visibility 5729 today 1400/8/8

میز جلو مبلی چوب و فلز، با خونه من جور در میاد؟

میز جلو مبلی همراه همیشگی مبلمان خانه است. با اینکه به نظر نمی­رسد اهمیت زیادی در دکوراسیون داشته باشد ولی به صورت ظریفی در دکور منزل و تکمیل مبلمان نقش دارد. میز جلو مبلی اغلب همزمان با خرید مبلمان تهیه می ­شود تا تناسب کافی با رنگ و فرم و تعداد مبلمان داشته باشد. برای یک انتخاب درست و خرید جذاب با این مطلب از چیدانه همراه باشید.

 

blog post

مدل های کشودار میز جلومبلی و تلویزیون چوبی

blog post

انواع میز

میز جلو مبلی چوب و فلز، برای چه فضایی لازم دارید؟

میز جلو مبلی وسیله­ ای مکمل مبلمان منزل و یا مبلمان اداری است. این روزها مبلمان بسیار متنوعی در بازار وجود دارد و به همان نسبت تنوع میز جلو مبلی که مناسب با مبلمان باشد زیاد است. میز جلو مبلی چوب و فلز یکی از انواع میزهای جلو مبلی پرطرفدار است. دو متریال چوب و فلز در کنار هم می ­توانند جذابیت زیادی به دکوراسیون منزل بدهند. کافی است با در نظر گرفتن برخی از نکته ­ها، که در ادامه آمده است، بهترین میز جلو مبلی چوب و فلز را انتخاب کنید.

مطلب پیشنهادی: میز جلومبلی، 8 مدل شیک به انتخاب شما!

 

blog post

میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی چوب و فلز، همه چیز و در نظر بگیر!

برای خرید یک میز جلومبلی لازم است نکته ­های مختلفی را مد نظر قرار دهید. برخی از عوامل موثر در انتخاب میز جلو مبلی عبارتند از:

1.شکل و فرم:

عوامل مختلفی مانند شکل و فرم مبلمان، میزان فضای آزادی که جلوی مبل وجود دارد، وجود کودکان در منزل، شکل و فرم وسایل دیگر خانه در انتخاب فرم میز جلومبلی چوب و فلز تاثیرگذارند. میز جلو مبلی را می ­توانید در انواع؛ مربعی، دایره، مستطیل، بیضی، اشکال چندضلعی و یا نامنظم تهیه کنید.

2.اندازه و ارتفاع:

ارتفاع میز جلومبلی برای مبلمان اتاق نشیمن کمتر از جلو مبلی پذیرایی است. به طور کلی بهتر است ارتفاع میز جلو مبلی بین دو سانتی­متر از سطح نشیمن مبلمان پایین­تر تا پنج سانتی­متر بلندتر از سطح نشیمن مبلمان باشد. همچنین اندازه میز باید طوری طراحی شود که دسترسی افراد به لوازم پذیرایی به راحتی امکان­پذیر باشد. طول میز باید بین یک دوم الی سه چهارم مبل روبروی آن باشد.

3.رنگ:

رنگ میز جلومبلی باید با توجه به سایر وسایل و مخصوصا مبلمان انتخاب شود. چوب و فلز از متریال­ هایی هستند که به راحتی با انواع مبلمان ست می­ شوند.

4.عملکرد:

شاید اصلی ­ترین کاربرد میز جلو مبلی پذیرایی از مهمان باشد ولی همچنین می ­تواند یک طبقه زیرین و یا کشو برای قرار دادن چند وسیله دم دستی داشته باشد. چند مجله که هر روز مطالعه می­ کنید و یا کنترل تلویزیون می ­توانند جایی روی میز جلومبلی داشته باشند. 

5.جنس:

جنس میز جلو مبلی می­ تواند از شیشه، سنگ، چوب، فلز، استیل و.. باشد. برای انتخاب جنس میز باید به جنس و نوع پارچه مبلمان توجه کنید. میز جلومبلی چوب و فلز یکی از انواع پرطرفدار آن است.

6.سبک دکوراسیون:

هماهنگی بین سبک طراحی میز با سبک دکوراسیون منزل اولین نکته ­ای است که باید حواستان باشد. اغلب، مبلمان کلاسیک به همراه میز جلو مبلی فروخته می­ شوند. ولی در مبلمان مدرن می ­توانید انواعی از میزهای جلو مبلی دیگر که با سبک مبلمان متناسب باشد را انتخاب کنید.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید میز جلو مبلی، انتخابی ایده ­آل برای نشیمن هایمان

 

blog post

ست میز جلومبلی و عسلی جدید و شیک

blog post

میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی چوب و فلز، میز عسلی چه شکلی باشه؟

اگر اهل مهمانی باشید می ­دانید که میز جلو مبلی به تنهایی نمی­ تواند برای پذیرایی کافی باشد. پس احتمالا اهمیت میز عسلی را به خوبی می­ دانید. میزهای عسلی در اندازه ­های یکسان و یا متنوع طراحی می ­شوند و برای پذیرایی از افرادی که کمی دورتر از میز جلو مبلی اصلی نشسته­ اند کارایی دارند. میزهای عسلی با جنس چوب و یا فلز با میز جلو مبلی چوب و فلز متناسبند.

 

blog post

میز جلومبلی

میز جلو مبلی چوب و فلز؛ برای چه دکوراسیونی مناسب است؟

تناسب بین جنس میز جلو مبلی و دکوراسیون منزل از جمله نکات مهم در انتخاب میز است که در بخش قبل هم به آن اشاره کردیم. میز جلو مبلی چوب و فلز را می­توان برای منازلی با انواع سبک دکوراسیون­ زیر انتخاب کرد:

  • دکوراسیون مدرن
  • دکوراسیون روستیک
  • دکوراسیون صنعتی

مطلب پیشنهادی: میز جلومبلی در دکوراسیون منزل، ویژگی ها و سبک ها

 

blog post

میز جلومبلی

میز جلو مبلی چوب و فلز در دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن از آن دسته دکورهایی است که با وجود برخی از اصول، در انتخاب متریال انعطاف زیادی دارد. چوب و فلز هر دو از جمله عناصری هستند که در ایجاد یک دکوراسیون مدرن نقش دارند. در نتیجه اگر منزلی با دکوراسیون مدرن دارید میز جلو مبلی چوب و فلز می­ تواند انتخاب شما باشد. 

مطلب پیشنهادی: میز جلو مبلی استیل، برای کدوم دکوراسیون مناسبه؟

 

blog post

انواع میز

میز جلو مبلی چوب و فلز، برای دکوراسیون روستیک خوبه؟

استفاده از متریال و مصالح طبیعی، یکی از ویژگی­ های دکوراسیون روستیک است. چوب یکی از عناصری است که طبیعت را به منزل شما می­ آورد. در نتیجه میز جلو مبلی چوب و فلز می ­تواند برای چنین دکوراسیونی بسیار مناسب باشد، مخصوصا اگر در بخش چوبی آن از فرم چوب طبیعی و با پرداخت کمتر استفاده شود. 

مطلب پیشنهادی: میز جلو مبلی چوبی، گرد بهتره یا مربع؟

 

blog post

ست میز جلومبلی و عسلی جدید و شیک

میز جلو مبلی چوب و فلز در خانه ­ای با دکور صنعتی

دکوراسیون صنعتی از آن دسته سبک­ هایی است که افراد خاصی آن را می­ پسندند. ولی با این سبک دکوراسیون منزلی خاص ­تر خواهید داشت. چوب و فلز نقش مهمی را در این دکوراسیون بر عهده دارد. توجه کنید که برای انتخاب جلو مبلی چوب و فلزی به جزئیات آن هم توجه کنید و هر میزی که صرفا از جنس چوب و فلز باشد مناسب دکوراسیون صنعتی نخواهد بود. جزئیاتی مانند مشخص بودن پیچ در اتصالات و یا استفاده از رنگ طبیعی چوب نکته­های کوچکی است که به انتخاب آن کمک می­ کند.

 

blog post

جلو مبلی چوب توسکا

میز جلو مبلی چوب و فلز، خاص باشید!

انعطاف چوب و شکل­ پذیری آن در مقابل فلز محکم و سخت، تضاد زیبا و جذابی را ایجاد می­ کند. میز جلومبلی چوب و فلز می ­تواند یک میز خاص برای دکوراسیون منزل شما باشد. برخی از انواع میز جلومبلی چوب و فلز به صورت بسیار شیک و خاص طراحی می ­شوند. مثلا یک قطعه چوب که فرم اصلی خود را حفظ کرده است و رگه ­های چوب در آن واضح است با یک پایه فلزی ساده برای پذیرایی منزل جذاب خواهد بود.

 

blog post

چیدمان مبلمان و میز جلو مبلی

میز جلو مبلی چوب و فلز، جزئی از کل منزل شماست!

برخی از نکته ­های ظریف در دکوراسیون وجود دارند که شاید در نگاه اول خیلی ضروری به نظر نرسند ولی با رعایت آن، پیوستگی و هماهنگی بین وسایل منزل کاملا مشهود خواهد بود. در خرید میز جلو مبلی چوب و فلز به هماهنگی و تناسب میز با وسایلی مانند: میز تلویزیون، کنسول و یا حتی اکسسوری ­هایی که بر روی میز قرار می ­دهید توجه کنید. این کار باعث ایجاد هارمونی در نشیمن یا پذیرایی خواهد شد.

 

blog post

میز ناهارخوری چوبی طرح روستیک

میز جلومبلی چوب و فلز

کلام آخر:

میز جلو مبلی چوب و فلز می­ تواند یکی از وسایل خانه شما باشد. این میز برای انواع دکوراسیون جذاب خواهد بود. برای سفارش و تهیه میز جلومبلی چوب و فلز به پروفایل اهالی فن چیدانه در این زمینه سر بزنید و با کارشناسان در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

سمیه زارعی
نویسنده: سمیه زارعی

عضو تحریریه وب سایت چیدانه مهندس فضای سبز و طراح محیط و منظر

more_horiz
مطالب پیشنهادی
میز جلو مبلی استیل، برای کدوم دکوراسیون مناسبه؟

میز جلو مبلی استیل، برای کدوم دکوراسیون مناسبه؟

میز عسلی و جلومبلی چوبی گرد، چه مدلی باشه خوبه؟

میز عسلی و جلومبلی چوبی گرد، چه مدلی باشه خوبه؟

میز جلو مبلی چوب و فلز، با خونه من جور در میاد؟

میز جلو مبلی چوب و فلز، با خونه من جور در میاد؟

کسب و کارها پیشنهادی
درب کشویی آوا certificate
درب کشویی آوا

درب کشویی آوا

گروه مبلمان کلاسیک certificate
گروه مبلمان کلاسیک

گروه مبلمان کلاسیک

بزرگمهر پوشش خاوران certificate
بزرگمهر پوشش خاوران

بزرگمهر پوشش خاوران

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent