تبلیغات
E دورینو چوب و هنر E رومانته
امتیاز: 0.0

25 تیر 1396

بهترین رنگ موکت برای پذیرایی، چطور با فرش ست کنم؟

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

از ما بپرسید: یکی از پر طرفدارترین کفپوش ها در طراحی دکوراسیون داخلی موکت ها هستند که در انواع مختلف پرز بلند و یا پرز کوتاه عرضه می شوند. شاید برای شما هم پیش آمده است که موکت را برای فرش کردن فضای پذیرایی خود انتخاب کنید و در صدد هماهنگ کردن موکت مورد نظر با سایر مبلمان و لوازم موجود در این فضا به خصوص فرش باشید؛ به همین منظور در این مطلب از چیدانه می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان چیدانه در رابطه با بهترین رنگ موکت برای پذیرایی را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه  باشید. 

بهترین رنگ موکت برای پذیرایی

سوال: فرش جدید ما به رنگ پوست پیازی و مدل دستباف گونه است یک پیشنهاد رنگ مناسب برای موکت زیر فرش می خواستم، لطفا راهنماییم کنید.
پاسخ: به طور کلی رنگ در انتخاب انواع موکت ها حرف اول را می زند چرا که انتخاب یک موکت تیره فضای شما را کوچکتر و صمیمی تر جلوه می دهد در حالی که یک موکت روشن می تواند فضای شما را بزرگ تر و دلباز تر نشان دهد و نظافت آن نیز به مراتب سخت تر خواهد بود.

 وقتی در فضای پذیرایی پارچه ی رو مبلی و فرش شما طرح دار است یا طیف رنگی گیرا و تندی دارد؛ بنابراین رنگ موکت پذیرایی انتخابی شما باید رنگی، خنثی و ساده باشد و یا نهایتا یک بافت معمولی داشته باشد، این موضوع سبب برقراری بالانس و تعادل در فضای داخلی شما می شود، اما در غیر این صورت فضای شما دچار اغتشاش بصری می شود و اجزا فضای داخلی جذابیت خود را از دست می دهند.

در چیدانه بیشتر بخوانید: 

اگر به دنبال خرید مدل موکت پذیرایی مناسب برای دکوراسیون منزل خود هستید، پیشنهاد می کنم برای دیدن مدل های بیشتر و انتخاب آسان تر به پروفایل دکوراسیون تک دکور در اهالی فن چیدانه سر بزنید و به راحتی با فروشندگان ارتباط برقرار کنید.

به کانال تلگرام چیدانه بپیوندید!

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 12935 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 25 تیر 1396

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173