونی خانه قرار دارد که جدا از کاربردش چهره دیوارهای این بخش را مخدوش می کند و به شما امکان تزیین و یا نصب المان های مورد نیاز برای این بخش ها مثل جاکلیدی و جالباسی را نمی دهد؛ به همین منظور در این مطلب از چیدانه می خواهیم شما را با ترفندهای مخفی کردن کنتور برق در خانه آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

مخفی کردن کنتور برق

مخفی کردن کنتور برق در فضای بیرونی

مخفی کردن کنتور برق در فضای بیرونی

اگر کنتور برق و یا داکت های شما در فضای بیرونی منزل قرار دارد و ظاهر نمای ساختمان شما را مخدوش کرده است می توانید با کمک باکس های چوبی همانند تصویر اول این المان نازیبا را تبدیل به یک فلاور باکس زیبا و باطراوت کنید و یا از تصویر دوم ایده بگیرید و جلوه منحصر به فردی به ظاهر نمای ساختمان تان ببخشید. مطلب چگونه لوله های رو کار در دکوراسیون داخلی را بپوشانیم؟ می تواند در این زمینه ایده های پرکاربردی را در اختیار شما قرار دهد. 

مخفی کردن کنتور برق در ورودی

مخفی کردن کنتور برق در ورودی

یکی از راه حل های پر کاربرد برای مخفی کردن و تزیین کنتور برق استفاده قاب های مشابه تصویر است، این قاب ها را می توانید به سادگی به متخصصان حرفه نجاری بسپارید و از آنها بخواهید برای شما آنها را هماهنگ با رنگ دیوار و یا سایر المان های فضایی تان بسازند، هم چنین می توانید از قاب ایجاد شده به عنوان شلف هم کمک بگیرید و به سادگی کنتور برق تان را به زیباترین شکل در خانه بپوشانید.

در چیدانه بیشتر بخوانید: مخفی کردن شوفاژ و رادیاتور با ۱۰ ترفند دکوراسیونی!

مخفی کردن کنتور برق در ورودی

روش دیگری که می توانید با کمک آن کنتور برقتان را در خانه بپوشانید تبدیل آن به جاکلیدی است، برای این منظور هم می توانید از متخصصان نجار کمک بگیرید و با توجه به سبک و سیاق دکوراسیون تان کنتور برقتان را تبدیل به جا کلیدی کنید مطلب بهترین جا برای جاکلیدی در دکوراسیون منزل ایده های بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد. 

پوشاندن کنتور برق در راهرو

پوشاندن کنتور برق

پوشاندن کنتور برق در راهرو 

اگر کنتور برق شما در فضای راهرو و یا در فضایی کانونی قرار دارد برای مخفی کردن و پوشاندن کنتور برق تان می توانید از ایده بالا استفاده کنید و کنتور برقتان را به سادگی تبدیل به یک تابلو هنری کنید, برای این منظور می توانید از تابلو های هنری آماده موجود در بازار استفاده کنید.

 

اگر دوست دارید برای تزیین کنتور برق خود از تابلوهای همانند تصویر دوم استفاده کنید می توانید این تابلوهای منحصر به فرد را از دکورچوبی چیلان در چیدانه تهیه کنید.

مخفی کردن کنتور برق در اتاق کودک

مخفی کردن کنتور برق در خانه

مخفی کردن کنتور برق در اتاق کودک

یکی از مهم ترین بخش هایی که باید حتما کنتور برق را در آن جا مخفی کنید، اتاق کودک است. برای این منظور می توانید از روش های متعدد گفته شده در بالا استفاده کنید و علاوه بر تزیین کنتور برق، آن را از دسترس کودکانتان دور نگه دارید. مطلب ۱۲ ایده خلاقانه برای تزیین کلید و پریز و پوشاندن سیم ها و لوازم الکترونیکی کوچک، راهکارهای معجزه آسا می توانید ایده هایمنحصر به فرد دیگری در اختیار شما قرار قرار دهد.

برای چیدمان منزل و پوشاندن نواقص خانه روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها مناسب فضاهای گوناگون است. خانه معماری هوم آرک در زمینه چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی تان می تواند به شما کمک نماید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 4810 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 31 خرداد 1396

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
درب و صنایع چوب امید درب و صنایع چوب امید
17 نمونه کار

تلفن: 02155100783
ستاره چیدمان ماندگار ستاره چیدمان ماندگار
4 نمونه کار

تلفن: 02126216911
گالریا گالریا
5 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٢٢٢٨٢٨٨١
سقف کشسان نقش مهراز سقف کشسان نقش مهراز
45 نمونه کار

تلفن: 02188265136
طرح و ساخت مان ساز طرح و ساخت مان ساز
18 نمونه کار

تلفن: 02188567318
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173